Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kosmetyki samochodowe

Kosmetyki samochodowe

Produkty od 1 do 20 z 342

MONIL-THERMO art.nr 4130

 MONIL-THERMO art.nr 4130

MONIL ®-THERMO Art.nr 4130. Wosk konserwujący na gorąco - koncentrat. Optymalna ochrona lakieru i części chromowanych z długotrwałym działaniem. Przyjazny dla środowiska – łatwo ulega biodegradacji. Rozcieńczenie 1: 300 - 1: 500. Opis: MONIL®-THERMO to idealna pielęgnacja lakieru i części chromowanych oraz pomoc przy suszeniu karoserii w myjniach z suszeniem powietrznym za pomocą dmuchawy. Zapewnia szybki i właściwy efekt filmu wodnego bez pozostawiania smug na karoserii. MONIL®-THERMO jest silnie skoncentrowany, a tym samym wyjątkowo ekonomiczny w użyciu. Zapewnia szybkie schnięcie w instalacjach do mycia z krótką strefą suszenia. MONIL®-THERMO powleka powierzchnię pojazdu wodoodporną błoną ochronną, dzięki czemu lakier i chrom będą miały lśniący połysk. Jest wolny od węglowodorów, wosków silikonowych, olei silikonowych lub innych substancji niebezpiecznych dla środowiska. Sposób użycia: MONIL®-THERMO rozcieńczyć od 1: 300 do 1: 500 z wodą i rozpylić na jeszcze wilgotne pojazdy po procesie mycia. W ten sposób warstewka wody która jest na lakierze błyskawicznie się wytrąci. Do niektórych samoczynnych urządzeń myjących należy zbiornik dozownika napełnić wcześniej przygotowanym roztworem MONIL®-THERMO z wodą w stosunku 1:3. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Rodzaj:konserwujący
Skład:5-15 % kationowe substancje powierzchniowo czynne
rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie
substancj
Przeznaczenie:Nabłyszczanie i konserwacja karoserii.

MONIL-KON art.nr 4120

 MONIL-KON art.nr 4120

MONIL®-KON Art.nr 4120. Wosk konserwujący - koncentrat. Pomocny przy osuszaniu dmuchawą powietrzną. Przyjazny dla środowiska – łatwo ulega biodegradacji. Rozcieńczenie 1: 300 - 1: 500. MONIL®-KON jest doskonałą pomocą przy suszeniu karoserii w myjniach z suszeniem powietrznym za pomocą dmuchawy. Zapewnia szybki i właściwy efekt filmu wodnego bez pozostawiania smug na karoserii. MONIL®-KON jest silnie skoncentrowany, a tym samym wyjątkowo ekonomiczny w użyciu. Zapewnia szybkie schnięcie w instalacjach do mycia z krótką strefą suszenia. MONIL®-KON powleka powierzchnię pojazdu wodoodporną błoną ochronną, dzięki czemu lakier i chrom będą miały lśniący połysk. MONIL®-KON jest wolny od węglowodorów, wosków silikonowych, olei silikonowych lub innych substancji niebezpiecznych dla środowiska. Sposób użycia: MONIL®-KON rozcieńczyć od 1: 300 do 1: 500 z wodą i rozpylić na jeszcze wilgotne pojazdy po procesie mycia. W ten sposób warstewka wody która jest na lakierze błyskawicznie się wytrąci. Do niektórych samoczynnych urządzeń myjących należy zbiornik dozownika napełnić wcześniej przygotowanym roztworem MONIL®-KON z wodą w stosunku 1:3. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Rodzaj:konserwujący
Skład:5-15 % kationowe substancje powierzchniowo czynne
rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie
substancj
Przeznaczenie:Nabłyszczanie i konserwacja karoserii.

MONIL-FLU art.nr 4110

 MONIL-FLU art.nr 4110

MONIL®-FLU Art.-Nr. 4110. Środek osuszający do myjni pojazdów „płynna skóra”. MONIL®-FLU to idealny dodatek powietrznego wysuszania pojazdów. •Nabłyszcza – wodoodporna warstwa daje lśniący połysk. •W pełni neutralny dla lakieru, szkła, gumy i tworzyw sztucznych. •Wysokoskoncentrowany – przez co oszczędny w użyciu. •Szyby samochodu bez plamek i zacieków po wodzie. Rozcieńczenie 1 : 250 do 1 : 500 z wodą. Roztwór nanosić na zwilżone powierzchnie wymytej karoserii pojazdu za pomocą ogólnie dostępnych urządzeń rozpylających, równomiernie od góry. Auto wysycha bez plam i smug. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Skład:Roztwór związków powierzchniowo-czynnych
alkoholu
środków pomocniczych i konserwujących w wodzie.
Przeznaczenie:Osuszanie karoserii po myciu.

