Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Akcesoria samochodowe

Akcesoria samochodowe

Pokrowce na fotele

 Pokrowce na fotele

Pokrowce na fotele uniwersalne, polski produkt. Dostępne kolory: czarno-czarne czarno-siwe ciemne czarno-siwe jasne czarno-zielone czarno-niebieskie czarno-czerwone więcej »
Dodano: 2014-08-05
PolskieCena: 75 zł

Rodzaj:do osobowych
Materiał:welur

POKROWCE SAMOCHODOWE

 POKROWCE SAMOCHODOWE

Sprzedajemy również welurowe dywaniki samochodowe - posiadamy szeroką gamę dywaników uniwersalnych oraz typowych – wykonanych konkretnie do danego modelu a także dywaniki gumowe typowe i uniwersalne. Oprócz pokrowców i dywaników samochodowych zajmujemy się także dystrybucją akcesoriów, oferujemy stale poszerzający się asortyment akcesoriów, m.in.: dywaniki gumowe, pióra wycieraczek. Zamówienia sklep: www.automarket24.com.pl email sklep@automarket24.com.pl tel.661-013-270 więcej »
Dodano: 2011-08-11
AUTO-DEKOR

Rodzaj:do osobowych
Materiał:welur

Akcesoria samochodowe

Samochód to dla wielu z nas jeden z ulubionych środków transportu, czasami to także narzędzie pracy. W zależności od tego, jak często z niego korzystamy i jakie odległości pokonujemy, staramy się zadbać o odpowiedni komfort jazdy poprzez dodatkowe wyposażenie auta w wygodne poduszki, a także skrobaczki, ściereczki i gąbki do czyszczenia szyb czy dywaniki oraz inne akcesoria samochodowe. A jeśli często odwiedzamy nowe miejsca, warto zaopatrzyć się w nawigację, która pomoże nam dotrzeć pod wskazany adres.