Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Alkomaty

Alkomaty

Produkty od 1 do 20 z 32

Alkomaty dla firm

 Alkomaty dla firm

ALCOLIFE F10 to urządzenie przeznaczone do badań przesiewowych, badań bezustnikowych. Jest on stosowany przede wszystkim w dużych zakładach pracy, czyli wszędzie tam gdzie przede wszystkim liczy się szybkość i ilość pomiarów a nie ich dokładność. Dzięki zastosowaniu wydajnego sensora elektrochemicznego ALCOLIFE F10 ma możliwość przebadania bardzo dużej ilości osób w stosunkowo krótkim czasie więcej »
Dodano: 2017-09-28
Brak danych

Alkomat

 Alkomat

Oferujemy różnego rodzaju alkomaty. W naszej ofercie znajdą Państwo kilkanaście różnych modeli, wszystkie alkomaty są wysokiej jakości. więcej »
Dodano: 2015-06-15
Brak danych

LifeGuard LifeGuard

 LifeGuard LifeGuard

Produkt od renomowanego amerykańskiego producenta. Alkomat Elektrochemiczny LifeGuard jest najwyższej światowej klasy precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym (do 4 promili) i dokładności do setnych części promila. Alkomaty tego producenta są na wyposażeniu amerykańskiej policji co świadczy o najwyższej możliwej jakości. Teraz Państwo za stosunkowo niewielkie pieniądze mogą wejść w posiadanie tak profesjonalnego urządzenia. Tester Wykonuje szybkie pomiary i wyposażony jest w bardzo trwałą i czułą elektrochemiczną jednostkę pomiarową (sensor jakich używa POLICJA w swoich alkotesterach) najwyższej klasy jakościowej o stabilnym działaniu. Jak przystało na alkomat tej klasy posiada układ sprawdzający stan sensora przed każdym pomiarem, który uniemożliwia przeprowadzenie kolejnego testu zanim sensor (czujnik) nie zostanie całkowicie oczyszczony w oparów alkoholu znajdujących się w komorze pomiarowej. Przejdź do sklepu Więcej informacji Najwyższa światowa półka! http://alkomaty.net.pl więcej »
Dodano: 2014-03-20
LifeGuardCena: 935 zł

Rodzaj:policyjny
Zasilanie:akumulatorowe

Lifeloc FC10 FC10

 Lifeloc FC10 FC10

OPIS PRODUKTU: Już od wielu lat liderem na rynku alkomatów jest alkomat elektrochemiczny Lifeloc FC10. Zdobył sobie zaufanie służb porządkowych, pracowników zakładów poprawczych i przychodni odwykowych. Dzięki swojej wysokiej precyzji i jednoczesnej łatwej obsłudze jest jednym z najczęściej wybieranych urządzeń do przeprowadzania badań zawartości alkoholu w organizmie. Alkomat FC10 posiada dwa tryby pobierania powietrza bezpośredni i pasywny. Tryb bezpośredni wymaga od badanego silnego strumienia powietrza wdychanego do ustnika. Tryb pasywny jest używany, gdy osoba nie chce lub nie może dostarczyć próbki powietrza do ustnika. Wtedy można po prostu sprawdzić czy osoba jest trzeźwa czy pod wpływem alkoholu. View Images of FC10 Breathalzyer Znany ze swojej żywotności i szybkiego czasu przygotowania do pracy, Profesjonalny alkomat FC10 z pewnością zaspokoi wszystkie Państwa potrzeby. Schools Alcohol Detection and Prevention Alkomaty Lifeloc serii FC potrafią zbadać czy w pojemniku z więcej »
Dodano: 2014-03-20
Lifeloc FC10Cena: 1799 zł