MONIL-SHAM art.nr 4100

 MONIL-SHAM art.nr 4100

MONIL®-SHAM Art.nr 4100 Auto szampon – koncentrat. Rozcieńczenie 1: 100 - 1: 500 Opis: MONIL®-SHAM jest idealny do czyszczenia samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, samolotów, łodzi, itp. Jest silnie stężony i dlatego szczególnie ekonomiczny w użyciu. Rozpuszcza szybko i delikatnie silne zabrudzenia. MONIL®-SHAM ma pH neutralne i dlatego jest szczególnie delikatny dla lakierów i tworzyw sztucznych. Zawiera specjalny środek nawilżający dla optymalnej pielęgnacji lakieru. Idealny do mycia ręcznego i myjni automatycznej. Nie zawiera kwasów ani alkaliów. Sposób użycia: Zależnie od zabrudzenia rozcieńczać z wodą w stosunku od 1:100 do 1:500. Myć ręcznie za pomocą ogólnie dostępnych szczotek lub gąbek. Przy zastosowaniu w myjniach samochodowych rozcieńczyć w stosunku 1 do 2 z wodą i takim roztworem napełnić zbiornik urządzenia czyszczącego. Bardzo dobre zastosowanie do wysokociśnieniowych – pianotwórczych agregatów czyszczących. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Skład:15-30 % anionowe substancje powierzchniowo czynne
poniżej 3 % niejonowe substancje powierzchniowo
Pojemność:1000 ml

AKTIV-SCHAUM art.nr 4090

 AKTIV-SCHAUM art.nr 4090

AKTIV-SCHAUM Art.nr 4090. Koncentrat do mycia wstępnego w auto myjniach. Bardzo szybko ale i delikatnie rozpuszcza mocne zabrudzenia. Wyjątkowo delikatny dla lakierów i tworzyw sztucznych. Rozcieńczenie 1: 500 - 1: 1000 Opis: AKTIV-SCHAUM to dodatek do wstępnego mycia karoserii pojazdów. Tworzy natychmiast gęstą, płaską pianę. AKTIV-SCHAUM jest pH neutralny przez co przyjazny dla lakieru i części z tworzyw sztucznych i dowolnie może być stosowany z innymi środkami czyszczącymi i woskującymi. Sposób użycia: W zależności od dozowania i myjni samochodowej można uzyskać każdy rodzaj piany – od pół wilgotnej do piany suchej. Rozcieńczenie od 1:500 do 1:1000 z wodą. Dostępne opakowania 10 litrowe. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Skład:15-30 % anionowe substancje powierzchniowo czynne
5-15 % niejonowe substancje powierzchniowo czynn

MONIL-MA art.nr 4060

 MONIL-MA art.nr 4060

MONIL®-MA art.nr 4060. Środek do czyszczenia silników i pojazdów. Koncentrat 1:10 - 1:200. Bez trudu czyści brud silnikowy, oleje, smary, pył, sadzę, insekty, osady nikotynowe. Odnawia wszystkie powierzchnie lakierowane, metalowe, z tworzyw sztucznych, gumy, uszczelki i szkło. Nie zawiera fosforanów i jest całkowicie biodegradalny, wytwarzany na bazie naturalnych surowców roślinnych. Zastosowanie i sposób użycia; Mycie silnika 1:10 roztwór nanieść natryskowo, pozostawić do działania na około 5 minut po czym spłukać brud za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego. Czyszczenie wnętrza pojazdu 1:10 Do czyszczenia tworzyw sztucznych, deski rozdzielczej, obić itd. roztwór nanosić gąbką, poddać krótkiemu działaniu i następnie ścierać płucząc gąbkę w wodzie. Fotele do siedzenia, tapicerkę, kobierce czyścić sprzętem do ekstrakcyjnego czyszczenia. Owady latające z karoserii 1:20 – 1: 30 roztwór środka nanieść natryskowo, pozostawić na kilka minut po czym spłukać za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego, lub czyścić gąbką i spłukać. Podłogi warsztatowe 1:20 – 1: 30 roztwór środka nanieść względnie spienić, pozostawić na kilka minut, po czym spłukać czystą wodą. Mycie pojazdu 1:200 nanieść roztwór na karoserię, względnie spienić. Pozostawić na kilka minut, po czym powierzchnię przemyć szczotka i spłukać czystą wodą. Przy mocno zabrudzonych powierzchniach – zastosować mocniejszy roztwór. Dostępne opakowania 1 i 10 litrowe. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Rodzaj:regenerujący
Skład:poniżej 5 % anionowe i niejonowe środki powierzchniowo czynne
substancje kompleksujące
pomostowe

