Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Szampony samochodowe

Szampony samochodowe

Produkty od 1 do 20 z 74

ABDL ATC

Preparat ADBL ATC jest uniwersalnym środkiem czyszczącym, który sprawdzi się zarówno do czyszczenia auta na zewnątrz, jak i wewnątrz. Skoncentrowana formuła pozwala na oszczędzanie preparatu i umycie całego auta przy minimalnym zużyciu szamponu. więcej »
Dodano: 2019-02-18
ADBLCena: 18.99 zł

MONIL-SHAM art.nr 4100

 MONIL-SHAM art.nr 4100

MONIL®-SHAM Art.nr 4100 Auto szampon – koncentrat. Rozcieńczenie 1: 100 - 1: 500 Opis: MONIL®-SHAM jest idealny do czyszczenia samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, samolotów, łodzi, itp. Jest silnie stężony i dlatego szczególnie ekonomiczny w użyciu. Rozpuszcza szybko i delikatnie silne zabrudzenia. MONIL®-SHAM ma pH neutralne i dlatego jest szczególnie delikatny dla lakierów i tworzyw sztucznych. Zawiera specjalny środek nawilżający dla optymalnej pielęgnacji lakieru. Idealny do mycia ręcznego i myjni automatycznej. Nie zawiera kwasów ani alkaliów. Sposób użycia: Zależnie od zabrudzenia rozcieńczać z wodą w stosunku od 1:100 do 1:500. Myć ręcznie za pomocą ogólnie dostępnych szczotek lub gąbek. Przy zastosowaniu w myjniach samochodowych rozcieńczyć w stosunku 1 do 2 z wodą i takim roztworem napełnić zbiornik urządzenia czyszczącego. Bardzo dobre zastosowanie do wysokociśnieniowych – pianotwórczych agregatów czyszczących. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Skład:15-30 % anionowe substancje powierzchniowo czynne
poniżej 3 % niejonowe substancje powierzchniowo
Pojemność:1000 ml

AKTIV-SCHAUM art.nr 4090

 AKTIV-SCHAUM art.nr 4090

AKTIV-SCHAUM Art.nr 4090. Koncentrat do mycia wstępnego w auto myjniach. Bardzo szybko ale i delikatnie rozpuszcza mocne zabrudzenia. Wyjątkowo delikatny dla lakierów i tworzyw sztucznych. Rozcieńczenie 1: 500 - 1: 1000 Opis: AKTIV-SCHAUM to dodatek do wstępnego mycia karoserii pojazdów. Tworzy natychmiast gęstą, płaską pianę. AKTIV-SCHAUM jest pH neutralny przez co przyjazny dla lakieru i części z tworzyw sztucznych i dowolnie może być stosowany z innymi środkami czyszczącymi i woskującymi. Sposób użycia: W zależności od dozowania i myjni samochodowej można uzyskać każdy rodzaj piany – od pół wilgotnej do piany suchej. Rozcieńczenie od 1:500 do 1:1000 z wodą. Dostępne opakowania 10 litrowe. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Skład:15-30 % anionowe substancje powierzchniowo czynne
5-15 % niejonowe substancje powierzchniowo czynn

