Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Szampony samochodowe

Szampony samochodowe

Produkty od 21 do 40 z 74

Motorcycle Leather - Środek do pielęgnacji skóry i winylu

 Motorcycle Leather - Środek do pielęgnacji skóry i winylu

Siedzenia motocyklowe zdają się niszczyć szybciej niż inne części motocykla, dlatego tak ważne jest, by je odpowiednio zabezpieczyć. Wyczyść i zakonserwuj skórzane i winylowe powierzchnie Twojego motocykla używając Meguiar's Motorcycle Leather Cleaner/Conditioner. Unikalna kompozycja środków nawilżających i odżywek pozostawia skórę i winyl miękką i elastyczną w wyglądzie i w dotyku. Delikatna i efektywna formuła czyści, przywraca i wzbogaca powierzchnie dla luksusowego wyglądu i pomaga zapobiegać ich przedwczesnemu zużyciu, jak wyschnięcie i płowienie. Środek Meguiar's Motorcycle Leather Cleaner/Conditioner chroni także przed promieniami UV i zawiera unikalną formułę niepozostawiającą śliskiej powierzchni ani sztucznego połysku. Nie zawiera rozpuszczalników ani drażniących detergentów. Zastosowanie Mycie i konserwacja: Siedzisko motocykla Elementy skórzane oraz winylowe motocykla więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 42.9 zł

Motorcycle EZ Clean - Środek do czyszczenia motocykla

 Motorcycle EZ Clean - Środek do czyszczenia motocykla

Motocykle posiadają wiele trudnodostepnych miejsc, które mogą być trudne do umycia w tradycyjny sposób przy użyciu wiadra i rękawicy. Teraz jest lepszy sposób. Środek Meguiar's Motorcycle EZ Clean jest najbezpieczniejszym i najłatwiejszym sposobem na umycie całego motocykla. Zastosowana ekskluzywna, ph neutralna, biodegradalna formuła powoduje efektywne czyszczenie trudnodostępnych miejsc motocykla, nie powodując uszkodzeń zróżnicowanych powierzchni znajdujących się na motocyklu. Formuła Extreme Cleaning Foam „chwyta się” pionowych powierzchni i gwarantuje efektywne usuwanie zabrudzeń i zanieczyszczeń drogowych. Bezpieczny do codziennego czyszczenia wszystkich elementów motocykla. Po prostu spryskaj powierzchnię i spłucz. Zastosowanie Mycie motocykla z uwzględnieniem trudno dostępnych miejsc. Bezpieczny dla powierzchni więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 47.9 zł

Motorcycle Detailer - Środek do usuwania lekkich zabrudzeń i poprawy

 Motorcycle Detailer - Środek do usuwania lekkich zabrudzeń i poprawy

Meguiar's Motorcycle Detailer utrzymuje wygląd świeżo nawoskowanego motocykla i usuwa niebezpieczne zabrudzenia, zanim zdążą uszkodzić powłokę lakierniczą. Użyj produktu Motorcycle Detailer bezpośrednio po opadach deszczu, na ptasich odchodach lub po narażeniu motocykla na jakiekolwiek inne niekorzystne warunki. Bezpieczna, bardzo śliska formuła odspaja zabrudzenia bez ryzyka zarysowania i jednocześnie poprawia połysk. Metoda „spray & wipe” pozwoli Ci na dokładną pielęgnację Twojego motocykla w parę minut. Możesz użyć go wszędzie w garażu, w pracy, w trasie do szybkiego odświeżenia powierzchni. Zastosowanie czyszczenie wszystkich powierzchni motocykla. Szybki sposób na odzyskanie pięknego wyglądu. Instrukcja obsługi Nanieść produkt za pomocą dozownika Dokładnie wypolerować więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 47.9 zł

Microfiber Wash Mitt - Rękawica z mikrofibry do mycia samochodu

 Microfiber Wash Mitt - Rękawica z mikrofibry do mycia samochodu

Rękawica Microfiber Wash Mitt jest super miękka, z głębokim puszkiem, który nie pyli. Każda rękawica po wyschnięciu nigdy nie twardnieje i może zostać umyta i użyta setki razy. Posiada tysiące super delikatny mikro zakończeń włókien na każdym centymetrze kwadratowym rękawicy. Usuwa zanieczyszczenia tak delikatnie jak żaden inny produkt, który widziałeś do tej pory. • Bezpieczna dla wszystkich lakierów • Nie rysuje lakieru • Nasiąka dużą ilością roztworu myjacego • Wielkość 19cm x 29cm Rękawica z mikrofibry do mycia samochodu Rękawica Microfiber Wash Mitt jest super miękka, z głębokim puszkiem, który nie pyli. Każda rękawica po wyschnięciu nigdy nie twardnieje i może zostać umyta i użyta setki razy. Posiada tysiące super delikatny mikro zakończeń włókien na każdym centymetrze kwadratowym rękawicy. Usuwa zanieczyszczenia tak delikatnie jak żaden inny produkt, który widziałeś do tej pory. • Bezpieczna dla wszystkich lakierów • Nie rysuje lakieru • Nasiąka dużą ilością roztworu myjace więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 49.9 zł