Rodzaj:policyjny

ALCOSCAN ALCOSCAN

 ALCOSCAN ALCOSCAN

Alkomat Alcoscan OPIS PRODUKTU: ALCOSCAN jest łatwym w użyciu testerem alkoholu, który mierzy zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu w tzw. trybie pasywnym. Posiada wysokiej czułości czujnik elektrochemiczny. Nie wymaga ustnika i aktywnego udziału badanego w procesie sprawdzania na zawartość alkoholu w organizmie człowieka. Jest w stanie zbadać w precyzyjny sposób zawartość alkoholu na odległość bez konieczności udziału badanego. Potrafi zebrać opary alkoholu z otoczenia np. z samochodu w którym znajduje się osoba pod wpływem alkoholu, czy w pomieszczeniu w którym znajduje się taka osoba badana. więcej »
Dodano: 2014-03-20
AlcoscanCena: 1290 zł

Rodzaj:policyjny
Zasilanie:akumulatorowe

DA-3000 DA-3000

 DA-3000 DA-3000

OPIS PRODUKTU: Alkomat ALCOSCENT DA-3000 jest małym testerem o zakresie pomiarowym 4.00‰ (2.00mg/l) oraz rozdzielczość wskazań do jednego miejsca po przecinku. Wykonuje szybkie pomiary i wyposażony jest w bardzo czuły sensor o stabilnym działaniu.Alkomat posiada układ sprawdzający stan sensora przed każdym pomiarem, który uniemożliwia przeprowadzenie kolejnego testu zanim sensor (czujnik) nie zostanie całkowicie oczyszczony w oparów alkoholu znajdujących się w komorze pomiarowej. Urządzenie to idealnie nadaje się dla użytkowników indywidualnych do samokontroli. Niewątpliwe zalety DA-3000 to bardzo duża precyzja wykonania , małe rozmiary oraz powtarzalnośc pomiarów. Sprzedawany przez nas oryginalny produkt DA-3000 pochodzi bezpośrednio od producenta. Alkomat ALCOSCENT DA-3000 jest dobrym wyborem dla użytkowników indywidualnych, którzy cenią sobie oszczędność. Alkomat DA-3000 oferuje dobrą jakość przy stosunkowo niskiej cenie. Oferuje on pełną precyzję pomiaru przy wykorzystaniu zaawan więcej »
Dodano: 2014-03-20
ALCOFINDCena: 99 zł

Rodzaj:podręczny
Maksymalny pomiar:4
00:promil
Zasilanie:akumulatorowe

A-200 A-200

 A-200 A-200

Opis: AlcoDigital A200 jest urządzeniem z rodziny AlcoDigital serii A, przeznaczonym do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Jego czujnik elektrochemiczny o zakresie pomiarowym do 4‰ wyróżnia od alkomatu A100. Alkomat ten wykorzystuje jednostkę pomiarową, sensor elektrochemiczny o doskonałej czułości oraz charakteryzuje się powtarzalnością i precyzja wskazań. Cała procedura testu jest kontrolowana microprocesorowo. Przeprowadzenie testu jest proste, wygodne, a całe urządzenie jest małe i bardzo funkcjonalne. Podświetlany wyświetlacz LCD jest czytelny i wyraźny. Alkomat posiada alarm zawartości alkoholu, który informuje o niebezpiecznej, przekraczającej normę ilości alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat AlcoDigital A200 jest testerem, wyprodukowanym na bazie technologii, której w swoich testerach trzeźwości używa policja. Analizator alkoholu A200 oferuje swoim profesjonalnym użytkownikom precyzyjne i szybkie analizowanie alkoholu w wydychanym powietrzu w sposób przyjaz więcej »
Dodano: 2014-03-20
AlcoDigitalCena: 285 zł

Rodzaj:podręczny
Maksymalny pomiar:4
00:promil
Zasilanie:akumulatorowe

BAC10 BAC10

 BAC10 BAC10

Opis: AlcoDigital A300 jest najbardziej zaawansowanym, profesjonalnym urządzeniem z rodziny AlcoDigital serii A, przeznaczonym do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Jego platynowy czujnik /sensor elektrochemiczny bada w zakresie pomiarowym od 0-000‰ do 6,300‰. Alkomat ten wykorzystuje profesjonalną jednostkę pomiarową, sensor elektrochemiczny o doskonałej czułości. Charakteryzuje go precyzja, powtarzalnośc wskazań oraz wypróbowany sensor platynowy, produkowany już od kilku lat co zapewnia jego prawidłowe działanie. Cała procedura testu jest kontrolowana microprocesorowo. Posiada pamięć 10000 pomiarów, licznik pomiarów , wkaźnik daty oraz godziny. Przeprowadzenie testu jest proste, wygodne, a całe urządzenie jest bardzo funkcjonalne. Podświetlany wyświetlacz LCD jest duży, czytelny i wyraźny. Alkomat posiada alarm zawartości alkoholu, który informuje o niebezpiecznej, przekraczającej normę ilości alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat AlcoDigital A300 jest testerem, w więcej »
Dodano: 2014-03-20
ALCO DIGITALCena: 560 zł

