Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kosmetyki samochodowe

Kosmetyki samochodowe

Produkty od 1 do 20 z 284

Zestaw preparatów do pielęgnacji karoserii i wnętrza auta TENZI Tenzi ZS

 Zestaw preparatów do pielęgnacji karoserii i wnętrza auta TENZI Tenzi ZS

Oferujemy zestaw profesjonalnych preparatów marki Tenzi, które pozwolą w sposób kompleksowy zadbać zarówno o karoserię jak i wnętrze auta. W zestawie znajdują się Tenzi Car Max 1L – skoncentrowana aktywna piana przeznaczona do mycia każdego rodzaju karoserii. Tenzi Mosquitos 1L – preparat do szybkiego i skutecznego usuwania śladów po owadach. Tenzi Prix 1L, krwawa felga – preparat do usuwania zanieczyszczeń metalicznych z felg i karoserii. Tenzi Wosk na mokro 600 ml – superhydrofobowy łatwy w aplikacji preparat do zabezpieczania karoserii i szyb samochodowych. Tenzi Czysta skóra 600 ml – preparat do czyszczenia tapicerek ze skór naturalnych i ekologicznych Tenzi Czysty kokpit 600 ml – profesjonalny środek do gruntownego czyszczenia plastikowych elementów kokpitu Potrzebujesz innych preparatów marki Tenzi lub pomocy w wyborze najlepszego środka skontaktuj się z nami. Dysponujemy pełną ofertą preparatów Tenzi. Paczki wysyłamy firmą kurierską Każda paczka jest ubezpieczana, a przed wysyłką starannie sprawdzana i pakowana. Wysyłamy towar błyskawicznie: zamówiony do godziny 14 wyślemy tego samego dnia ( za pobraniem). Przy przedpłacie na konto wyślemy towar po zaksięgowaniu wpłaty. Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie: ul. Bugajska 37, 42-208 Częstochowa Koszt wysyłki: 20 zł przy przedpłacie na konto 25 zł pobranie Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Aktualna cena może różnić się od przedstawionej w niniejszym ogłoszeniu. Po aktualne informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź na naszą stronę internetową. więcej »
Dodano: 2018-08-03
TENZICena: 89 zł

Ręcznik mikrofibrowy 550gsm 60x90cm FLUFFY

 Ręcznik mikrofibrowy 550gsm 60x90cm FLUFFY

DS Ręcznik mikrofibrowy typu Fluffy o gramaturze 550gsm. Doskonale chłonny o wymiarach 60x90cm. Ręcznik został bezpiecznie obszyty na rogach co minimalizuje powstawanie zarysowań na lakierze. Ten ręcznik osuszania samochodu ma wyższą gramaturę od konkurencyjnych produktów na rynku dzięki czemu można spokojnie jedną sztuką wysuszyć całe auto. Dostępne dwa kolory do wyboru. więcej »
Dodano: 2018-03-13
Detail StoreCena: 27.9 zł

Przeznaczenie:osuszanie samochodu

Extreme Gloss The Kiwami

 Extreme Gloss The Kiwami

Soft99 Extreme Gloss The Kiwamy Dark&Black To bardzo dobry wosk hybrydowy, który łączy w sobie syntetyczne polimery z naturalnie występującą Carnauba. Ta bogata mieszanka wosków sprawia, że produkt odżywia lakier, wyciąga głębie i połysk a także zabezpiecza powierzchnię przed szkodliwymi działaniami czynników atmosferycznych. Ochrona lakieru trwa około 3 miesiące w zależności od sposobu dbania o powłokę woskową. Czas ten można wydłużyć stosując dobrej jakości szampony oraz uzupełniając powłokę ochronną o Quick Detailery czy woski w płynie. Zapraszamy online lub stacjonarnie https://detailstore.pl/pielęgnacja-z-zewnątrz/pielęgnacja-lakieru-1/soft99-the-kiwami-black-wosk-do-ciemnych-lakierów-detail więcej »
Dodano: 2018-03-13
Soft99Cena: 88.5 zł

