Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Akcesoria samochodowe

Akcesoria samochodowe

Pokrowiec na samochód Mobile Garage S2 - hatchback do aut o dł. 320 - 332cm

Pokrowiec na samochód Mobile Garage S2 - hatchback do aut o dł. 320 - 332cm

Pokrowiec ochronny na cały samochód dedykowany do aut typu hatchback o długości karoserii od 320 - 332 cm. Pokrowiec wykonany jest z dwóch rodzajów materiału, górna część wykonana jest z materiału wodoodpornego i wodoszczelnego, boki pokrowca wykonano z materiału trudno przemakającego i paroprzepuszczalnego). Pokrowiec wyposażony jest w dodatkowe otwory wentylujące. Taka konstrukcja plandeki powoduje że nadmiar wilgoci i wody spod pokrowca jest odparowywany, auto będąc pod plandeką wysycha i nie gnije nawet podczas długiego garażowania. Pokrowiec odporny jest na większość czynników atmosferycznych (śnieg, deszcz, kwaśne deszcze), ptasie odchody, soki z drzew, promienie słoneczne. Plandeka nie przymarza, nie starzeje się i nie płowieje. Prosty montaż odbywa się za pomocą ściągacza umieszczonego w dolnej części więcej »
Dodano: 2014-08-12
Kegel-BłażusiakCena: 124 zł

Rodzaj:ochronne
Materiał:tworzywo sztuczne
Przeznaczenie:hatchback

Pokrowiec ochronny na samochód Mobile Garage XL - hatchback do aut o dł. 450 - 485 cm

Pokrowiec ochronny na samochód Mobile Garage XL - hatchback do aut o dł. 450 - 485 cm

Pokrowiec ochronny na cały samochód dedykowany do aut typu hatchback o długości karoserii od 450 do 485 cm. Pokrowiec wykonany jest z dwóch rodzajów materiału, górna część jest wodoodporna i wodoszczelna, boki pokrowca wykonano z materiału trudno przemakającego i paroprzepuszczalnego). Pokrowiec wyposażony jest w dodatkowe otwory wentylujące. Taka konstrukcja plandeki powoduje że nadmiar wilgoci i wody spod pokrowca jest odparowywany, auto będąc pod plandeką wysycha i nie gnije nawet podczas długiego garażowania. Pokrowiec odporny jest na większość czynników atmosferycznych (śnieg, deszcz, kwaśne deszcze), ptasie odchody, soki z drzew, promienie słoneczne. Pokrowiec nie przymarza, nie starzeje się i nie płowieje. Prosty montaż odbywa się za pomocą ściągacza umieszczonego w dolnej części pokrowca. więcej »
Dodano: 2014-08-12
Kegel-BłażusiakCena: 153 zł

Rodzaj:ochronne
Materiał:tworzywo sztuczne
Przeznaczenie:hatchback o dł. 450 - 485 cm

Pokrowiec ochronny na samochód Mobile Garage L2 - hatchback do aut o dł. 430 - 450 cm

Pokrowiec ochronny na samochód Mobile Garage L2 - hatchback do aut o dł. 430 - 450 cm

Pokrowiec ochronny na cały samochód dedykowany do aut typu hatchback o długości karoserii 430 - 450cm. Pokrowiec wykonany jest z dwóch rodzajów materiału, górna część jest wodoodporna i wodoszczelna, boki pokrowca wykonano z materiału trudno przemakającego i paroprzepuszczalnego). Pokrowiec wyposażony jest w dodatkowe otwory wentylujące. Taka konstrukcja pokrowca powoduje że nadmiar wilgoci i wody spod pokrowca jest odparowywany, auto będąc pod plandeką wysycha. Pokrowiec odporny jest na większość czynników atmosferycznych (śnieg, deszcz, kwaśne deszcze), ptasie odchody, soki z drzew, promienie słoneczne. Pokrowiec nie przymarza, nie starzeje się i nie płowieje. Prosty montaż odbywa się za pomocą ściągacza umieszczonego w dolnej części pokrowca. więcej »
Dodano: 2014-08-12
Kegel-BłażusiakCena: 140 zł

Rodzaj:ochronne
Materiał:tworzywo sztuczne
Przeznaczenie:hatchback o dł. 430-450 cm

Akcesoria samochodowe

Samochód to dla wielu z nas jeden z ulubionych środków transportu, czasami to także narzędzie pracy. W zależności od tego, jak często z niego korzystamy i jakie odległości pokonujemy, staramy się zadbać o odpowiedni komfort jazdy poprzez dodatkowe wyposażenie auta w wygodne poduszki, a także skrobaczki, ściereczki i gąbki do czyszczenia szyb czy dywaniki oraz inne akcesoria samochodowe. A jeśli często odwiedzamy nowe miejsca, warto zaopatrzyć się w nawigację, która pomoże nam dotrzeć pod wskazany adres.