Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Woski

Woski

Soft99 Fusso Coat 12 Months

 Soft99 Fusso Coat 12 Months

Japoński wosk ochronny Soft99 Fusso Coat do zabezpieczania karoserii samochodowych o wysokiej trwałości oraz odporności na detergenty myjące, sól i błoto. więcej »
Dodano: 2020-07-13
Soft99Cena: 149.99 zł

Extreme Gloss The Kiwami

 Extreme Gloss The Kiwami

Soft99 Extreme Gloss The Kiwamy Dark&Black To bardzo dobry wosk hybrydowy, który łączy w sobie syntetyczne polimery z naturalnie występującą Carnauba. Ta bogata mieszanka wosków sprawia, że produkt odżywia lakier, wyciąga głębie i połysk a także zabezpiecza powierzchnię przed szkodliwymi działaniami czynników atmosferycznych. Ochrona lakieru trwa około 3 miesiące w zależności od sposobu dbania o powłokę woskową. Czas ten można wydłużyć stosując dobrej jakości szampony oraz uzupełniając powłokę ochronną o Quick Detailery czy woski w płynie. Zapraszamy online lub stacjonarnie https://detailstore.pl/pielęgnacja-z-zewnątrz/pielęgnacja-lakieru-1/soft99-the-kiwami-black-wosk-do-ciemnych-lakierów-detail więcej »
Dodano: 2018-03-13
Soft99Cena: 88.5 zł

Rodzaj:konserwujący
Przeznaczenie:ochrona lakieru
Pojemność:200 g

MONIL-THERMO art.nr 4130

 MONIL-THERMO art.nr 4130

MONIL ®-THERMO Art.nr 4130. Wosk konserwujący na gorąco - koncentrat. Optymalna ochrona lakieru i części chromowanych z długotrwałym działaniem. Przyjazny dla środowiska – łatwo ulega biodegradacji. Rozcieńczenie 1: 300 - 1: 500. Opis: MONIL®-THERMO to idealna pielęgnacja lakieru i części chromowanych oraz pomoc przy suszeniu karoserii w myjniach z suszeniem powietrznym za pomocą dmuchawy. Zapewnia szybki i właściwy efekt filmu wodnego bez pozostawiania smug na karoserii. MONIL®-THERMO jest silnie skoncentrowany, a tym samym wyjątkowo ekonomiczny w użyciu. Zapewnia szybkie schnięcie w instalacjach do mycia z krótką strefą suszenia. MONIL®-THERMO powleka powierzchnię pojazdu wodoodporną błoną ochronną, dzięki czemu lakier i chrom będą miały lśniący połysk. Jest wolny od węglowodorów, wosków silikonowych, olei silikonowych lub innych substancji niebezpiecznych dla środowiska. Sposób użycia: MONIL®-THERMO rozcieńczyć od 1: 300 do 1: 500 z wodą i rozpylić na jeszcze wilgotne pojazdy po procesie mycia. W ten sposób warstewka wody która jest na lakierze błyskawicznie się wytrąci. Do niektórych samoczynnych urządzeń myjących należy zbiornik dozownika napełnić wcześniej przygotowanym roztworem MONIL®-THERMO z wodą w stosunku 1:3. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Rodzaj:konserwujący
Skład:5-15 % kationowe substancje powierzchniowo czynne
rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie
substancj
Przeznaczenie:Nabłyszczanie i konserwacja karoserii.

