Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Części samochodowe

Części samochodowe

reflektor, lampa, kierunkowskaz, halogen

 reflektor, lampa, kierunkowskaz, halogen

W ofercie posiadamy reflektory i lampy tylne zespolone, kierunkowskazy do wszystkich samochodów koncernu VOLKSWAGEN GROUP - Volkswagen, Skoda, Audi, Seat oraz do marek BMW, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Toyota, Volvo. Polecamy elementy oświetlenia producentów Hella, Valeo, Depo, TYC oraz tańsze zamienniki. więcej »
Dodano: 2015-11-16
Hella, Depo, TYC, Valeo

Rodzaj:oświetlenie
Gwarancja:12 miesiące

żarówki samochodowe 12V/24V h4, h7, h1, hb3, hb4, h11, h6w, h10w, h20w

 żarówki samochodowe 12V/24V h4, h7, h1, hb3, hb4, h11, h6w, h10w, h20w

Zapraszamy do naszego sklepu na terenie Stacji Paliw TANSKSZTELA w Mysłowicach. Posiadamy w sprzedaży pełny asortyment żarówek samochodowych do wszystkich samochodów. Nietypowe żarówki sprowadzamy na zamówienie klienta. Możliwa wymiana żarówek na miejscu. więcej »
Dodano: 2014-03-26
Philips, Tungsram, Osram, Bosch, Forch

Rodzaj:oświetlenie samochodu

Części samochodowe

Samochód dla wielu z nas jest niezwykle przydatnym urządzeniem, często też narzędziem pracy. Przyzwyczajeni do komfortu życia z nim związanym, często nie umiemy już wyobrazić sobie naszego życia bez niego. Dlatego pamiętajmy, żeby odpowiednio dbać o nasze auto, tak, aby jak najdłużej nam służyło. Niestety częste użytkowanie wozu sprzyja regularnej eksploatacji poszczególnych jego elementów i układów, co nie sprzyja bezpieczeństwu jazdy, dlatego uważajmy, by regularnie poddawać nasze auto badaniom kontrolnym i wymianie zużytych części.