Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Szampony samochodowe

Szampony samochodowe

Produkty od 1 do 20 z 76

ABDL ATC

Preparat ADBL ATC jest uniwersalnym środkiem czyszczącym, który sprawdzi się zarówno do czyszczenia auta na zewnątrz, jak i wewnątrz. Skoncentrowana formuła pozwala na oszczędzanie preparatu i umycie całego auta przy minimalnym zużyciu szamponu. więcej »
Dodano: 2019-02-18
ADBLCena: 18.99 zł

MONIL-SHAM art.nr 4100

 MONIL-SHAM art.nr 4100

MONIL®-SHAM Art.nr 4100 Auto szampon – koncentrat. Rozcieńczenie 1: 100 - 1: 500 Opis: MONIL®-SHAM jest idealny do czyszczenia samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, samolotów, łodzi, itp. Jest silnie stężony i dlatego szczególnie ekonomiczny w użyciu. Rozpuszcza szybko i delikatnie silne zabrudzenia. MONIL®-SHAM ma pH neutralne i dlatego jest szczególnie delikatny dla lakierów i tworzyw sztucznych. Zawiera specjalny środek nawilżający dla optymalnej pielęgnacji lakieru. Idealny do mycia ręcznego i myjni automatycznej. Nie zawiera kwasów ani alkaliów. Sposób użycia: Zależnie od zabrudzenia rozcieńczać z wodą w stosunku od 1:100 do 1:500. Myć ręcznie za pomocą ogólnie dostępnych szczotek lub gąbek. Przy zastosowaniu w myjniach samochodowych rozcieńczyć w stosunku 1 do 2 z wodą i takim roztworem napełnić zbiornik urządzenia czyszczącego. Bardzo dobre zastosowanie do wysokociśnieniowych – pianotwórczych agregatów czyszczących. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Skład:15-30 % anionowe substancje powierzchniowo czynne
poniżej 3 % niejonowe substancje powierzchniowo
Pojemność:1000 ml

AKTIV-SCHAUM art.nr 4090

 AKTIV-SCHAUM art.nr 4090

AKTIV-SCHAUM Art.nr 4090. Koncentrat do mycia wstępnego w auto myjniach. Bardzo szybko ale i delikatnie rozpuszcza mocne zabrudzenia. Wyjątkowo delikatny dla lakierów i tworzyw sztucznych. Rozcieńczenie 1: 500 - 1: 1000 Opis: AKTIV-SCHAUM to dodatek do wstępnego mycia karoserii pojazdów. Tworzy natychmiast gęstą, płaską pianę. AKTIV-SCHAUM jest pH neutralny przez co przyjazny dla lakieru i części z tworzyw sztucznych i dowolnie może być stosowany z innymi środkami czyszczącymi i woskującymi. Sposób użycia: W zależności od dozowania i myjni samochodowej można uzyskać każdy rodzaj piany – od pół wilgotnej do piany suchej. Rozcieńczenie od 1:500 do 1:1000 z wodą. Dostępne opakowania 10 litrowe. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Skład:15-30 % anionowe substancje powierzchniowo czynne
5-15 % niejonowe substancje powierzchniowo czynn

MONIL-MA art.nr 4060

 MONIL-MA art.nr 4060

MONIL®-MA art.nr 4060. Środek do czyszczenia silników i pojazdów. Koncentrat 1:10 - 1:200. Bez trudu czyści brud silnikowy, oleje, smary, pył, sadzę, insekty, osady nikotynowe. Odnawia wszystkie powierzchnie lakierowane, metalowe, z tworzyw sztucznych, gumy, uszczelki i szkło. Nie zawiera fosforanów i jest całkowicie biodegradalny, wytwarzany na bazie naturalnych surowców roślinnych. Zastosowanie i sposób użycia; Mycie silnika 1:10 roztwór nanieść natryskowo, pozostawić do działania na około 5 minut po czym spłukać brud za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego. Czyszczenie wnętrza pojazdu 1:10 Do czyszczenia tworzyw sztucznych, deski rozdzielczej, obić itd. roztwór nanosić gąbką, poddać krótkiemu działaniu i następnie ścierać płucząc gąbkę w wodzie. Fotele do siedzenia, tapicerkę, kobierce czyścić sprzętem do ekstrakcyjnego czyszczenia. Owady latające z karoserii 1:20 – 1: 30 roztwór środka nanieść natryskowo, pozostawić na kilka minut po czym spłukać za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego, lub czyścić gąbką i spłukać. Podłogi warsztatowe 1:20 – 1: 30 roztwór środka nanieść względnie spienić, pozostawić na kilka minut, po czym spłukać czystą wodą. Mycie pojazdu 1:200 nanieść roztwór na karoserię, względnie spienić. Pozostawić na kilka minut, po czym powierzchnię przemyć szczotka i spłukać czystą wodą. Przy mocno zabrudzonych powierzchniach – zastosować mocniejszy roztwór. Dostępne opakowania 1 i 10 litrowe. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Rodzaj:regenerujący
Skład:poniżej 5 % anionowe i niejonowe środki powierzchniowo czynne
substancje kompleksujące
pomostowe