MONIL-MA art.nr 4060

 MONIL-MA art.nr 4060

MONIL®-MA art.nr 4060. Środek do czyszczenia silników i pojazdów. Koncentrat 1:10 - 1:200. Bez trudu czyści brud silnikowy, oleje, smary, pył, sadzę, insekty, osady nikotynowe. Odnawia wszystkie powierzchnie lakierowane, metalowe, z tworzyw sztucznych, gumy, uszczelki i szkło. Nie zawiera fosforanów i jest całkowicie biodegradalny, wytwarzany na bazie naturalnych surowców roślinnych. Zastosowanie i sposób użycia; Mycie silnika 1:10 roztwór nanieść natryskowo, pozostawić do działania na około 5 minut po czym spłukać brud za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego. Czyszczenie wnętrza pojazdu 1:10 Do czyszczenia tworzyw sztucznych, deski rozdzielczej, obić itd. roztwór nanosić gąbką, poddać krótkiemu działaniu i następnie ścierać płucząc gąbkę w wodzie. Fotele do siedzenia, tapicerkę, kobierce czyścić sprzętem do ekstrakcyjnego czyszczenia. Owady latające z karoserii 1:20 – 1: 30 roztwór środka nanieść natryskowo, pozostawić na kilka minut po czym spłukać za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego, lub czyścić gąbką i spłukać. Podłogi warsztatowe 1:20 – 1: 30 roztwór środka nanieść względnie spienić, pozostawić na kilka minut, po czym spłukać czystą wodą. Mycie pojazdu 1:200 nanieść roztwór na karoserię, względnie spienić. Pozostawić na kilka minut, po czym powierzchnię przemyć szczotka i spłukać czystą wodą. Przy mocno zabrudzonych powierzchniach – zastosować mocniejszy roztwór. Dostępne opakowania 1 i 10 litrowe. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Rodzaj:regenerujący
Skład:poniżej 5 % anionowe i niejonowe środki powierzchniowo czynne
substancje kompleksujące
pomostowe

MONIL-PR 2000 art.nr 4020

 MONIL-PR 2000 art.nr 4020

MONIL®-PR 2000 art.nr 4020. Środek do czyszczenia plandek i samochodów ciężarowych Koncentrat – rozcieńczenie od 1:10 do 1:200 Skutecznie czyści pojazdy, silniki, maszyny i plandeki samochodowe. Usuwa bez trudu uliczny i spalinowy brud, kurz potransportowy, owady i pyłek kwiatowy. Ochrania wszystkie powierzchnie jak lakier, metale, tworzywa sztuczne (plandeki), guma (uszczelki). Naturalny środek czyszczący na bazie surowców roślinnych. Przetestowany przez IWL w Koln wg normy B 5105: lekki rozkład w separatorze olejowym. Jest wolny od fosforanów i zupełnie ulegający biodegradacji. Sposób użycia: Plandeki, silniki, maszyny: roztwór 1:10 nanieść natryskowo, pozostawić na krótki czas działania i spłukać czystą wodą. Plandeki dodatkowo szczotkować. Zmywać urządzeniem wysokociśnieniowym -HD stosując roztwór 1:50 do 1:200 z wodą. Samochody ciężarowe, pociągi, samoloty: roztworem 1:50 do 1:200 dla ręcznego czyszczenia lub za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego -HD. Podłogi warsztatowe: 1:20 do 1:30 dla ręcznego i maszynowego czyszczenia. Nanieść, pozostawić na krótki czas działania i czystą wodą spłukać lub maszynowo czyścić. Dostępne opakowania 1 i 10 litrowe. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Skład:poniżej 5% anionowe i niejonowe substancje powierzchniowo czynne
poniżej 1% fosfatów
alkalia
krze

Atas DIMER 10 kg piana aktywna - mycie aut ciężarowych Dimer/10

 Atas DIMER 10 kg piana aktywna - mycie aut ciężarowych Dimer/10

Dwuskładnikowy preparat pianotwórczy. Produkt doskonale odtłuszczający, o bardzo szerokich zastosowaniach, usuwający wszelkie zabrudzenia z karoserii, naczep, wagonów kolejowych, podwozi, kół, części aluminiowych itp. Produkt zalecany także do czyszczenia wyjątkowo silnie zabrudzonych powierzchni. Może być stosowany w postaci piany lub oprysku. Nie zawiera fosforanów. więcej »
Dodano: 2017-12-04
AtasCena: 135 zł

Rodzaj:piany aktywne
Skład:Dwuskładnikowa
Własności:Do silnych zabrudzeń
Przeznaczenie:Do samochodów ciężarowych
Pojemność:10000 ml