MONIL-KON art.nr 4120

 MONIL-KON art.nr 4120

MONIL®-KON Art.nr 4120. Wosk konserwujący - koncentrat. Pomocny przy osuszaniu dmuchawą powietrzną. Przyjazny dla środowiska – łatwo ulega biodegradacji. Rozcieńczenie 1: 300 - 1: 500. MONIL®-KON jest doskonałą pomocą przy suszeniu karoserii w myjniach z suszeniem powietrznym za pomocą dmuchawy. Zapewnia szybki i właściwy efekt filmu wodnego bez pozostawiania smug na karoserii. MONIL®-KON jest silnie skoncentrowany, a tym samym wyjątkowo ekonomiczny w użyciu. Zapewnia szybkie schnięcie w instalacjach do mycia z krótką strefą suszenia. MONIL®-KON powleka powierzchnię pojazdu wodoodporną błoną ochronną, dzięki czemu lakier i chrom będą miały lśniący połysk. MONIL®-KON jest wolny od węglowodorów, wosków silikonowych, olei silikonowych lub innych substancji niebezpiecznych dla środowiska. Sposób użycia: MONIL®-KON rozcieńczyć od 1: 300 do 1: 500 z wodą i rozpylić na jeszcze wilgotne pojazdy po procesie mycia. W ten sposób warstewka wody która jest na lakierze błyskawicznie się wytrąci. Do niektórych samoczynnych urządzeń myjących należy zbiornik dozownika napełnić wcześniej przygotowanym roztworem MONIL®-KON z wodą w stosunku 1:3. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Rodzaj:konserwujący
Skład:5-15 % kationowe substancje powierzchniowo czynne
rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie
substancj
Przeznaczenie:Nabłyszczanie i konserwacja karoserii.

MONIL-FLU art.nr 4110

 MONIL-FLU art.nr 4110

MONIL®-FLU Art.-Nr. 4110. Środek osuszający do myjni pojazdów „płynna skóra”. MONIL®-FLU to idealny dodatek powietrznego wysuszania pojazdów. •Nabłyszcza – wodoodporna warstwa daje lśniący połysk. •W pełni neutralny dla lakieru, szkła, gumy i tworzyw sztucznych. •Wysokoskoncentrowany – przez co oszczędny w użyciu. •Szyby samochodu bez plamek i zacieków po wodzie. Rozcieńczenie 1 : 250 do 1 : 500 z wodą. Roztwór nanosić na zwilżone powierzchnie wymytej karoserii pojazdu za pomocą ogólnie dostępnych urządzeń rozpylających, równomiernie od góry. Auto wysycha bez plam i smug. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Skład:Roztwór związków powierzchniowo-czynnych
alkoholu
środków pomocniczych i konserwujących w wodzie.
Przeznaczenie:Osuszanie karoserii po myciu.

Atas Idrolak 105R 1,7 kg - polimerowy wosk do nabłyszczania karoserii I105R/1,7kg

 Atas Idrolak 105R 1,7 kg - polimerowy wosk do nabłyszczania karoserii I105R/1,7kg

Preparat o bardzo szybkim i skutecznym działaniu, przeznaczony zarówno do użycia w myjniach ręcznych jak i automatycznych. Nadaje elementom wyjątkowy połysk. Nie pozostawia niepożądanych śladów na elementach gumowych i wykonanych z tworzywa sztucznego. Nie tłuści szyb i podłóg myjni. Pozostawia na karoserii cienką warstwę ochronną. Nie brudzi szczotek. Dozować co 20-40 impulsów regulując ilość wody. Stosowany z wykorzystaniem lancy pianotwórczej lub łuku piany woskującej (w myjni automatycznej) daje gęstą, nabłyszczającą pianę. więcej »
Dodano: 2017-12-04
AtasCena: 64.58 zł

Rodzaj:konserwujący
Skład:Wosk polimerowy
Własności:Nabłyszcza
Przeznaczenie:Karoserie samochodowe
Pojemność:1700 g

Pasty ścierne MENZERNA

 Pasty ścierne MENZERNA

Menzerna to wysokiej klasy pasty ścierne MENZERNA jest liderem na niemieckim rynku materiałów polerskich. Od ponad 100 lat dostarcza wysokiej jakości, wydajne i skuteczne produkty, z których korzysta szeroka gama odbiorców, w tym wielkie koncerny motoryzacyjne. więcej »
Dodano: 2017-06-03
MENZERNA

Demon Shine Wosk

 Demon Shine Wosk

Nabłyszczający wosk na mokro. Nie brudzi elementów plastikowych i gumowych. Zapewnia doskonały połysk, skraplanie wody i wzmacnia głębię koloru. więcej »
Dodano: 2016-04-25
CarplanCena: 19 zł