Rodzaj:konserwujący
Przeznaczenie:ochrona lakieru
Pojemność:200 g

Akcesoria do mycia i pielęgnacji samochodu

 Akcesoria do mycia i pielęgnacji samochodu

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment produktów do mycia samochodu. Polecamy piany aktywne do mycia karoserii samochodowych, środki do pielęgnacji wnętrza pojazdu i do pielęgnacji plastików zewnętrznych samochodu oraz do pielęgnacji opon samochodowych. Oferujemy także szczotki ręczne i szczotki na kij aluminiowy. więcej »
Dodano: 2018-03-06
Brak danych

MONIL-THERMO art.nr 4130

 MONIL-THERMO art.nr 4130

MONIL ®-THERMO Art.nr 4130. Wosk konserwujący na gorąco - koncentrat. Optymalna ochrona lakieru i części chromowanych z długotrwałym działaniem. Przyjazny dla środowiska – łatwo ulega biodegradacji. Rozcieńczenie 1: 300 - 1: 500. Opis: MONIL®-THERMO to idealna pielęgnacja lakieru i części chromowanych oraz pomoc przy suszeniu karoserii w myjniach z suszeniem powietrznym za pomocą dmuchawy. Zapewnia szybki i właściwy efekt filmu wodnego bez pozostawiania smug na karoserii. MONIL®-THERMO jest silnie skoncentrowany, a tym samym wyjątkowo ekonomiczny w użyciu. Zapewnia szybkie schnięcie w instalacjach do mycia z krótką strefą suszenia. MONIL®-THERMO powleka powierzchnię pojazdu wodoodporną błoną ochronną, dzięki czemu lakier i chrom będą miały lśniący połysk. Jest wolny od węglowodorów, wosków silikonowych, olei silikonowych lub innych substancji niebezpiecznych dla środowiska. Sposób użycia: MONIL®-THERMO rozcieńczyć od 1: 300 do 1: 500 z wodą i rozpylić na jeszcze wilgotne pojazdy po procesie mycia. W ten sposób warstewka wody która jest na lakierze błyskawicznie się wytrąci. Do niektórych samoczynnych urządzeń myjących należy zbiornik dozownika napełnić wcześniej przygotowanym roztworem MONIL®-THERMO z wodą w stosunku 1:3. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Rodzaj:konserwujący
Skład:5-15 % kationowe substancje powierzchniowo czynne
rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie
substancj
Przeznaczenie:Nabłyszczanie i konserwacja karoserii.

MONIL-KON art.nr 4120

 MONIL-KON art.nr 4120

MONIL®-KON Art.nr 4120. Wosk konserwujący - koncentrat. Pomocny przy osuszaniu dmuchawą powietrzną. Przyjazny dla środowiska – łatwo ulega biodegradacji. Rozcieńczenie 1: 300 - 1: 500. MONIL®-KON jest doskonałą pomocą przy suszeniu karoserii w myjniach z suszeniem powietrznym za pomocą dmuchawy. Zapewnia szybki i właściwy efekt filmu wodnego bez pozostawiania smug na karoserii. MONIL®-KON jest silnie skoncentrowany, a tym samym wyjątkowo ekonomiczny w użyciu. Zapewnia szybkie schnięcie w instalacjach do mycia z krótką strefą suszenia. MONIL®-KON powleka powierzchnię pojazdu wodoodporną błoną ochronną, dzięki czemu lakier i chrom będą miały lśniący połysk. MONIL®-KON jest wolny od węglowodorów, wosków silikonowych, olei silikonowych lub innych substancji niebezpiecznych dla środowiska. Sposób użycia: MONIL®-KON rozcieńczyć od 1: 300 do 1: 500 z wodą i rozpylić na jeszcze wilgotne pojazdy po procesie mycia. W ten sposób warstewka wody która jest na lakierze błyskawicznie się wytrąci. Do niektórych samoczynnych urządzeń myjących należy zbiornik dozownika napełnić wcześniej przygotowanym roztworem MONIL®-KON z wodą w stosunku 1:3. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Rodzaj:konserwujący
Skład:5-15 % kationowe substancje powierzchniowo czynne
rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie
substancj
Przeznaczenie:Nabłyszczanie i konserwacja karoserii.