MONIL-PR 2000 art.nr 4020

 MONIL-PR 2000 art.nr 4020

MONIL®-PR 2000 art.nr 4020. Środek do czyszczenia plandek i samochodów ciężarowych Koncentrat – rozcieńczenie od 1:10 do 1:200 Skutecznie czyści pojazdy, silniki, maszyny i plandeki samochodowe. Usuwa bez trudu uliczny i spalinowy brud, kurz potransportowy, owady i pyłek kwiatowy. Ochrania wszystkie powierzchnie jak lakier, metale, tworzywa sztuczne (plandeki), guma (uszczelki). Naturalny środek czyszczący na bazie surowców roślinnych. Przetestowany przez IWL w Koln wg normy B 5105: lekki rozkład w separatorze olejowym. Jest wolny od fosforanów i zupełnie ulegający biodegradacji. Sposób użycia: Plandeki, silniki, maszyny: roztwór 1:10 nanieść natryskowo, pozostawić na krótki czas działania i spłukać czystą wodą. Plandeki dodatkowo szczotkować. Zmywać urządzeniem wysokociśnieniowym -HD stosując roztwór 1:50 do 1:200 z wodą. Samochody ciężarowe, pociągi, samoloty: roztworem 1:50 do 1:200 dla ręcznego czyszczenia lub za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego -HD. Podłogi warsztatowe: 1:20 do 1:30 dla ręcznego i maszynowego czyszczenia. Nanieść, pozostawić na krótki czas działania i czystą wodą spłukać lub maszynowo czyścić. Dostępne opakowania 1 i 10 litrowe. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Skład:poniżej 5% anionowe i niejonowe substancje powierzchniowo czynne
poniżej 1% fosfatów
alkalia
krze

Atas Idrolak 105R 1,7 kg - polimerowy wosk do nabłyszczania karoserii I105R/1,7kg

 Atas Idrolak 105R 1,7 kg - polimerowy wosk do nabłyszczania karoserii I105R/1,7kg

Preparat o bardzo szybkim i skutecznym działaniu, przeznaczony zarówno do użycia w myjniach ręcznych jak i automatycznych. Nadaje elementom wyjątkowy połysk. Nie pozostawia niepożądanych śladów na elementach gumowych i wykonanych z tworzywa sztucznego. Nie tłuści szyb i podłóg myjni. Pozostawia na karoserii cienką warstwę ochronną. Nie brudzi szczotek. Dozować co 20-40 impulsów regulując ilość wody. Stosowany z wykorzystaniem lancy pianotwórczej lub łuku piany woskującej (w myjni automatycznej) daje gęstą, nabłyszczającą pianę. więcej »
Dodano: 2017-12-04
AtasCena: 64.58 zł

Rodzaj:konserwujący
Skład:Wosk polimerowy
Własności:Nabłyszcza
Przeznaczenie:Karoserie samochodowe
Pojemność:1700 g

Atas DIMER 10 kg piana aktywna - mycie aut ciężarowych Dimer/10

 Atas DIMER 10 kg piana aktywna - mycie aut ciężarowych Dimer/10

Dwuskładnikowy preparat pianotwórczy. Produkt doskonale odtłuszczający, o bardzo szerokich zastosowaniach, usuwający wszelkie zabrudzenia z karoserii, naczep, wagonów kolejowych, podwozi, kół, części aluminiowych itp. Produkt zalecany także do czyszczenia wyjątkowo silnie zabrudzonych powierzchni. Może być stosowany w postaci piany lub oprysku. Nie zawiera fosforanów. więcej »
Dodano: 2017-12-04
AtasCena: 135 zł

Rodzaj:piany aktywne
Skład:Dwuskładnikowa
Własności:Do silnych zabrudzeń
Przeznaczenie:Do samochodów ciężarowych
Pojemność:10000 ml