SONAX

 SONAX

Produkty marki SONAX tworzone są z myślą o Tobie i Twoim samochodzie. Dzięki temu są niesamowicie łatwe i wygodne w użyciu oraz skuteczne w działaniu. Każdy produkt ma oryginalną, opracowaną w laboratoriach firmy SONAX formułę i jest poddawany ciągłym testom, aby był jednocześnie efektywny, maksymalnie wydajny i bezpieczny dla Twojego samochodu. Dla firmy SONAX ogromne znaczenie ma również środowisko naturalne i Twoje zdrowie. Dlatego też zarówno proces produkcji, jak i same produkty spełniają najbardziej rygorystyczne, unijne normy dotyczące ochrony środowiska. Produkty firmy SONAX od wielu lat używane są przez profesjonalistów z zespołu Formuły 1 Vodafone McLaren Mercedes. więcej »
Dodano: 2013-09-05
Sonax

MEGUIARS

 MEGUIARS

Meguiar's założony w 1901 roku jest światowym liderem w produkcji środków i akcesoriów do pielęgnacji samochodów. Nasi specjaliści spędzają wiele weekendów z pasjonatami samochodów na całym świecie wysłuchując ich potrzeb. Dzięki temu możemy wprowadzać nowe produkty i akcesoria, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających właścicieli samochodów. W ofercie firmy Meguiar's znajduje się pełna gama środków i akcesoriów do pielęgnacji samochodów, zaczynając od szczoteczek do wymodelowanych trudno dostępnych miejsc, poprzez ściereczki i ręczniki z mikrofibry, szampony, które nie usuwają wosku z karoserii a kończąc na ultra nowoczesnych syntetycznych woskach polimerowych. Zakres naszej oferty: Kosmetyki samochodowe - Akcesoria do pielęgnacji samochodów - Profesjonalne środki dla zakładów lakierniczych - Profesjonalne środki dla myjni recznych - Kosmetyki do motocykli więcej »
Dodano: 2013-09-05
MEGUIAR'S

SONAX Premium Class NANO Saphir Power Polish - wosk polerujący

 SONAX Premium Class NANO Saphir Power Polish - wosk polerujący

SONAX Premium Class NANO Saphir Power Polish jest profesjonalnym woskiem polerującym, opracowanym na bazie szafirowych nono cząsteczek. Autokosmetyk jest uzupełnieniem luksusowej serii kosmetyków Premium Class, przeznaczonej dla najbardziej wymagających użytkowników. W składzie preparatu SONAX Premium Class NANO Saphir Power Polish wchodzą naturalne woski Carnauba, które skutecznie i długotrwale zabezpieczają lakier samochodowy przed działaniem niekorzystnych warunków pogodowych oraz blaknięciem ich koloru. Autokosmetyk można stosować na każdym typie lakieru, na powierzchniach używanych oraz nowych. Delikatne, szafirowe nanocząsteczki posiadają właściwości ścierne, dzięki czemu efektywnie zmniejszają widoczność rys oraz przywracają pierwotną, głęboką barwę starych lakierów. Pojemność: Opakowanie zawiera 250ml Nano wosku polerującego SONAX Premium Class NANO Saphir Power Polish, gąbkę p-ball i ściereczkę z mikrofibry. więcej »
Dodano: 2013-04-10
SonaxCena: 178 zł

Rodzaj:regenerujący

WOSK Zabezpieczający Śląsk TENZI Rollex 0,5L

 WOSK Zabezpieczający Śląsk TENZI Rollex 0,5L

Konserwacja karoserii w pojazdach mechanicznych. Wosk do karoserii samochodowej (nabłyszczacz z osuszaczem). Trwale konserwuje karoserię tworząc powłokę zabezpieczającą przed osiadaniem brudu oraz działaniem promieni ultrafioletowych. Doskonale zabezpiecza lakiery samochodowe przed ujemnym działaniem czynników atmosferycznych (temperatura, wilgotność); zapewnia wyśmienity efekt odprowadzania wody z karoserii samochodu. Wysycha samoczynnie, bez dodatkowego nadmuchu. więcej »
Dodano: 2013-03-23
TENZICena: 10.83 zł