MONIL-PR 2000 art.nr 4020

 MONIL-PR 2000 art.nr 4020

MONIL®-PR 2000 art.nr 4020. Środek do czyszczenia plandek i samochodów ciężarowych Koncentrat – rozcieńczenie od 1:10 do 1:200 Skutecznie czyści pojazdy, silniki, maszyny i plandeki samochodowe. Usuwa bez trudu uliczny i spalinowy brud, kurz potransportowy, owady i pyłek kwiatowy. Ochrania wszystkie powierzchnie jak lakier, metale, tworzywa sztuczne (plandeki), guma (uszczelki). Naturalny środek czyszczący na bazie surowców roślinnych. Przetestowany przez IWL w Koln wg normy B 5105: lekki rozkład w separatorze olejowym. Jest wolny od fosforanów i zupełnie ulegający biodegradacji. Sposób użycia: Plandeki, silniki, maszyny: roztwór 1:10 nanieść natryskowo, pozostawić na krótki czas działania i spłukać czystą wodą. Plandeki dodatkowo szczotkować. Zmywać urządzeniem wysokociśnieniowym -HD stosując roztwór 1:50 do 1:200 z wodą. Samochody ciężarowe, pociągi, samoloty: roztworem 1:50 do 1:200 dla ręcznego czyszczenia lub za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego -HD. Podłogi warsztatowe: 1:20 do 1:30 dla ręcznego i maszynowego czyszczenia. Nanieść, pozostawić na krótki czas działania i czystą wodą spłukać lub maszynowo czyścić. Dostępne opakowania 1 i 10 litrowe. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Skład:poniżej 5% anionowe i niejonowe substancje powierzchniowo czynne
poniżej 1% fosfatów
alkalia
krze

Atas DIMER 10 kg piana aktywna - mycie aut ciężarowych Dimer/10

 Atas DIMER 10 kg piana aktywna - mycie aut ciężarowych Dimer/10

Dwuskładnikowy preparat pianotwórczy. Produkt doskonale odtłuszczający, o bardzo szerokich zastosowaniach, usuwający wszelkie zabrudzenia z karoserii, naczep, wagonów kolejowych, podwozi, kół, części aluminiowych itp. Produkt zalecany także do czyszczenia wyjątkowo silnie zabrudzonych powierzchni. Może być stosowany w postaci piany lub oprysku. Nie zawiera fosforanów. więcej »
Dodano: 2017-12-04
AtasCena: 135 zł

Rodzaj:piany aktywne
Skład:Dwuskładnikowa
Własności:Do silnych zabrudzeń
Przeznaczenie:Do samochodów ciężarowych
Pojemność:10000 ml

Atas DLS 125 10 kg - piana aktywna do mycia karoserii, nabłyszcza DLS125/10kg

 Atas DLS 125 10 kg - piana aktywna do mycia karoserii, nabłyszcza DLS125/10kg

Jednoskładnikowy preparat pianotwórczy tworzący bardzo gęstą i obfitą pianę (tzw. „efekt śniegu”). Posiada bardzo dobre właściwości myjące. Jest bezpieczny dla lakieru, elementów plastikowych i gumowych (wycieraczek, uszczelek, itp.). Posiada właściwości antyelektrostatyczne. Łatwo się spłukuje i nie pozostawia zacieków. Nie zawiera fosforanów. Przeznaczenie: Mycie karoserii samochodów osobowych. Usuwanie wszelkich zabrudzeń, w tym tłustych, oleistych, smogu itp. więcej »
Dodano: 2017-12-04
AtasCena: 113.16 zł

Rodzaj:piany aktywne
Skład:Jednoskładnikowy
Własności:Myjąco-nabłyszczający
Przeznaczenie:Karoseria samochodów osobowych
Pojemność:10000 ml