Atas DLS 125 10 kg - piana aktywna do mycia karoserii, nabłyszcza DLS125/10kg

 Atas DLS 125 10 kg - piana aktywna do mycia karoserii, nabłyszcza DLS125/10kg

Jednoskładnikowy preparat pianotwórczy tworzący bardzo gęstą i obfitą pianę (tzw. „efekt śniegu”). Posiada bardzo dobre właściwości myjące. Jest bezpieczny dla lakieru, elementów plastikowych i gumowych (wycieraczek, uszczelek, itp.). Posiada właściwości antyelektrostatyczne. Łatwo się spłukuje i nie pozostawia zacieków. Nie zawiera fosforanów. Przeznaczenie: Mycie karoserii samochodów osobowych. Usuwanie wszelkich zabrudzeń, w tym tłustych, oleistych, smogu itp. więcej »
Dodano: 2017-12-04
AtasCena: 113.16 zł

Rodzaj:piany aktywne
Skład:Jednoskładnikowy
Własności:Myjąco-nabłyszczający
Przeznaczenie:Karoseria samochodów osobowych
Pojemność:10000 ml

Zapachy Samochodowe AirFresh kolekcja SOLEO

 Zapachy Samochodowe AirFresh kolekcja SOLEO

Kolekcja zapachów SOLEO to unikalne zawieszki zapachowe wykonane z miękiego 3mm filcu. Nowość na rynku! Zapachy przyjemne, perfumowane wyzwalające wiele pozytywnych energi. Dostępne nuty zapachowe: - no limited, - for her, - wanted, - sport, - Polska, - lux więcej »
Dodano: 2017-11-01
AIRFRESH

Zapachy samochodowe AirFresh kolekcja Mystique

 Zapachy samochodowe AirFresh kolekcja Mystique

Kolekcja Mystique to zapachy samochodowe z drewnianym korkiem gotowe do powieszenia na np. lusterku auta. Występują w dwóch różnych pojemnościach: 5 i 8 ml. Pakujemy zapachy w kule, gotowe do połóżenia na sklepową lade lub w kolorwe displaye. Dostępne zapachy: - black, - ginger, - blue aqua, - liczi + mango, - truskawka, - wanilia paradise więcej »
Dodano: 2017-11-01
AIRFRESH

Rodzaj:perfumy samochodowe

Zawieszki zapachowe AirFresh kolekcja BLING

 Zawieszki zapachowe AirFresh kolekcja BLING

Kolekcja zapachów BLING to zapachy wykonane na śnieżnobiałej celulozie nasączone zapachami perfumowanymi wyzwalającymi wiele pozytywnych energi. Dostępne w kolorowych displayach gotowe do położena na ladę sklepową. Dostępne zapachy: - challenge - dark nature - elegance - forever young - one million - pure black więcej »
Dodano: 2017-11-01
AIRFRESH

Rodzaj:zawieszki

szampony,sylikony ,klieje,odmrażacze

 szampony,sylikony ,klieje,odmrażacze

W naszej ofercie posiadamy szampony, woski samochodowe silikony , kleje odmrażacze i anty para plaki itd. więcej »
Dodano: 2017-10-17
kosmetyki samochodowe

Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner

Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner Luksusowy szampon samochodowy z perfekcyjną, gęstą pianą i zawartymi odżywkami, które wygładzą lakier i spowodują, że woda będzie idealnie spływać z karoserii. "MOLTEN MAGIC" to idealne określenie na opisanie niezwykłych efektów po zastosowaniu szamponu. W jednym etapie myje i odżywia lakier nadając mu niesamowitej głębi i podbijając efekty wizualne. Przywraca kolor i przejrzystość. Chroni przed oksydacją i rdzewieniem. Ma naturalne pH. Jest bezpieczny dla lakieru i wosków. Wysokiej klasy produkt od pewnego producenta z USA! Warto wiedzieć: Sugerowane rozcieńczenie to 30ml szamponu / 4l wody Pojemność: 473ml więcej »
Dodano: 2017-08-25
MEGUIAR'SCena: 38 zł

Pojemność:473 ml

Pasty ścierne MENZERNA

 Pasty ścierne MENZERNA

Menzerna to wysokiej klasy pasty ścierne MENZERNA jest liderem na niemieckim rynku materiałów polerskich. Od ponad 100 lat dostarcza wysokiej jakości, wydajne i skuteczne produkty, z których korzysta szeroka gama odbiorców, w tym wielkie koncerny motoryzacyjne. więcej »
Dodano: 2017-06-03
MENZERNA