Atas DLS 125 10 kg - piana aktywna do mycia karoserii, nabłyszcza DLS125/10kg

 Atas DLS 125 10 kg - piana aktywna do mycia karoserii, nabłyszcza DLS125/10kg

Jednoskładnikowy preparat pianotwórczy tworzący bardzo gęstą i obfitą pianę (tzw. „efekt śniegu”). Posiada bardzo dobre właściwości myjące. Jest bezpieczny dla lakieru, elementów plastikowych i gumowych (wycieraczek, uszczelek, itp.). Posiada właściwości antyelektrostatyczne. Łatwo się spłukuje i nie pozostawia zacieków. Nie zawiera fosforanów. Przeznaczenie: Mycie karoserii samochodów osobowych. Usuwanie wszelkich zabrudzeń, w tym tłustych, oleistych, smogu itp. więcej »
Dodano: 2017-12-04
AtasCena: 113.16 zł

Rodzaj:piany aktywne
Skład:Jednoskładnikowy
Własności:Myjąco-nabłyszczający
Przeznaczenie:Karoseria samochodów osobowych
Pojemność:10000 ml

Meguiar's Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner

 Meguiar's Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner

Luksusowy szampon do mycia samochodu od marki Meguiar's. Jeden z najbardziej cenionych szamponów w USA, któremu zaufały tysiące entuzjastów motoryzacji. Doskonałe składniki zawarte w tym produkcie sprawiają, że z łatwością usuniemy codzienne zabrudzenia z karoserii samochodu. Preparat został oparty o neutralne pH dlatego jest w pełni bezpieczny dla wszystkich typów lakierów oraz nie wpływa negatywnie na położone wcześniej woski czy powłoki kwarcowe lub ceramiczne. To to cechuje ten szampon to ciekawy i przyjemny zapach a także obfita piana. Bardzo dobry szampon do mycia samochodu, który nie tylko wspaniale wyczyści jego powierzchnię, ale także odżywi lakier dzięki specjalnym składnikom. Auto po umyciu niesamowicie się błyszczy a lakier jest delikatnie przyciemniony. Sugerowane rozcieńczenie to 30ml szamponu / 4l wody Pojemność opakowania: 473ml więcej »
Dodano: 2017-08-25
MEGUIAR'SCena: 38 zł

Rodzaj:czyszczący
Przeznaczenie:mycie samochodu
Pojemność:473 ml

Chemia do myjni samochodowych

 Chemia do myjni samochodowych

W ofercie posiadamy chemię do myjni samochodowych. Proponujemy szampony i koncentraty, płyny, proszki oraz liczne akcesoria (czyściwa, gąbki, ściereczki z mikrofibry). więcej »
Dodano: 2015-05-06
Brak danych

aerozol Ammonia-Free Glass Cleaner

 aerozol Ammonia-Free Glass Cleaner

usuwa tłusty osad oraz zabrudzenia z szyb samochodowych, szkła, powierzchni chromowanych. można stosować do winylu, plastiku, płytek, porcelany oraz większości twardych powierzchni. konsystencja pianki. przywiera do powierzchni i natychmiastowo usuwa zabrudzenia. Wystarczy spryskać i wytrzeć. nie zawiera amoniaku. nie zostawia filmu ani osadu na czyszczonej powierzchni. więcej »
Dodano: 2014-03-27
PRESTACena: 17.98 zł

Tire Dressing Applicator Pad - Aplikator dressingu do opon

 Tire Dressing Applicator Pad - Aplikator dressingu do opon

Meguiar's Tire Dressing Applicator Pad jest ergonomiczny, dzięki czemu ułatwia pracę i pozwala na dokładniejsze nakładanie produktu. Idealnie zaprojektowane kontury aplikatora zapobiegają zabrudzeniu rąk i pasują do każdej opony. Zawiera poręczne, ochronne zamykanie ułatwiające przechowywanie. więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 29.9 zł