Meguiar's Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner

 Meguiar's Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner

Luksusowy szampon do mycia samochodu od marki Meguiar's. Jeden z najbardziej cenionych szamponów w USA, któremu zaufały tysiące entuzjastów motoryzacji. Doskonałe składniki zawarte w tym produkcie sprawiają, że z łatwością usuniemy codzienne zabrudzenia z karoserii samochodu. Preparat został oparty o neutralne pH dlatego jest w pełni bezpieczny dla wszystkich typów lakierów oraz nie wpływa negatywnie na położone wcześniej woski czy powłoki kwarcowe lub ceramiczne. To to cechuje ten szampon to ciekawy i przyjemny zapach a także obfita piana. Bardzo dobry szampon do mycia samochodu, który nie tylko wspaniale wyczyści jego powierzchnię, ale także odżywi lakier dzięki specjalnym składnikom. Auto po umyciu niesamowicie się błyszczy a lakier jest delikatnie przyciemniony. Sugerowane rozcieńczenie to 30ml szamponu / 4l wody Pojemność opakowania: 473ml więcej »
Dodano: 2017-08-25
MEGUIAR'SCena: 38 zł

Rodzaj:czyszczący
Przeznaczenie:mycie samochodu
Pojemność:473 ml

Chemia do myjni samochodowych

 Chemia do myjni samochodowych

W ofercie posiadamy chemię do myjni samochodowych. Proponujemy szampony i koncentraty, płyny, proszki oraz liczne akcesoria (czyściwa, gąbki, ściereczki z mikrofibry). więcej »
Dodano: 2015-05-06
Brak danych

Cargo 3700

 Cargo 3700

Cargo 3700 jest innowacyjnym środkiem, bardzo silnie skoncentrowanym przeznaczonym do mycia pojazdów. Produkt bardzo dobrze radzi sobie nawet z najcięższymi zabrudzeniami. Może być używany w formie oprysku lub jako kremowa piana, która dobrze przylega do mytych powierzchni. Zawiera inhibitory korozji w składzie. Jest bezpieczny dla aluminium oraz gumy. Nadaje się także do mycia pił oraz przyczep kempingowych. więcej »
Dodano: 2014-12-13
KENOTEKCena: 384.38 zł

Własności:opakowanie 25KG

Omega Ultra Foam Nano

 Omega Ultra Foam Nano

OMEGA ULTRA FOAM NANO jest kwaśnym szamponem, który z powodu silnych właściwości piennych może być także stosowany jako piana. Preparat o bardzo dobrych właściwościach myjących wyprodukowany w NANO TECHNOLOGII. Środek użyty w myciu zasadniczym poprawia osuszanie poprzez neutralizacje zasadowego mycia wstępnego. W efekcie poprawia wygląd lakieru samochodu. Posiada przyjemny lawendowy zapach. więcej »
Dodano: 2014-12-12
KENOTEKCena: 565.8 zł

Własności:opakowanie 20L
Przeznaczenie:myjnie ręcze oraz automatyczne

aerozol Ammonia-Free Glass Cleaner

 aerozol Ammonia-Free Glass Cleaner

usuwa tłusty osad oraz zabrudzenia z szyb samochodowych, szkła, powierzchni chromowanych. można stosować do winylu, plastiku, płytek, porcelany oraz większości twardych powierzchni. konsystencja pianki. przywiera do powierzchni i natychmiastowo usuwa zabrudzenia. Wystarczy spryskać i wytrzeć. nie zawiera amoniaku. nie zostawia filmu ani osadu na czyszczonej powierzchni. więcej »
Dodano: 2014-03-27
PRESTACena: 17.98 zł

Tire Dressing Applicator Pad - Aplikator dressingu do opon

 Tire Dressing Applicator Pad - Aplikator dressingu do opon

Meguiar's Tire Dressing Applicator Pad jest ergonomiczny, dzięki czemu ułatwia pracę i pozwala na dokładniejsze nakładanie produktu. Idealnie zaprojektowane kontury aplikatora zapobiegają zabrudzeniu rąk i pasują do każdej opony. Zawiera poręczne, ochronne zamykanie ułatwiające przechowywanie. więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 29.9 zł

Supreme Shine Microfiber - Ręczniczek z microfibry do czyszczenia i p

 Supreme Shine Microfiber - Ręczniczek z microfibry do czyszczenia i p

Ta niewiarygodnie gęsta mikrofibra daje niesamowity rezultat. Miękkie, głębokie, podwójne tkane włókna ręczniczka Supreme Shine Microfiber wchłaniają trzy razy więcej niż tradycyjne frotowe ręczniki, a struktura włókien zmniejsza wysiłek potrzebny do usunięcia pozostałość produktu. Zabezpieczone brzegi eliminują potencjalne ryzyko zadrapania. Nadaje się do prania w pralce. • Gruba, gęsta dwustrona mikrofibra • Bezpieczne obszycie , aby zniwelowć ryzyko zadrapania powierzchni • Tworzy lustrzany połysk • Bezpieczna dla wszystkich lakierów • Wielkość 60 cm x 40 cm więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 29.9 zł