Nxt Generation Wash and Wax Kit -Zestaw do pielęgnacji samochodu

 Nxt Generation Wash and Wax Kit -Zestaw do pielęgnacji samochodu

Ten zestaw jest idealny dla wszystkich, nowych entuzjastów produktów Meguiar's, szukających technologicznie najbardziej zaawansowanych kosmetyków samochodowych. Zestaw zawiera szampon Nxt Generation, całkowicie nowy Wosk Nxt Genartion Tech Wax 2.0, ręcznik z mikrofibry Supreme Shine Microfiber, rękawicę do mycia samochodu Microfiber Wash Mitt oraz aplikator do nakładania wosku. Zestaw zawiera: Nxt Generation Tech Wax 2.0 (532ml) x 1 Nxt Generation Car Wash (532ml) x 1 Microfiber Wash mitt x 1 Supreme Shine Microfiber x 1 Soft Foam Applicator x 1 więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 199.9 zł

New Car Kit - Kompletny zestaw do pielęgnacji lakieru

 New Car Kit - Kompletny zestaw do pielęgnacji lakieru

Meguiar's® kończy ze zgadywaniem. Dzięki skompletowaniu wszystkiego czego potrzebujesz, by utrzymać samochód jak nowy, z wyjątkiem wiadra i wody! Zestaw zawiera: mycie - nasz najlepszy szampon Meguiar's® Ultimate Wash & Wax, ultra miękką rękawice do mycia Microfiber Wash Mitt i ręcznik do osuszania Water Magnet™; woskowanie - najbardziej zaawansowanym wosk firmy Meguiar’s® Ultimate Wax , aplikator Soft Foam i ręcznik z mikrofibry Supreme Shine™; opony - długotrwałą ochronę i połysk Endurance® Gel Tire i aplikator Soft Foam. Zestaw zawiera: - Szampon Ultimate Wash & Wax (473 ml) - Rękawicę do mycia samchodu Microfiber Wash Mitt - Ręcznik do osuszania samochodu Water Magnet - Wosk Ultimate Wax (177 ml) - Dressing do opon Endurance (177 ml) - 2 x aplikator Soft Foam - Ręcznik z mikrofibry Supreme Shine (60cm x 40cm) więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 209.9 zł

Leather Guard - System do pielęgnacji tapicerki skórzanej

 Leather Guard - System do pielęgnacji tapicerki skórzanej

Zapewnij długotrwałą ochronę i odżywienie skórzanym powierzchniom w Twoim aucie, ciężarówce lub domu. System zabezpieczenia skórzanej tapicerki Meguiar's Gold Class 2 Step Leather Sealer Treatment został stworzony by zabezpieczać skórzane powierzchnie przed przypadkowymi plamami, blaknięciem i wysuszeniem, które pojawiają się z czasem. Ta długotrwała formuła zapewnia trwałą ochronę, która wytrzyma miesiące i stworzy barierę ochronną przed codziennym zużyciem skóry. Produkt Step 1 Leather Prep czyści skórzane powierzchnie aż do uzyskania jak nowego wyglądu poprzez usuwanie nagromadzonego tłuszczu, brudu i nieestetycznych plam. Podukt Step 2 Leather Sealer odżywia i zabezpiecza skórę poprzez zastosowanie technologii Break Through Hybrid Polymer Technology aby zachować jak najlepszy wygląd skórzanych powierzchni. Stosuj ten system 2-3 razy w roku, w zależności od zużycia skóry, aby zapewnić jej całoroczną ochronę. Zestaw zawiera: Step 1 Leather Prep Step 2 Leather Sealer więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 109.9 zł

Hot Rims Chrome Wheel Cleaner - Środek do czyszczenia felg chromowany

 Hot Rims Chrome Wheel Cleaner - Środek do czyszczenia felg chromowany

Nie ma lepszego produktu dla chromowanych felg! Środek Hot Rims Chrome Wheel Cleaner jest nieporównywalny z jakąkolwiek formułą na świecie w usuwaniu z chromu brudu i kurzu z klocków hamulcowych. Dzięki unikalnym odczynnikom usuwa uporczywe zabrudzenia,a nasza nowa formuła (Xtreme Cling Foam) jest stworzona, aby energicznie czyści pionowe powierzchnie. Rozbija brud oraz osad i pozostawia brylantowy połysk. więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 49.9 zł