Rodzaj:podręczny
Maksymalny pomiar:6
30:promil
Zasilanie:akumulatorowe

CA2000 Black CA2000 Black

 CA2000 Black CA2000 Black

Renomowany Alkomat CA2000 Black jest bardzo precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym (do 4 promili) i rozdzielczości wskazań do dziesiętnych części promila. Wykonuje szybkie pomiary i wyposażony jest w bardzo trwały i czuły sensor o stabilnym działaniu. Urządzenie to idealnie nadaje się dla użytkowników indywidualnych. Niewątpliwe zalety CA2000 to bardzo duża dokładność i powtarzalność pomiarów oraz możliwość przeprowadzenia wielu testów w krótkim okresie. Sprzedawany przez nas oryginalny produkt CA2000 Black jest produkcji koreańskiej. więcej »
Dodano: 2014-03-20
CA2000Cena: 155 zł

Rodzaj:podręczny

DA-5200 PROFESSIONAL DA-5200 PROFESSIONAL

 DA-5200 PROFESSIONAL DA-5200 PROFESSIONAL

Alkomat DA-5200 PROFESSIONAL model 2012 jest nowością na Polskim rynku. Jest zbudowany w oparciu o wypróbowany i sprawdzony na rynku model DA-5000. W stosunku do poprzednich modeli DA-5000 ma zmodyfikowana elektronikę, użyty lepszy sensor półprzewodnikowy premium o dłuższej żywotności oraz nowe oprogramowanie. Oferuje zakres pomiarowy do 4.00‰ (2.00mg/l) oraz rozdzielczość wskazań dwa miejsca po przecinku (dziesiętne części promila). Jego 3-cyfrowy wyświetlacz cyfrowy jest duży i czytelny. Obsługa tak jak dotychczas jest bardzo prosta. Zasada WŁĄCZ-DMUCHNIJ-ODCZYTAJ WYNIK jest zachowana również w tym modelu alkomatu. Posiada licznik informujących użytkownika o ilości wykonanych pomiarów po każdym włączeniu terera trzeźwości. Cechą charakterystyczną jalkomatu jest również jego niespotykany dotąd w alkomatach serii DA kolor niebieski. Jest to produkt unikalny na Polskim rynku ponieważ został wyprodukowany w kooperacji z koreańską firmą wyłącznie do dystrybucji przez naszą firmę na tereni więcej »
Dodano: 2014-03-16
DA-5200 PROFESSIONALCena: 165 zł

Rodzaj:podręczny
Maksymalny pomiar:4
00:promil
Zasilanie:akumulatorowe

ALCOFIND DA-700 ALCOFIND DA-700

 ALCOFIND DA-700 ALCOFIND DA-700

OPIS PRODUKTU: Alkomat ALCOFIND DA-7000 jest idealnym rozwiązaniem dla zastosowań półprofesjonalnych i osobistych. Oferuje zakres pomiarowy do 4.00‰ (2.00mg/l) oraz rozdzielczość wskazań do dwóch miejsc po przecinku. Jego 4-cyfrowy podświetlany wyświetlacz LCD jest duży i czytelny. Jest w nim zastosowany wysokiej kasy czujnik-sensor półprzewodnikowy. Posiada również funkcję auto-diagnostyki czujnika, która informuje użytkownika o konieczności ponownej kalibracji testera trzeźwości. Dodatkową zaletą dla użytkownika jest to że alkomat przed wysyłką do klienta jest sprawdzany w naszym specjalistycznym laboratorium pod kątem poprawności wskazań. TESTER JEST ODPOWIEDNIO SKALIBROWANY I GOTOWY DO PRACY. więcej »
Dodano: 2014-03-16
ALCOFIND DA-700Cena: 150 zł