Soft Foam Applicator Pad - Aplikator

 Soft Foam Applicator Pad - Aplikator

Te gąbeczki są wyjątkowo miękkie i dzięki zastosowaniu zwartej struktury komórek oferują bezpieczne i równomierne nakładanie produktu na różnych powierzchniach. Nadają się do prania w pralce. • Profesjonalna jakość • Nadają się do prania Opakowanie zawiera 2 aplikatory. więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 19.9 zł

Smooth Surface Clay Kit - Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji lakieru

 Smooth Surface Clay Kit - Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji lakieru

Nasza niepowodująca zarysowań lakieru kostka glinki bezpiecznie, łatwo i natychmiastowo usuwa nalot, osad, zanieczyszczenia,... powodując, że woskowanie staje się łatwiejsze i bardziej trwałe. The Smooth Surface Clay Kit zapewnia najlepszy efekt oraz stosunek ceny do jakości dzięki małemu opakowaniu Wosku Cleaner Wax i pełno wymiarowemu ręcznikowi Supreme Shine Microfiber w każdym zestawie. Zawartość zestawu: - Quik Detailer (473ml) - Dwie kostki glinki (2 x 80g) - Ultimate Quik Wax (177ml) - Pełnowymiarowy ręcznik Supreme Shine Microfiber - Poręczne pudełko do przechowywania glinki więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 134.9 zł

Quik Wheel Detailer - Środek do szybkiej pielęgnacji fleg

 Quik Wheel Detailer - Środek do szybkiej pielęgnacji fleg

Meguiar’s® Quik Wheel Detailer® jest najszybszym sposobem aby łatwo wyczyścić i nadać połysk Twoim felgom bez użycia mydła i wody! Usuwa lekki pył hamulcowowy i inne zanieczyszczenia drogowe, zanim będą miały szansę przylgnąć do powierzchni felgi. To bezpieczna, wysokiej smarowności formuła usuwająca brud i zanieczyszczenia bez zarysowań. W przeciwieństwie do tradycyjnych produktów do czyszczenia felg Quik Wheel Detailer jest gotowy do użycia bez wody . Zastosowanie Bierzące utrzymanie felg. więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 42.9 zł

Paint Restoration Kit - Kompletny zestaw do renowacji i ochrony lakier

 Paint Restoration Kit - Kompletny zestaw do renowacji i ochrony lakier

Spraw nowe życie i oślepiający połysk przytłumionej, zapuszczonej powierzchni lakieru! . Nasze odpowiednio dobrane produkty eliminują zakup w ciemno . Wszystko, czego potrzebujesz, począwszy od szamponu, glinki, środka do czyszczenia lakieru a kończąc na wosku. Zestaw zawiera: - 473ml Gold Class Wash - glinka 25g - 313ml Quik Detailer - 313ml Ultimate Compound - 180ml Gold Class Carnauba Wax - 2 x Soft Foam Applicator Pad - 2 x Supreme Shine Microfiber Towel więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 209.9 zł

Natural Shine Protectant - Środek do pielęgnacji tworzyw

 Natural Shine Protectant - Środek do pielęgnacji tworzyw

Kiedy twoja deska, opony, winyle i inne gumowe powierzchnie były nowe, miały bogaty kolor i blask. Teraz możesz odzyskać ten wygląd bez pozostawienia tłustego, plastikowego połysku oraz unikając oślepiającego blasku na twojej desce rozdzielczej. Czyszczące odczynniki wyciągają nieczystości i brud, podczas gdy filtry UV pomagają ochronić przed słońcem. Po drugiej aplikacji wzbogacisz śniadość i połysk do poziomu, którego nawet fabrycznie nowa powierzchnia nie może się równać. • Ochrona UV • Do tworzyw sztucznych wewnątrz i na zewnątrz pojazdu • Przywraca oryginalny wygląd • Usuwa zabrudzenia więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 52.9 zł

Motorcycle Wax - Wosk motocyklowy

 Motorcycle Wax - Wosk motocyklowy

Od ponad 100 lat firma Meguiar's udoskonala swoje woski samochodowe i inne produkty. Teraz właściciele motocykli mogą korzystać z tej samej wspaniałej ochrony, głębi koloru i brylantowego połysku dzięki produktom specjalnie dostosowanych dla motocykli. Wosk Meguiar's Motorcycle Wax jest wszechstronną metodą do czyszczenia, polerowania i ochronny wszystkich powierzchni lakierniczych zawartą w jednym produkcie. Trwały, łatwy do polerowania i nakładania wosk efektywnie i bezpiecznie usuwa niedoskonałości powierzchni i odbarwienia, które przyćmiewają lakier. Usuwa również drobne ryski i koliste zarysowania, pozostawiając wysoki połysk. Zastosowanie Elementy lakierowane motocykla więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 44.9 zł