Hot Rims Brake Dust Barrier - Preparat do ochronny felg aluminiowych

 Hot Rims Brake Dust Barrier - Preparat do ochronny felg aluminiowych

Wszyscy kochamy zadbane koła, ale czy nie byłoby miło mieć czyste felgi bez wysiłku? Meguiar’s Hot Rims Brake Dust Barrier wykorzystuje zaawansowaną technologię, zapewniającą barierę między brudem i Twoim kołami. Hot Rims Brake Dust Barrier sprawia, że koła są łatwiejsze do czyszczenia, przewyższa inne produkty do kół i jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów felg - nawet chromowanych. więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 69.9 zł

Medium Cut Metal Polish - Średnio ścierna pasta do polerowana metalu

 Medium Cut Metal Polish - Średnio ścierna pasta do polerowana metalu

Średnio ścierna pasta do polerowania metalu Szybko przywraca błyszczący połysk na wszelkich nielakierowanych metalach. Chcesz aby Twoje felgi wyglądały jak nowe? Meguiar's Medium-Cut Polish działa dwukierunkowo aby wydobyć to co najlepsze z Twoich felg. Wyjątkowa formuła usuwa odbarwienia i oksydacje, a jednocześnie poleruje metale pozostawiając oszałamiający blask. więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 59.9 zł

HIT!!! Wheel Polishing Kit - Zestaw do polerowania felg

 HIT!!! Wheel Polishing Kit - Zestaw do polerowania felg

Narzędzie do polerowania Meguiar's® DynaCone™ i All Metal Polish pozwoli szybko i łatwo wypolerować felgi, metalowe powierzchnie i uzyskać połysk jak lustro, w kilka minut! Użyte z wiertarką narzędzie w zastrzeżonym przez firmę Meguiar's® kształcie diamentu łatwo i bezpiecznie poleruje nawet najbardziej delikatne i skomplikowane kształty felg. Wytrzymałość narzędzia DynaCone ™ Polisher sprawia, że się nie rozrywa i nie strzępi, jak inne narzędzia tego typu. W komplecie : Meguiar's® All Metal Polish . DynaCone™ Polisher + Foam Pad Cleaner (utrzymanie DynaConew stanie używalności) więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 179.9 zł

Hot Rims All Wheel & Tire Cleaner - Środek do czyszczenia felg i opon

 Hot Rims All Wheel & Tire Cleaner - Środek do czyszczenia felg i opon

W przeciwieństwie do większości produktów do czyszczenia felg dostępnych dzisiaj na rynku nasz produkt Hot Rims jest bezpiecznym środkiem do wszystkich rodzajów felg nawet wieloczęściowych, wypolerowanych i chromowanych. Zastosowanie • Bezpieczny dla felg chromowych, polerowanych, wieloczęściowych • Usuwa kurz z klocków hamulcowych i asfalt • Nie zawiera kwasów więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 49.9 zł

Heavy Duty Headlight Restoration Kit - Zestaw do renowacji bardzo znis

 Heavy Duty Headlight Restoration Kit - Zestaw do renowacji bardzo znis

Bezpieczny i skuteczny system do ręcznego szlifowania i maszynowego polerowania, który przywraca optyczną przejrzystość bardzo silnie utlenionym, zżółkłym i porysowanym reflektorom. Profesjonalny rezultat łatwo osiągniesz dzięki dyskom ściernym Meguiar's (o gradacji P1000 i P3000), a następnie zastosowaniu żółtego wełnianego krążka polerskiego Meguiar's Easy Buff, który przymocowuje się do wiertarki. Dołączony produkt Headlight Protectant zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV i pomaga zachować odnowionym reflektorom wygląd jak nowy na dłużej. więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 189.9 zł

Heavy Cut Metal Polish - Intensywnie ścierna pasta do polerowania met

 Heavy Cut Metal Polish - Intensywnie ścierna pasta do polerowania met

Agresywna formuła do usuwania poważnych defektów powierzchni metalu. Nasza najbardziej ścierna pasta do polerowania metalu! Myślisz, że nie ma szans aby Twoje felgi mogły znów lśnić? Więc z pewnością nie wypróbowałeś jeszcze pasty Meguiar's Heavy-Cut Metal Polish. Specjalnie stworzona aby usuwać poważne oksydacje i odbarwienia– usunie nawet rdzę. więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 59.9 zł