MONIL-FLU art.nr 4110

 MONIL-FLU art.nr 4110

MONIL®-FLU Art.-Nr. 4110. Środek osuszający do myjni pojazdów „płynna skóra”. MONIL®-FLU to idealny dodatek powietrznego wysuszania pojazdów. •Nabłyszcza – wodoodporna warstwa daje lśniący połysk. •W pełni neutralny dla lakieru, szkła, gumy i tworzyw sztucznych. •Wysokoskoncentrowany – przez co oszczędny w użyciu. •Szyby samochodu bez plamek i zacieków po wodzie. Rozcieńczenie 1 : 250 do 1 : 500 z wodą. Roztwór nanosić na zwilżone powierzchnie wymytej karoserii pojazdu za pomocą ogólnie dostępnych urządzeń rozpylających, równomiernie od góry. Auto wysycha bez plam i smug. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Skład:Roztwór związków powierzchniowo-czynnych
alkoholu
środków pomocniczych i konserwujących w wodzie.
Przeznaczenie:Osuszanie karoserii po myciu.

MONIL-SHAM art.nr 4100

 MONIL-SHAM art.nr 4100

MONIL®-SHAM Art.nr 4100 Auto szampon – koncentrat. Rozcieńczenie 1: 100 - 1: 500 Opis: MONIL®-SHAM jest idealny do czyszczenia samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, samolotów, łodzi, itp. Jest silnie stężony i dlatego szczególnie ekonomiczny w użyciu. Rozpuszcza szybko i delikatnie silne zabrudzenia. MONIL®-SHAM ma pH neutralne i dlatego jest szczególnie delikatny dla lakierów i tworzyw sztucznych. Zawiera specjalny środek nawilżający dla optymalnej pielęgnacji lakieru. Idealny do mycia ręcznego i myjni automatycznej. Nie zawiera kwasów ani alkaliów. Sposób użycia: Zależnie od zabrudzenia rozcieńczać z wodą w stosunku od 1:100 do 1:500. Myć ręcznie za pomocą ogólnie dostępnych szczotek lub gąbek. Przy zastosowaniu w myjniach samochodowych rozcieńczyć w stosunku 1 do 2 z wodą i takim roztworem napełnić zbiornik urządzenia czyszczącego. Bardzo dobre zastosowanie do wysokociśnieniowych – pianotwórczych agregatów czyszczących. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Skład:15-30 % anionowe substancje powierzchniowo czynne
poniżej 3 % niejonowe substancje powierzchniowo
Pojemność:1000 ml

AKTIV-SCHAUM art.nr 4090

 AKTIV-SCHAUM art.nr 4090

AKTIV-SCHAUM Art.nr 4090. Koncentrat do mycia wstępnego w auto myjniach. Bardzo szybko ale i delikatnie rozpuszcza mocne zabrudzenia. Wyjątkowo delikatny dla lakierów i tworzyw sztucznych. Rozcieńczenie 1: 500 - 1: 1000 Opis: AKTIV-SCHAUM to dodatek do wstępnego mycia karoserii pojazdów. Tworzy natychmiast gęstą, płaską pianę. AKTIV-SCHAUM jest pH neutralny przez co przyjazny dla lakieru i części z tworzyw sztucznych i dowolnie może być stosowany z innymi środkami czyszczącymi i woskującymi. Sposób użycia: W zależności od dozowania i myjni samochodowej można uzyskać każdy rodzaj piany – od pół wilgotnej do piany suchej. Rozcieńczenie od 1:500 do 1:1000 z wodą. Dostępne opakowania 10 litrowe. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Skład:15-30 % anionowe substancje powierzchniowo czynne
5-15 % niejonowe substancje powierzchniowo czynn