Supreme Shine Microfiber - Ręczniczek z microfibry do czyszczenia i p

 Supreme Shine Microfiber - Ręczniczek z microfibry do czyszczenia i p

Ta niewiarygodnie gęsta mikrofibra daje niesamowity rezultat. Miękkie, głębokie, podwójne tkane włókna ręczniczka Supreme Shine Microfiber wchłaniają trzy razy więcej niż tradycyjne frotowe ręczniki, a struktura włókien zmniejsza wysiłek potrzebny do usunięcia pozostałość produktu. Zabezpieczone brzegi eliminują potencjalne ryzyko zadrapania. Nadaje się do prania w pralce. • Gruba, gęsta dwustrona mikrofibra • Bezpieczne obszycie , aby zniwelowć ryzyko zadrapania powierzchni • Tworzy lustrzany połysk • Bezpieczna dla wszystkich lakierów • Wielkość 60 cm x 40 cm więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 29.9 zł

Soft Foam Applicator Pad - Aplikator

 Soft Foam Applicator Pad - Aplikator

Te gąbeczki są wyjątkowo miękkie i dzięki zastosowaniu zwartej struktury komórek oferują bezpieczne i równomierne nakładanie produktu na różnych powierzchniach. Nadają się do prania w pralce. • Profesjonalna jakość • Nadają się do prania Opakowanie zawiera 2 aplikatory. więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 19.9 zł

Smooth Surface Clay Kit - Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji lakieru

 Smooth Surface Clay Kit - Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji lakieru

Nasza niepowodująca zarysowań lakieru kostka glinki bezpiecznie, łatwo i natychmiastowo usuwa nalot, osad, zanieczyszczenia,... powodując, że woskowanie staje się łatwiejsze i bardziej trwałe. The Smooth Surface Clay Kit zapewnia najlepszy efekt oraz stosunek ceny do jakości dzięki małemu opakowaniu Wosku Cleaner Wax i pełno wymiarowemu ręcznikowi Supreme Shine Microfiber w każdym zestawie. Zawartość zestawu: - Quik Detailer (473ml) - Dwie kostki glinki (2 x 80g) - Ultimate Quik Wax (177ml) - Pełnowymiarowy ręcznik Supreme Shine Microfiber - Poręczne pudełko do przechowywania glinki więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 134.9 zł

Quik Wheel Detailer - Środek do szybkiej pielęgnacji fleg

 Quik Wheel Detailer - Środek do szybkiej pielęgnacji fleg

Meguiar’s® Quik Wheel Detailer® jest najszybszym sposobem aby łatwo wyczyścić i nadać połysk Twoim felgom bez użycia mydła i wody! Usuwa lekki pył hamulcowowy i inne zanieczyszczenia drogowe, zanim będą miały szansę przylgnąć do powierzchni felgi. To bezpieczna, wysokiej smarowności formuła usuwająca brud i zanieczyszczenia bez zarysowań. W przeciwieństwie do tradycyjnych produktów do czyszczenia felg Quik Wheel Detailer jest gotowy do użycia bez wody . Zastosowanie Bierzące utrzymanie felg. więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 42.9 zł

Paint Restoration Kit - Kompletny zestaw do renowacji i ochrony lakier

 Paint Restoration Kit - Kompletny zestaw do renowacji i ochrony lakier

Spraw nowe życie i oślepiający połysk przytłumionej, zapuszczonej powierzchni lakieru! . Nasze odpowiednio dobrane produkty eliminują zakup w ciemno . Wszystko, czego potrzebujesz, począwszy od szamponu, glinki, środka do czyszczenia lakieru a kończąc na wosku. Zestaw zawiera: - 473ml Gold Class Wash - glinka 25g - 313ml Quik Detailer - 313ml Ultimate Compound - 180ml Gold Class Carnauba Wax - 2 x Soft Foam Applicator Pad - 2 x Supreme Shine Microfiber Towel więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 209.9 zł