Headlight Lens Correction - Zestaw do renowacji reflektorów

 Headlight Lens Correction - Zestaw do renowacji reflektorów

Headlight Protectant Łatwo szlifuje zżółknięte i utlenione reflektory za pomocą dołączonych do zestawu bloczków szlifierskich, a także poleruje do uzyskania krystalicznie przejrzystego wykończenia dzięki produktowi PlastX. Produkt PlastX jest tym co odróżnia zestaw od reszty. Kiedy już reflektor jest naprawiony dzięki systemowi Meguiars Headlight Lens Correction, zabezpiecz uzyskany efekt za pomocą dołączonego do zestawu produktu Meguiars Headlight Protectant dla zapewnienia długotrwałej przejrzystości. Łatwo usuwa zżółknięcia i uporczywą oksydację, produkt PlastX przywraca przejrzystość przy mniejszym wysiłku natomiast produkt Headlight Protectant zabezpiecza uzyskany efekt Zestaw zawiera: - Bloczki ścierne - PlastX Polish - Ręcznik z mikrofibry - Headlight Protectant więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 109.9 zł

Gold Class Rich Leather Cleaner & Conditioner - Środek do czyszczenia

 Gold Class Rich Leather Cleaner & Conditioner - Środek do czyszczenia

Wielokrotnie nagrodzona odżywka połączona ze środkiem czyszczącym usuwa codzienny brud, odżywia i ochrania skórę bez zmieniania jej naturalnie miękkiego wyglądu i połysku. • Chroni skórę przed pękaniem i wysuszeniem • Sprawia,że skóra staje się miękka i elastyczna • Ochrona UV zapobiega przedwczesnemu starzeniu i odbarwianu • Do wszystkich rodzajów skóry licowanej • ph neutralna formuła specjalnie stworzona by efektywnie i bezpiecznie wyczyścić skórę • Usuwa brud, plamy i tłuszcz więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 54.9 zł

Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner - Szampon do mycia pojazdów

 Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner - Szampon do mycia pojazdów

Luksusowa piana i bogate odżywki karmią twój lakier i znakomicie wygładzają powierzchnię, po której łatwo spływa woda, zmniejszając czas osuszania i zostawiając lśniący połysk. "Molten magic" jest jednym z wyrażeń, którego nasi klienci użyli, by opisać ten nadzwyczajny produkt. • Wydajność: 30 ml na 4 litry wody • Nie usuwa woskowej ochrony jak detergenty domowe lub inne silne środki myjące • Bezpieczny dla wszystkich rodzajów lakierów • Przywraca kolor i przejrzystość • Chroni przed korozją i oksydacją • pH neutralna formuła więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 39.9 zł

Gold Class Bug 'n Tar Remover - Środek do usuwania owadów i smoły

 Gold Class Bug 'n Tar Remover - Środek do usuwania owadów i smoły

Owady i asfalt mocno przylegają do Twojego lakieru i są potencjalnie szkodliwe. Pozostawione na powierzchni, mogą się z nią związać i pozostawić plamy lub wytrawienia. Dzięki temu specjalnemu produktowi będziesz mógł natychmiast usunąć te zagrożenia, zanim zdążą wyrządzić szkodę. • Zaawansowana formuła rozpuszcza zabrudzenia, praktycznie niweluje konieczność tarcia lub skrobania • Wspaniale usuwa również żywicę i soki z drzew więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 39.9 zł

Endurance Tire Gel - Środek do pielęgnacji i nabłyszczania opon

 Endurance Tire Gel - Środek do pielęgnacji i nabłyszczania opon

Opona nigdy nie wyglądała tak dobrze przez tak długi czas. Unikalna formuła produktu Endurance zapobiega brązowieniu opon i utrzymuje ich czarny kolor przez tygodnie niezależnie od śniegu, deszczu czy słońca (Wysoki połysk) • Piękne opony na tygodnie niezależnie od pogody • Wysoki połysk • Zaoszczędź pieniądze dzięki długotrwałemu działaniu Środek do pielęgnacji i nabłyszczania opon (473 ml) Opona nigdy nie wyglądała tak dobrze na tak długo. Unikalna formuła produktu Endurance powstrzymuje opony od brązowienia i utrzymuje ich czarny kolor przez tygodnie nie zależnie od śniegu ,deszczu czy słońca. (Wysoki połysk) • Piękne opony na tygodnie niezależnie od pogody • Wysoki połysk • Zaoszczędź pieniądze dzięki długotrwałemu działaniu więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 49.9 zł

Deep Crystal Step 1 Paint Cleaner - Środek do czyszczenia lakieru

 Deep Crystal Step 1 Paint Cleaner - Środek do czyszczenia lakieru

Ten zdumiewający środek czyszczący bezpiecznie usuwa lekkie utlenienia, drobne rysy i zadrapania. Ten produkt przygotuje twój lakier do nastepnych produktów z systemu Deep Crystal. • Bezpieczny do lakierów werniksowych • Usuwa odbarwienia i utlenienia • Uusuwa rysy i koliste zarysowania • Odżywia lakier więcej »
Dodano: 2013-06-19
MeguiarsCena: 49.9 zł