Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kanistry

Kanistry

Kanister plastikowy 20L,10L paliwa,płynów

 Kanister plastikowy 20L,10L paliwa,płynów

Kanister plastikowy z lejkiem o pojemności 20,10 litrów Długi lejek zapobiega rozlewaniu cieczy, mocny korek zabezpiecza przed rozlaniem Produkt jest atestowany , spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. WYSOKA JAKOŚĆ Jest idealny do transportowania i przechowywania: - paliw samochodowych ( benzyna, ON ) -rozcieńczalników na bazie benzyn -substancji ropopochodnych Kanister może być używany również jako zbiornik na wodę p na campingu w podróży itp. więcej »
Dodano: 2015-06-13
Automax

Czujniki ciśnienia masy i temperatury

 Czujniki ciśnienia masy i temperatury

Nasza firma już od wielu lat dostarcza wysokiej jakości urządzenia, osprzęt i akcesoria do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, iż od maja 2010 zostaliśmy oficjalnym przedstawicielem firmy DYNISCO EUROPA w Polsce. Zapraszamy do przesyłania nam zapytań na urządzenia tej firmy jak i na inne pozycje z naszej szerokiej oferty. więcej »
Dodano: 2011-08-25
Brak danych

Kanister Plastikowy do Paliwa Kanister na Paliwo z lejkiem 5 L , 10 L oraz na 20 litrów

Kanister Plastikowy do Paliwa Kanister na Paliwo z lejkiem 5 L , 10 L  oraz na 20 litrów

Bezpieczne tankowanie w plastikowych kanistrach do paliw płynnych jak benzyna lub olej napędowy.Kanistry na paliwo są dostępne o pojemności 5 litrów, kanister na paliwo 10 litrów, kanister na benzynę 20 litrów. Kanister ma lejek. więcej »
Dodano: 2011-06-03
import

Materiał:plastik
Pojemność:20
00:litr
Przeznaczenie:benzyna oraz ojej napędowy
Kolor:czerwony