Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Plaki

Plaki

Ściereczki, spraye itp

 Ściereczki, spraye itp

Plak Plak od wielu lat jest liderem polskiego rynku wśród preparatów do czyszczenia i konserwacji kokpitów samochodowych. Klienci doceniają go przede wszystkim za wysoką jakość i skuteczność działania oferowaną za przystępną cenę. Pod marką Plak produkowanych jest także wiele innych produktów: Plak Practical Line – kosmetyki samochodowe, które ze względu na swój uniwersalny charakter dedykowane są nie tylko do auta, ale także z powodzeniem mogą być stosowane w domu, ogrodzie lub warsztacie. Plak Hobby Auto – kosmetyki samochodowe , które cechuje wydajność oraz przystępna cena. Ściereczki Plak, dla tych, którzy cenią czas i wygodę. Plak Comfort Fresh – zapachy samochodowe , dzięki którym można poczuć się w samochodzie przyjemnie i komfortowo. Plak Premium letnie i zimowe płyny do spryskiwaczy, który szybko uporają się nawet z najcięższymi zabrudzeniami na szybie, przywracając widoczność podczas jazdy. Plak Airclim – preparaty do dezynfekcji i odświeżania klimatyzacji. więcej »
Dodano: 2015-10-02
Plak

Wosk polerski Finixa MHW

 Wosk polerski Finixa MHW

Zabezpiecza polakierowane oraz polerowane powierzchnie przed zarysowaniami. Nadaje wyjątkowy połysk. Można nałożyć go ręcznie lub maszynowo. Do woskowania ręcznego zaleca się używanie ścierki z mikrofibry natomiast do woskowania maszynowego zaleca się używanie miękkiej gąbki oraz polerki z niskimi obrotami. więcej »
Dodano: 2015-03-27
FINIXACena: 88 zł

Chemia do pielęgnacji samochodu - szampony, woski, pasty polerskie

Chemia do pielęgnacji samochodu - szampony, woski, pasty polerskie

zapraszamy do naszego sklepu motoryzacyjnego. Posiadamy w ciągłej sprzedaży szeroki asortyment chemii motoryzacyjnej, kosmetyków do pielęgnacji samochodu. w naszym asortymencie między innymi: - mleczka do nabłyszczania, - szampony z woskiem i bez wosku; - pasty polerskie do usuwania rys; - woski stałe i płynne; - pianki do tapicerki; - środki do czyszczenia kokpitu; - środki do usuwanie smoły; - profesjonalne preparaty do pielęgnacji i konserwacji samochodu; - środki do czyszczenia skóry; - zapachy samochodowe; - środki do konserwacji opon i plastików; i wiele wiele innych... MAMY WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO PROFESJONALNEJ PIELĘGNACJI TWOJEGO SAMOCHODU ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU!!! więcej »
Dodano: 2014-03-26
Atas, Moje Auto, Turtle wax, Bioline,, K2, Farecla

Preparat do kokpitu PLAK nabłyszczający 750ml różne zapachy

 Preparat do kokpitu PLAK nabłyszczający 750ml różne zapachy

Plak to doskonały preparat dla każdego, kto lubi czyste i dobrze utrzymane wnętrze pojazdu. Preparat ma dodatkowe właściwości ochronne dla plastiku. więcej »
Dodano: 2013-10-09
AtasCena: 16 zł

Pielęgnacja kokpitu śląsk still KOK TENZI

 Pielęgnacja kokpitu śląsk still KOK TENZI

Antyrefleksyjny preparat pielęgnująco - myjący do kokpitów oraz innych powierzchni z tworzyw sztucznych. Tworzy na powierzchni satynową warstwę ochronną, zapobiegającą jej niszczeniu. Usuwa zabrudzenia; odświeża, pozostawia przyjemny zapach i matową powierzchnię; nie powoduje plam i tłustych nalotów. Zastosowanie: Elementy z tworzyw sztucznych wewnątrz pojazdów więcej »
Dodano: 2013-03-23
TENZI

Pielęgnacja kokpitu TopEfekt KOK

 Pielęgnacja kokpitu TopEfekt KOK

Antyrefleksyjny preparat pielęgnująco - myjący do kokpitów oraz innych powierzchni z tworzyw sztucznych. Tworzy na powierzchni matową warstwę ochronną, zapobiegającą jej niszczeniu. Usuwa zabrudzenia; odświeża, pozostawia przyjemny zapach i matową powierzchnię; nie powoduje plam i tłustych nalotów. więcej »
Dodano: 2013-03-23
TENZICena: 11.29 zł

Pojemność:500 ml

Konserwacja gumy , plastików TENZI GUMLAX

 Konserwacja gumy , plastików TENZI GUMLAX

Konserwacja elementów gumowych i plastikowych. Doskonale penetruje powierzchnie gumowe, myje, konserwuje, zmiękcza - przedłuża czas eksploatacji powierzchni gumowych. Lekko nabłyszcza i konserwuje opony oraz powierzchnie plastikowe na zewnątrz pojazdów. Zastosowanie: Opony, zderzaki, pióra wycieraczek, uszczelki gumowe. Metody użycia: nanosić spryskiwaczem lub pędzlem. więcej »
Dodano: 2013-03-23
TENZI

Atas Plak 600ml

 Atas Plak 600ml

Preparat do czyszczenia i konserwacji kokpitu oraz innych wewnetrznych elementów samochodu wykonanych z tworzyw sztucznych. Zabezpiecza przed osiadaniem kurzu i wilgocią, pozostawia matowy efekt. Pojemność 600ml. W ofercie naszej firmy posiadamy wiele innych preparatów, szamponów, dimerów. więcej »
Dodano: 2011-07-22
AtasCena: 12 zł

PLAK nanotass 750 ml SCPLN-750

 PLAK nanotass 750 ml SCPLN-750

Najnowszy plak wyprodukowany przy zastosowaniu unikatowej formuły nanotass opartej na osiągnięciach nanotechnologii. Dzięki niej środek wnika w mikrostrukturę czyszczonej powierzchni oraz nabłyszcza i konserwuje elementy plastikowe łatwiej i skuteczniej niż pozostałe produkty. Chroni przed osiadaniem kurzu oraz zapewnia długotrwałą i skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV. Zalecany także do pielęgnacji mebli oraz elementów wykonanych z gumy lub marmuru. więcej »
Dodano: 2011-05-14
AtasCena: 16.74 zł

Przeznaczenie:abłyszcza i konserwuje elementy plastikowe
Pojemność:750 ml