Pojemność:500 g

Wosk W9+

 Wosk W9+

Wosk W9+ Scholl Concepts jest wysokozaawansowanym woskiem klasy premium, który dzięki naniesieniu na powierzchnię lakierniczą unikalnego filmu ochronnego, zaledwie podczas jednej operacji uszczelnia lakier, eliminuje mikrorysy oraz hologramy. Dzięki wysokiej zawartości zawartość brazylijskiej karnauby, wosk W9+ chroni lakier przed czynnikami atmosferycznymi pozostawiając trwały i głęboki efekt lustra przez długi czas. Produkt jest stosowany przed nałożeniem wosków Vintage i The ROCK Scholl Concepts. Jako produkt najwyższej klasy idealnie sprawdza się również przy stosowaniu wosku w sprayu SW 40. więcej »
Dodano: 2012-08-01
Scholl Concepts

Rodzaj:wypełniający
Własności:Uszczelnia
eliminuje mikro rysy i hologramy pozostawiając trwały i głęboki efekt lustra
Przeznaczenie:Pre cleaner przed zastosowaniem wosków klasy Premium
Vintage i The ROCK jak i płynnego w sprayu SW4

Rollwax

 Rollwax

Szybko działający i łatwy w użyciu wosk do ochrony i nabłyszczania karoserii samochodowych. Tworzy lśniącą warstwę ochronną – zabezpiecza powierzchnie przed działaniem czynników atmosferycznych oraz osadzaniem brudu drogowego. więcej »
Dodano: 2012-04-20
TENZI

Przeznaczenie:Myjnie automatyczne
myjnie ręczne.

GLASS-GUARD niewidzialna wycieraczka 2830

 GLASS-GUARD niewidzialna wycieraczka 2830

GLASS-GUARD Art.nr 2830 Zabezpiecza i chroni szkło, porcelanę, ceramikę Woda spływa łatwo a brud nie znajduje żadnego zatrzymania. Do wewnętrznego i zewnętrznego stosowania. GLAS-GUARD zabezpiecza szyby, szklane meble, zimowe ogrody, kabiny prysznicowe, wanny, szyby samochodowe i inne powierzchnie odporne na wodę. Ułatwia spływanie wody a zabezpieczone powierzchnie są znacznie łatwiejsze do wyczyszczenia. Nie palny! nie żrący! GLAS-GUARD nanieść natryskowo bardzo cienką warstwę na wyczyszczone powierzchnie i wypolerować nie pozostawiając smug. Na szyby samochodowe nanosić dwukrotnie. Nie nanosić na gorące powierzchnie. W zależności od warunków użytkowania, zabezpieczone środkiem powierzchnie są chronione przez kilka miesięcy. opakowania 250 i 500 ml. więcej »
Dodano: 2012-03-09
HWR-CHEMIE GmbH

Rodzaj:konserwujący
Skład:Roztwór derywatu silikonu
alkoholu
substancji pomocniczych w wodzie
Przeznaczenie:Zabezpieczenie szyb przed zanieczyszczeniami
osadami
wodą
Pojemność:500 g

Rewelacyjny francuski wosk 10 kg- rewelacyjny wosk

 Rewelacyjny francuski wosk 10 kg- rewelacyjny wosk

Bardzo wysokiej jakości wosk wykazuje właściwości silnie nabłyszczające , długotrwałe działanie. Może być stosowany jako wosk na gorąco. Niezwykle wydajny. Stężenie robocze 1%. Koszt 1 litra roztworu - 0,20 zł więcej »
Dodano: 2012-02-14
HYPREDCena: 245 zł

Rodzaj:konserwujący
Własności:Nabłyszczające
Przeznaczenie:Samochody osobowe
dostawcze

SONAX Xtreme Wosk 1 Pełna ochrona 150ml AD WOS249422

 SONAX Xtreme Wosk 1 Pełna ochrona 150ml AD WOS249422

SONAX Xtreme Wax 1 full protect + GĄBKA do rozprowadzania wosku GRATIS Twardy wosk do pielęgnacji wszystkich nowych i regenerowanych lakierów. Stworzony został na bazie naturalnych wosków Carnauba, dzięki czemu oferuje wyjątkowo długotrwałą ochronę i perfekcyjny połysk. Niezwykle wydajny i niewiarygodnie łatwy do polerowania. Nie zawiera środków ściernych. więcej »
Dodano: 2011-06-03
SonaxCena: 39.5 zł

Rodzaj:regenerujący
Przeznaczenie:do woskowania lakieru samochodowego
Pojemność:150 g