Rodzaj:podręczny
Maksymalny pomiar:4
00:promil
Zasilanie:akumulatorowe

ALCOFIND DA-8100 DA-8100

 ALCOFIND DA-8100 DA-8100

OPIS PRODUKTU: Wypróbowany na Polskim rynku i renomowany produkt koreańskiej firmy DATech Alkomat ALCOFIND (ALCOSCENT) DA-8100 jest najwyższej klasy precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym do 5.00‰ (2,5mg/l) oraz rozdzielczości wskazań do setnych części promila. Wykonuje szybkie pomiary i wyposażony jest w bardzo trwałą i czułą elektrochemiczną jednostkę pomiarową (sensor podobny jakich używa POLICJA w swoich alkotesterach) najwyższej klasy jakościowej o stabilnym działaniu. Alkomat posiada układ sprawdzający stan sensora przed każdym pomiarem, który uniemożliwia przeprowadzenie kolejnego testu zanim sensor (czujnik) nie zostanie całkowicie oczyszczony w oparów alkoholu znajdujących się w komorze pomiarowej. Posiada funkcje diagnostyczne, które sprawdzają na bieżąco odpowiednie funkcjonowanie testera, oraz informują użytkownika o wszelkich błędach czy konieczności przeprowadzenia kalibracji. Urządzenie to idealnie nadaje się dla użytkowników indywidualnych do samokontroli jak i może więcej »
Dodano: 2014-03-16
ALCOFIND DA-8100Cena: 345 zł

Rodzaj:podręczny
Maksymalny pomiar:5
00:promil
Zasilanie:akumulatorowe

Alkomat DA-8700S Alkomat DA-8700S

 Alkomat DA-8700S Alkomat DA-8700S

OPIS PRODUKTU: Alkomat DA-8700S jest produktem koreańskiej firmy DATech Alkomat ALCOFIND DA-8700S jest najwyższej klasy precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym do 5.00‰ (2,5mg/l) oraz rozdzielczości wskazań do setnych części promila. Wykonuje szybkie pomiary i wyposażony jest w bardzo trwałą i czułą elektrochemiczną jednostkę pomiarową (sensor podobny jakich używa POLICJA w swoich alkotesterach) najwyższej klasy jakościowej o stabilnym działaniu. Alkomat posiada układ sprawdzający stan sensora przed każdym pomiarem, który uniemożliwia przeprowadzenie kolejnego testu zanim sensor (czujnik) nie zostanie całkowicie oczyszczony w oparów alkoholu znajdujących się w komorze pomiarowej. Posiada funkcje diagnostyczne, które sprawdzają na bieżąco odpowiednie funkcjonowanie testera, oraz informują użytkownika o wszelkich błędach czy konieczności przeprowadzenia kalibracji. Urządzenie to idealnie nadaje się dla użytkowników indywidualnych do samokontroli jak i może przede wszystkim dla przedsi więcej »
Dodano: 2014-03-16
Alkomat DA-8700SCena: 345 zł

CA2000 CA2000

 CA2000 CA2000

Renomowany Alkomat CA2000 jest bardzo precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym (do 4 promili) i rozdzialczości wskazań do dziesiętnych części promila. Wykonuje szybkie pomiary i wyposażony jest w bardzo trwały i czuły sensor o stabilnym działaniu. Urządzenie to idealnie nadaje się dla użytkowników indywidualnych jak i do bardzo intensywnej kontroli pracowników w firmach. Niewątpliwe zalety CA2000 to bardzo duża dokładność i powtarzalność pomiarów oraz możliwość przeprowadzenia wielu testów w krótkim okresie. Bardzo dobry alkomat, uchodzi za jeden z najlepszych na świecie alkomatów osobistych. Sprzedawany przez nas oryginalny produkt CA2000 jest produkcji koreańskiej i pochodzi bezpośrednio od producenta. więcej »
Dodano: 2014-03-16
CA2000Cena: 195 zł