Natural Shine Protectant - Środek do pielęgnacji tworzyw

 Natural Shine Protectant - Środek do pielęgnacji tworzyw

Kiedy twoja deska, opony, winyle i inne gumowe powierzchnie były nowe, miały bogaty kolor i blask. Teraz możesz odzyskać ten wygląd bez pozostawienia tłustego, plastikowego połysku oraz unikając oślepiającego blasku na twojej desce rozdzielczej. Czyszczące odczynniki wyciągają nieczystości i brud, podczas gdy filtry UV pomagają ochronić przed słońcem. Po drugiej aplikacji wzbogacisz śniadość i połysk do poziomu, którego nawet fabrycznie nowa powierzchnia nie może się równać. • Ochrona UV • Do tworzyw sztucznych wewnątrz i na zewnątrz pojazdu • Przywraca oryginalny wygląd • Usuwa zabrudzenia więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 52.9 zł

Motorcycle Wax - Wosk motocyklowy

 Motorcycle Wax - Wosk motocyklowy

Od ponad 100 lat firma Meguiar's udoskonala swoje woski samochodowe i inne produkty. Teraz właściciele motocykli mogą korzystać z tej samej wspaniałej ochrony, głębi koloru i brylantowego połysku dzięki produktom specjalnie dostosowanych dla motocykli. Wosk Meguiar's Motorcycle Wax jest wszechstronną metodą do czyszczenia, polerowania i ochronny wszystkich powierzchni lakierniczych zawartą w jednym produkcie. Trwały, łatwy do polerowania i nakładania wosk efektywnie i bezpiecznie usuwa niedoskonałości powierzchni i odbarwienia, które przyćmiewają lakier. Usuwa również drobne ryski i koliste zarysowania, pozostawiając wysoki połysk. Zastosowanie Elementy lakierowane motocykla więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 44.9 zł

Motorcycle Plastic Cleaner/Polish - Środek do czyszczenia i polerowan

 Motorcycle Plastic Cleaner/Polish - Środek do czyszczenia i polerowan

Zaczynając od owiewek, po szybki w motocyklach, elementy z pleksy mogą być zniszczone przez ryski, owady, brud drogowy, pozostałości olejów i wiele innych. Przywróć klarowność i połysk na elementach z pleksy w Twoim motocyklu dzięki Meguiar's Motorcycle Plastic Polish. Szczytowe osiągnięcie w technologii - Microabrasive Technology delikatnie usuwa drobne rysy, lekką oksydację i odbarwienia powierzchni. Witalne olejki odżywiające przywracają optyczną klarowność, a polimery mocno odporne na wodę gwarantują długotrwałą ochronę. Zastosowanie Polerowanie oraz czyszczenie elementów plastikowych motocykla więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 44.9 zł

Motorcycle Metal Polish - Pasta do polerowania metalu

 Motorcycle Metal Polish - Pasta do polerowania metalu

Niezależnie czy jeździsz włoskim egzotykiem, japońskim ścigaczem czy amerykańskim cruiserem, bądź czymś pomiędzy, utrzymanie rur wydechowych lub innych metalowych powierzchni właśnie stało się łatwiejsze dzięki nowej paście Meguiar's Motorcycle All Metal Polish. Po prostu użyj niewielkiej ilości pasty na chromowej, aluminiowej lub innej metalowej powierzchni, aby uzyskać lustrzany połysk. Nie ma potrzeby mocnego tarcia, a pozostałości produktu łatwo się usuwają. Unikalna kombinacja polimerów utrzymuje połysk metalowych powierzchni dłużej i możesz uzyskać niesamowity efekt beż użycia niebezpiecznych chemikaliów i nieprzyjemnych zapachów. Pasta Meguiar's Motorcycle All Metal Polish przyjemnie pachnie, łatwo się nakłada i poleruje oraz sprawia, że czyszczenie felg, układu wydechowego i innych chromowych elementów jest szybkie i łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zastosowanie Polerowanie elementów metalowych motocykla więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 59 zł