MONIL-MA art.nr 4060

 MONIL-MA art.nr 4060

MONIL®-MA art.nr 4060. Środek do czyszczenia silników i pojazdów. Koncentrat 1:10 - 1:200. Bez trudu czyści brud silnikowy, oleje, smary, pył, sadzę, insekty, osady nikotynowe. Odnawia wszystkie powierzchnie lakierowane, metalowe, z tworzyw sztucznych, gumy, uszczelki i szkło. Nie zawiera fosforanów i jest całkowicie biodegradalny, wytwarzany na bazie naturalnych surowców roślinnych. Zastosowanie i sposób użycia; Mycie silnika 1:10 roztwór nanieść natryskowo, pozostawić do działania na około 5 minut po czym spłukać brud za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego. Czyszczenie wnętrza pojazdu 1:10 Do czyszczenia tworzyw sztucznych, deski rozdzielczej, obić itd. roztwór nanosić gąbką, poddać krótkiemu działaniu i następnie ścierać płucząc gąbkę w wodzie. Fotele do siedzenia, tapicerkę, kobierce czyścić sprzętem do ekstrakcyjnego czyszczenia. Owady latające z karoserii 1:20 – 1: 30 roztwór środka nanieść natryskowo, pozostawić na kilka minut po czym spłukać za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego, lub czyścić gąbką i spłukać. Podłogi warsztatowe 1:20 – 1: 30 roztwór środka nanieść względnie spienić, pozostawić na kilka minut, po czym spłukać czystą wodą. Mycie pojazdu 1:200 nanieść roztwór na karoserię, względnie spienić. Pozostawić na kilka minut, po czym powierzchnię przemyć szczotka i spłukać czystą wodą. Przy mocno zabrudzonych powierzchniach – zastosować mocniejszy roztwór. Dostępne opakowania 1 i 10 litrowe. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Rodzaj:regenerujący
Skład:poniżej 5 % anionowe i niejonowe środki powierzchniowo czynne
substancje kompleksujące
pomostowe

MONIL-PR 2000 art.nr 4020

 MONIL-PR 2000 art.nr 4020

MONIL®-PR 2000 art.nr 4020. Środek do czyszczenia plandek i samochodów ciężarowych Koncentrat – rozcieńczenie od 1:10 do 1:200 Skutecznie czyści pojazdy, silniki, maszyny i plandeki samochodowe. Usuwa bez trudu uliczny i spalinowy brud, kurz potransportowy, owady i pyłek kwiatowy. Ochrania wszystkie powierzchnie jak lakier, metale, tworzywa sztuczne (plandeki), guma (uszczelki). Naturalny środek czyszczący na bazie surowców roślinnych. Przetestowany przez IWL w Koln wg normy B 5105: lekki rozkład w separatorze olejowym. Jest wolny od fosforanów i zupełnie ulegający biodegradacji. Sposób użycia: Plandeki, silniki, maszyny: roztwór 1:10 nanieść natryskowo, pozostawić na krótki czas działania i spłukać czystą wodą. Plandeki dodatkowo szczotkować. Zmywać urządzeniem wysokociśnieniowym -HD stosując roztwór 1:50 do 1:200 z wodą. Samochody ciężarowe, pociągi, samoloty: roztworem 1:50 do 1:200 dla ręcznego czyszczenia lub za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego -HD. Podłogi warsztatowe: 1:20 do 1:30 dla ręcznego i maszynowego czyszczenia. Nanieść, pozostawić na krótki czas działania i czystą wodą spłukać lub maszynowo czyścić. Dostępne opakowania 1 i 10 litrowe. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Skład:poniżej 5% anionowe i niejonowe substancje powierzchniowo czynne
poniżej 1% fosfatów
alkalia
krze

