Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Akcesoria samochodowe

Akcesoria samochodowe

Alkomat alkoholomierz alkotest tester do firmy i domu - najlepsza jakość w najlepszej cenie

 Alkomat alkoholomierz alkotest tester do firmy i domu - najlepsza jakość w najlepszej cenie

Tester AT-7000 jest precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym (do 2 promili) i dokładności do setnych części promila. Wykonuje szybkie pomiary i wyposażony jest w bardzo czuły sensor. Wyposażony jest w moduł automatycznie sprawdzający stan baterii, funkcję oszczędzania baterii. Urządzenie to idealnie nadaje się dla użytkowników indywidualnych. Niewątpliwe zalety AT-7000 to duża powtarzalność pomiarów oraz dokładność do setnych części promila. Posiada możliwość zasilania z zasilacza samochodowego 12V. Dane techniczne: - Wymiary: 100x60x25mm - Waga 60g - Dokładny zakres pomiarowy 0,00 do 2,00 promila (‰) - Wyniki pomiarów do setnych części promila - Sensor półprzewodnikowy - Podświetlany na niebiesko 3 cyfrowy wyświetlacz LCD - Temperatura pracy od 0 do +40C - Czas przygotowania do pracy około 20 sekund - Czas wydechu podczas pomiaru ok. 4 sekund - Zasilanie: 3 x 1,5V bateria alkaliczna typ AAA - Sygnalizacja rozładowania baterii - Sygnalizacja dźwiękowa gotowości do pomiaru - Sygnaliza więcej »
Dodano: 2013-04-27
www.gps-polska.plCena: 99 zł

Rodzaj:podręczny
Maksymalny pomiar:2
00:promil

Alkomat DA 5200 Professional

 Alkomat DA 5200 Professional

Alkomat DA 5200 jest nowoczesnym urządzeniem pomiarowym wyposażonym w sensor półprzewodnikowy. Idealnie sprawdzi się jako domowe urządzenie w samokontroli, jeśli często zasiadasz za kierownicą samochodu. Posiada wbudowane funkcje oszczędzania baterii oraz funkcje diagnostyczne. Zakres pomiarowy: 4 promile i bardzo szybki czas startu (około 20 sekund) plasują ten alkomat wśród droższych urządzeń z sensorem elektrochemicznym. więcej »
Dodano: 2012-07-02
Brak danychCena: 199 zł

Rodzaj:podręczny
Zasilanie:tylko baterie alkaliczne

Alkomaty - alkotestery elektrochemiczne

 Alkomaty - alkotestery elektrochemiczne

Oferujemy profesjonalne alkomaty do użytku osobistego jak również dla firm i instytucji do badania większej ilości osób. Oferowane urządzenia cechują się bardzo zbliżonymi wynikami do alkomatów policyjnych, wskazują poprawne wyniki w długim okresie czasu. Wszystko to możliwe jest dzięki zastosowaniu czujników elektrochemicznych, które początkowo były dedykowane tylko dla firm, ze względu na cenę i zaawansowanie. Obecnie produkty te kierowane są również do przysłowiowego "Kowalskiego" w przystępnej cenie. Długoletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu alkomaty dedykowane do Państwa potrzeb, znajdując złoty środek między ceną a potrzebami. Serdecznie zapraszamy więcej »
Dodano: 2011-12-12
Polska

Rodzaj:podręczny

Alkomat Blowing

 Alkomat Blowing

Alkomat Blowing (model 2011) to najnowsza wersja testera mierzącego poziom alkoholu z dokładnością do setnych części promila. Jest to wysokiej jakości urządzenie, dokładne i łatwe w obsłudze. Tester jest wyposażony w nowej generacji sensor . więcej »
Dodano: 2011-10-22
AiskoCena: 289 zł

Rodzaj:podręczny
Maksymalny pomiar:4
00:promil
Zasilanie:akumulatorowe

Akcesoria samochodowe

Samochód to dla wielu z nas jeden z ulubionych środków transportu, czasami to także narzędzie pracy. W zależności od tego, jak często z niego korzystamy i jakie odległości pokonujemy, staramy się zadbać o odpowiedni komfort jazdy poprzez dodatkowe wyposażenie auta w wygodne poduszki, a także skrobaczki, ściereczki i gąbki do czyszczenia szyb czy dywaniki oraz inne akcesoria samochodowe. A jeśli często odwiedzamy nowe miejsca, warto zaopatrzyć się w nawigację, która pomoże nam dotrzeć pod wskazany adres.