Rodzaj:podręczny
Maksymalny pomiar:4
00:promil

CA7000 VIP CA7000 VIP

 CA7000 VIP CA7000 VIP

Alkomat CA7000 VIP jest ulepszoną wersją poprzednich wersji alkomatów serii CA. Posiada lepszy sensor (czujnik) od poprzedników. Jest bardzo precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym (do 4 promili) i rozdzielczości wskazań do setnych części promila. Wykonuje szybkie pomiary i wyposażony jest w bardzo trwały i czuły unowocześniony sensor o stabilnym działaniu. Nowe oprogramowanie w stosunku do poprzednich modeli pozwala na dokładniejszą analizę pobranej próbki z wydychanego powietrza. Urządzenie to idealnie nadaje się dla użytkowników indywidualnych jak i do bardzo intensywnej kontroli pracowników w firmach. Niewątpliwe zalety CA7000 VIP to duża dokładność i powtarzalność pomiarów oraz możliwość przeprowadzenia wielu testów w krótkim okresie. Bardzo dobry alkomat, uchodzi za jeden z najlepszych na świecie alkomatów osobistych. Sprzedawany przez nas oryginalny produkt CA7000 VIP jest produkcji koreańskiej i pochodzi bezpośrednio od producenta. więcej »
Dodano: 2014-03-16
CA7000 VIPCena: 285 zł

Rodzaj:podręczny
Zasilanie:akumulatorowe

CA2010 CA2010

 CA2010 CA2010

Alkomat CA2010 jest najnowszym produktem koreańskiego producenta, jest bardzo precyzyjnym testerem o zakresie pomiarowym (do 4 promili) i rozdzielczości wskazań do dziesiętnych części promila. Wykonuje szybkie pomiary, które wyświetlane są na czytelnym podświetlanym na niebiesko wyświetlaczu. Wyposażony jest w bardzo trwały i czuły sensor o stabilnym działaniu wspomagany przez najnowocześniejsze oprogramowanie. Alkomat posiada wiele międzynarodowych certyfikatów. Wzornictwo CA2010 znacznie odbiega, w sensie pozytywnym oczywiście, od starszej serii CA2000. Urządzenie to idealnie nadaje się dla użytkowników indywidualnych jak i do kontroli pracowników w firmach. Niewątpliwe zalety CA2010 to bardzo duża dokładność i powtarzalność pomiarów oraz możliwość przeprowadzenia wielu testów w krótkim okresie. Bardzo dobry alkomat, uchodzi za jeden z najlepszych na świecie alkomatów osobistych. Sprzedawany przez nas oryginalny produkt CA2010 jest produkcji koreańskiej i pochodzi bezpośrednio od pro więcej »
Dodano: 2014-03-16
CA2010Cena: 235 zł

Rodzaj:podręczny
Zasilanie:akumulatorowe

Alkomat AlcoDigital BAC5.0

 Alkomat AlcoDigital BAC5.0

Alkomat AlcoDigital BAC5.0 Elektrochemiczny Alkomat elektrochemiczny AlcoDigital BAC5.0 jest najprostszym urządzeniem pomiarowym marki AlcoDigital przeznaczonym do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Mimo, iż kosztuje niewiele jest to nadal alkomat elektrochemiczny wykonany w technologii profesjonalnych alkomatów. Zaletą jest bardzo prosta obsługa oraz niewielkie rozmiary przy jednoczesnej dokładności pomiarów. Wynik pomiaru jest podawany w promilach, a zakres pomiaru to 0,00-4,00‰ do dwóch miejsc po przecinku, natomiast zakres pokazywany na wyświetlaczu to 0,00-1,00‰. Powyżej wyniki 1‰ pokazywany jest komunikat "HI". Alkomat ten wykorzystuje jednostkę pomiarową, sensor elektrochemiczny o doskonałej czułości oraz charakteryzuje się powtarzalnością i precyzja wskazań. więcej »
Dodano: 2014-03-14
AlcoDigital BAC5.0Cena: 155 zł

Rodzaj:podręczny
Zasilanie:akumulatorowe

Alkomat alkoholomierz alkotest tester - do firmy i domu alkoholomierze testery - bardzo dokładne w najlepszych cenach