Atas Idrolak 105R 1,7 kg - polimerowy wosk do nabłyszczania karoserii I105R/1,7kg

 Atas Idrolak 105R 1,7 kg - polimerowy wosk do nabłyszczania karoserii I105R/1,7kg

Preparat o bardzo szybkim i skutecznym działaniu, przeznaczony zarówno do użycia w myjniach ręcznych jak i automatycznych. Nadaje elementom wyjątkowy połysk. Nie pozostawia niepożądanych śladów na elementach gumowych i wykonanych z tworzywa sztucznego. Nie tłuści szyb i podłóg myjni. Pozostawia na karoserii cienką warstwę ochronną. Nie brudzi szczotek. Dozować co 20-40 impulsów regulując ilość wody. Stosowany z wykorzystaniem lancy pianotwórczej lub łuku piany woskującej (w myjni automatycznej) daje gęstą, nabłyszczającą pianę. więcej »
Dodano: 2017-12-04
AtasCena: 64.58 zł

Rodzaj:konserwujący
Skład:Wosk polimerowy
Własności:Nabłyszcza
Przeznaczenie:Karoserie samochodowe
Pojemność:1700 g

Atas DIMER 10 kg piana aktywna - mycie aut ciężarowych Dimer/10

 Atas DIMER 10 kg piana aktywna - mycie aut ciężarowych Dimer/10

Dwuskładnikowy preparat pianotwórczy. Produkt doskonale odtłuszczający, o bardzo szerokich zastosowaniach, usuwający wszelkie zabrudzenia z karoserii, naczep, wagonów kolejowych, podwozi, kół, części aluminiowych itp. Produkt zalecany także do czyszczenia wyjątkowo silnie zabrudzonych powierzchni. Może być stosowany w postaci piany lub oprysku. Nie zawiera fosforanów. więcej »
Dodano: 2017-12-04
AtasCena: 135 zł

Rodzaj:piany aktywne
Skład:Dwuskładnikowa
Własności:Do silnych zabrudzeń
Przeznaczenie:Do samochodów ciężarowych
Pojemność:10000 ml

Atas DLS 125 10 kg - piana aktywna do mycia karoserii, nabłyszcza DLS125/10kg

 Atas DLS 125 10 kg - piana aktywna do mycia karoserii, nabłyszcza DLS125/10kg

Jednoskładnikowy preparat pianotwórczy tworzący bardzo gęstą i obfitą pianę (tzw. „efekt śniegu”). Posiada bardzo dobre właściwości myjące. Jest bezpieczny dla lakieru, elementów plastikowych i gumowych (wycieraczek, uszczelek, itp.). Posiada właściwości antyelektrostatyczne. Łatwo się spłukuje i nie pozostawia zacieków. Nie zawiera fosforanów. Przeznaczenie: Mycie karoserii samochodów osobowych. Usuwanie wszelkich zabrudzeń, w tym tłustych, oleistych, smogu itp. więcej »
Dodano: 2017-12-04
AtasCena: 113.16 zł

Rodzaj:piany aktywne
Skład:Jednoskładnikowy
Własności:Myjąco-nabłyszczający
Przeznaczenie:Karoseria samochodów osobowych
Pojemność:10000 ml

Zapachy Samochodowe AirFresh kolekcja SOLEO

 Zapachy Samochodowe AirFresh kolekcja SOLEO

Kolekcja zapachów SOLEO to unikalne zawieszki zapachowe wykonane z miękiego 3mm filcu. Nowość na rynku! Zapachy przyjemne, perfumowane wyzwalające wiele pozytywnych energi. Dostępne nuty zapachowe: - no limited, - for her, - wanted, - sport, - Polska, - lux więcej »
Dodano: 2017-11-01
AIRFRESH