Chemia i Kosmetyki

 Chemia i Kosmetyki

W naszym sklepie posiadamy ogromny wybór chemii i kosmetyków samochodowych znanych i renomowanych firm takich jak:AMTRA, K2,LIQUI MOLI, BOLL,SONAX, PLAK i wiele innych. W ofercie zarówno profesjonalna chemia warsztatowa jak i produkty niezbędne dla każdego właściciela samochodu umożliwiające samodzielne czyszczenie, konserwacje i drobne naprawy różnych podzespołów auta. Duża różnorodność kosmetyków pozwoli Państwu należycie zadbać o wygląd i czystość samochodu. więcej »
Dodano: 2017-03-14
Brak danych

Zestaw impregnatów do samochodu

 Zestaw impregnatów do samochodu

Zestaw impregnatów do Twojego samochodu, by przywrócić mu idealny wygląd. Nano szampon do gruntownego umycia karoserii, Nano szyba do położenia powłoki hydrofobowej, która odpycha wodę, Nano karoseria, preparat do zabezpieczenia lakieru na karoserii i przywróceniu mu blasku, Nano textil by zadbał o twoją tapicerkę, już żaden płyn nie wsiąknie w fotel, powłoka hydrofobowa go zabezpieczy. Dodatkowo damy ci do samochodu - specjalną ściereczkę z mikrofibry do wytarcia płynów. Wejdz na stronę : https://sklep.nanoslogic.pl/pl/p/Zestaw-preparatow-do-samochodu-/184 i zakup nasz zestaw, a dodatkowo otrzymasz gratisy. więcej »
Dodano: 2016-12-14
Brak danychCena: 83.9 zł

Rodzaj:zestaw impregnatów
zastosowanie:szyby
karoseria samochodowa
Przeznaczenie:szyby
karoseria
tapicerka
Pojemność:800 ml

Motul Brake Clean

 Motul Brake Clean

MOTUL BRAKE CLEAN Właściwości: -Rozpuszcza olej, smar i smołę. Nie wymaga wcierania. -Bardzo szybko wyparowuję, nie pozostawia śladów. -Ułatwia montaż i demontaż elementów mechanicznych. Specjalnie opracowany skład chemiczny zapewnia efektywne usuwanie oleju, samrów, płynów hamulcowych i innych zanieczyszczeń. Ułatwia montaż i demontaż elementów mechanicznych. Nie używać na plastikowych czy lakierowanych powierzchniach. więcej »
Dodano: 2016-12-22
Motul

Glinka do lakieru Nano glinka

 Glinka do lakieru Nano glinka

Glinka do regeneracji i czyszczenia lakieru. Solidny preparat w postaci plasteliny do usuwania zabrudzeń na karoserii samochodowej, szybach, felgach oraz elementach chromowanych.Świetnie sobie radzi z uciążliwym brudem jak błoto, kurz, pył ale czyści też skutecznie zabrudzenia takie jak zmora każdego kierowcy - ptasie odchody, żywicę czy pyłki z drzew. Dzięki swoim właściwościom przyciągającym brud jest przeznaczony do gruntownego czyszczenia całej karoserii.Efekt glinkowania lakieru sprawi, że powierzchnia stanie się gładka a krople wody będą spływać z karoserii. Wbrew pozorom wykonanie glinkowania lakieru samochodowego nie jest aż takie skomplikowane, jeśli spełnimy kilka podstawowych zasad to w krótkim czasie i przy nie wielkich nakładach możemy mieć " autko jak nowe ...." Po więcej informacji zapraszamy na stronkę: https://sklep.nanoslogic.pl/pl/p/Nano-Glinka-/150 Służymy radą i pomocą. więcej »
Dodano: 2016-11-28
Brak danychCena: 32 zł

Rodzaj:glinka
Przeznaczenie:karoseria
lakier
Pojemność:100 ml

Kosmetyki samochodowe

Samochód jest jedną z naszych wizytówek. Warto o niego dbać szczególnie, jeśli jest naszym narzędziem pracy lub ważnym elementem wizerunku. To, co pierwsze rzuca się w oczy w wyglądzie naszego auta, to oczywiście jego wielkość, kształt oraz kolor i stan karoserii. W utrzymaniu jej czystości pomogą nam liczne kosmetyki samochodowe do woskowania i pastowania. Oprócz pielęgnacji lakieru oraz tapicerki, warto też zadbać o ładny zapach w aucie. Kosmetyki samochodowe pomogą też na utrudniające komfort jazdy zaparowane szyby.