 Alkomat alkoholomierz alkotest tester - do firmy i domu alkoholomierze testery - bardzo dokładne w najlepszych cenach

Alkomat elektrochemiczny AlcoDigital BAC10 jest najprostszym urządzeniem marki AlcoDigital przeznaczonym do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Mimo, iż kosztuje niewiele jest to nadal alkomat elektrochemiczny wykonany w technologii profesjonalnych alkomatów. Zaletą jest bardzo prosta obsługa oraz niewielkie rozmiary przy jednoczesnej dokładności pomiarów. Wynik pomiaru jest podawany w promilach, a zakres pomiaru to 0,00-4,00‰ do dwóch miejsc po przecinku. Alkomat ten wykorzystuje jednostkę pomiarową, sensor elektrochemiczny o doskonałej czułości oraz charakteryzuje się powtarzalnością i precyzja wskazań. Posiada funkcję rozładowania baterii oraz automatycznego wyłączania po okresie 2 minut bezczynności. Urządzenie przed każdym pomiarem jest dokładnie sprawdzane przez układ zabezpieczający wbudowany w alkomat i uniemożliwia użytkownikowi pomiar zanim sensor (jednostka pomiarowa) nie zostanie całkowicie oczyszczony i oparów alkoholu z poprzedniego pomiaru. Posiada równi więcej »
Dodano: 2013-04-27
www.gps-polska.plCena: 195 zł

Alkomat alkotest alkotester alkoholomierz alkoholomierze testery - bardzo dokładne w najlepszych cenach

 Alkomat alkotest alkotester alkoholomierz alkoholomierze testery - bardzo dokładne w najlepszych cenach

Alkomat ALCOFIND (ALCOSCENT) DA-7000 jest idealnym rozwiązaniem dla zastosowań półprofesjonalnych i osobistych. Oferuje zakres pomiarowy do 4.00‰ (2.00mg/l) oraz rozdzielczość wskazań do dwóch miejsc po przecinku. Jego 4-cyfrowy podświetlany wyświetlacz LCD jest duży i czytelny. Jest w nim zastosowany wysokiej kasy czujnik-sensor półprzewodnikowy. Posiada również funkcję auto-diagnostyki czujnika, która informuje użytkownika o konieczności ponownej kalibracji testera trzeźwości. więcej »
Dodano: 2013-04-27
www.gps-polska.plCena: 189 zł

Alkomat alkoholomierz alkotest tester - do firmy i domu alkoholomierze testery - bardzo dokładne w najlepszych cenach

 Alkomat alkoholomierz alkotest tester - do firmy i domu alkoholomierze testery - bardzo dokładne w najlepszych cenach

Alkomat ALCOSCENT DA-5200 PROFESSIONAL model 2012 jest nowością na Polskim rynku. Jest zbudowany w oparciu o wypróbowany i sprawdzony na rynku model DA-5000. W stosunku do poprzednich modeli DA-5000 ma zmodyfikowana elektronikę, użyty lepszy sensor półprzewodnikowy premium o dłuższej żywotności oraz nowe oprogramowanie. Oferuje zakres pomiarowy do 4.00‰ (2.00mg/l) oraz rozdzielczość wskazań dwa miejsca po przecinku (dziesiętne części promila). Jego 3-cyfrowy wyświetlacz cyfrowy jest duży i czytelny. Obsługa tak jak dotychczas jest bardzo prosta. Zasada WŁĄCZ-DMUCHNIJ-ODCZYTAJ WYNIK jest zachowana również w tym modelu alkomatu. Posiada licznik informujących użytkownika o ilości wykonanych pomiarów po każdym włączeniu terera trzeźwości. Cechą charakterystyczną jalkomatu jest również jego niespotykany dotąd w alkomatach serii DA kolor niebieski. Jest to produkt unikalny na Polskim rynku ponieważ został wyprodukowany w kooperacji z koreańską firmą wyłącznie do dystrybucji przez naszą f więcej »
Dodano: 2013-04-27
www.gps-polska.plCena: 179 zł