Zapachy samochodowe AirFresh kolekcja Mystique

 Zapachy samochodowe AirFresh kolekcja Mystique

Kolekcja Mystique to zapachy samochodowe z drewnianym korkiem gotowe do powieszenia na np. lusterku auta. Występują w dwóch różnych pojemnościach: 5 i 8 ml. Pakujemy zapachy w kule, gotowe do połóżenia na sklepową lade lub w kolorwe displaye. Dostępne zapachy: - black, - ginger, - blue aqua, - liczi + mango, - truskawka, - wanilia paradise więcej »
Dodano: 2017-11-01
AIRFRESH

Rodzaj:perfumy samochodowe

Zawieszki zapachowe AirFresh kolekcja BLING

 Zawieszki zapachowe AirFresh kolekcja BLING

Kolekcja zapachów BLING to zapachy wykonane na śnieżnobiałej celulozie nasączone zapachami perfumowanymi wyzwalającymi wiele pozytywnych energi. Dostępne w kolorowych displayach gotowe do położena na ladę sklepową. Dostępne zapachy: - challenge - dark nature - elegance - forever young - one million - pure black więcej »
Dodano: 2017-11-01
AIRFRESH

Rodzaj:zawieszki

szampony,sylikony ,klieje,odmrażacze

 szampony,sylikony ,klieje,odmrażacze

W naszej ofercie posiadamy szampony, woski samochodowe silikony , kleje odmrażacze i anty para plaki itd. więcej »
Dodano: 2017-10-17
kosmetyki samochodowe

Meguiar's Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner

 Meguiar's Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner

Luksusowy szampon do mycia samochodu od marki Meguiar's. Jeden z najbardziej cenionych szamponów w USA, któremu zaufały tysiące entuzjastów motoryzacji. Doskonałe składniki zawarte w tym produkcie sprawiają, że z łatwością usuniemy codzienne zabrudzenia z karoserii samochodu. Preparat został oparty o neutralne pH dlatego jest w pełni bezpieczny dla wszystkich typów lakierów oraz nie wpływa negatywnie na położone wcześniej woski czy powłoki kwarcowe lub ceramiczne. To to cechuje ten szampon to ciekawy i przyjemny zapach a także obfita piana. Bardzo dobry szampon do mycia samochodu, który nie tylko wspaniale wyczyści jego powierzchnię, ale także odżywi lakier dzięki specjalnym składnikom. Auto po umyciu niesamowicie się błyszczy a lakier jest delikatnie przyciemniony. Sugerowane rozcieńczenie to 30ml szamponu / 4l wody Pojemność opakowania: 473ml więcej »
Dodano: 2017-08-25
MEGUIAR'SCena: 38 zł

Rodzaj:czyszczący
Przeznaczenie:mycie samochodu
Pojemność:473 ml

Pasty ścierne MENZERNA

 Pasty ścierne MENZERNA

Menzerna to wysokiej klasy pasty ścierne MENZERNA jest liderem na niemieckim rynku materiałów polerskich. Od ponad 100 lat dostarcza wysokiej jakości, wydajne i skuteczne produkty, z których korzysta szeroka gama odbiorców, w tym wielkie koncerny motoryzacyjne. więcej »
Dodano: 2017-06-03
MENZERNA

Kosmetyki samochodowe

Samochód jest jedną z naszych wizytówek. Warto o niego dbać szczególnie, jeśli jest naszym narzędziem pracy lub ważnym elementem wizerunku. To, co pierwsze rzuca się w oczy w wyglądzie naszego auta, to oczywiście jego wielkość, kształt oraz kolor i stan karoserii. W utrzymaniu jej czystości pomogą nam liczne kosmetyki samochodowe do woskowania i pastowania. Oprócz pielęgnacji lakieru oraz tapicerki, warto też zadbać o ładny zapach w aucie. Kosmetyki samochodowe pomogą też na utrudniające komfort jazdy zaparowane szyby.