Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Akcesoria samochodowe

Akcesoria samochodowe

Pokrowiec Samochodowy Weles DV2

 Pokrowiec Samochodowy Weles DV2

Pokrowce Firmy Kegel-Błażusiak są niezwykle wytrzymałymi oraz bardzo pomocnymi w codziennym użytkowaniu twojego samochodu pokrowcami. Pokrowce te uchronią wnętrze twojego samochodu przed zbytnim zniszczeniem lub nadadzą drugie życie Twojemu autu. więcej »
Dodano: 2013-03-25
Kegel-BłażusiakCena: 89.9 zł

Rodzaj:do vanów
Materiał:tworzywo sztuczne
Kolor:szary

Pokrowiec Samochodowy Scotland

 Pokrowiec Samochodowy Scotland

Pokrowiec typu Scotland DV jest to dopasowany pokrowiec do samochodów dostawczych oraz mikrobusów Polskiej firmy Kegel-Błażusiak. Pokrowce te odznaczają się wysoka wytrzymałością. Pokrowce można kupić w różnych pakietach: Pokrowiec(DV1) na pojedynczy fotel w cenie-75,90złPokrowiec(DV2) na dwuosobową kanapę w cenie-109,90zł Pokrowiec(DV3) na trzyosobową kanapę w cenie-169,90złPakiet pokrowców(DV1+DV2) w cenie- 167,30złPakiet pokrowców (DV1+DV2+DV3) w cenie- 302,7 więcej »
Dodano: 2013-03-16
Kegel-Błażusiak

Rodzaj:do vanów
Materiał:tworzywo sztuczne
Kolor:szary

Kuferek do bagażnika

 Kuferek do bagażnika

Kuferek samochodowy to idealny sposób na porządek w bagażniku. Pomieści narzędzia, płyny eksploatacyjne, apteczkę itp. Wykonany z wytrzymałej, odpornej na brud włókniny. Umiejscowione na tylnej stronie oraz pod spodem rzepy, dodatkowo zabezpieczą przed przesuwaniem się kuferka w czasie jazdy. WYMIARY: DŁUGOŚĆ 50 cm WYSOKOŚĆ 25 cm SZEROKOŚĆ 15 cm więcej »
Dodano: 2012-12-13
Produkt PolskiCena: 20 zł

Rodzaj:do osobowych
Materiał:tworzywo sztuczne
Przeznaczenie:Do bagażnika
Kolor:szary
Wymiary:50/25/15

Akcesoria samochodowe

Samochód to dla wielu z nas jeden z ulubionych środków transportu, czasami to także narzędzie pracy. W zależności od tego, jak często z niego korzystamy i jakie odległości pokonujemy, staramy się zadbać o odpowiedni komfort jazdy poprzez dodatkowe wyposażenie auta w wygodne poduszki, a także skrobaczki, ściereczki i gąbki do czyszczenia szyb czy dywaniki oraz inne akcesoria samochodowe. A jeśli często odwiedzamy nowe miejsca, warto zaopatrzyć się w nawigację, która pomoże nam dotrzeć pod wskazany adres.