Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Oleje silnikowe

Oleje silnikowe

Olej silnikowy FUCHS TITAN GT1 PRO GAS 5W30

 Olej silnikowy FUCHS TITAN GT1 PRO GAS 5W30

Najwyższej jakości syntetyczny olej TITAN GT1 PRO GAS 5W30 przeznaczony jest do silników zasilanych gazem w samochodach osobowych i dostawczych z instalacją montowaną fabrycznie jak i dodatkowo. Uzyskał aprobatę m.in. Mercedesa, BMW, VW. Jest to produkt z serii PRO GAS, który stworzono specjalnie pod kątem wysokich wymagań, jakie stawiane są olejom do silników zasilanych gazem. Pozwala na szybką cyrkulację oleju w magistrali olejowej w silniku oraz łatwy rozruch w niskich temperaturach otoczenia. Dzięki swoim właściwościom gwarantuje niewielkie ubytki oleju oraz ogranicza zużycie paliwa. Olej ten w najwyższym stopniu chroni wnętrze silnika przed nadmiernym zużyciem i zapewnia komorze spalania czystość oraz stabilność termiczną. Jest kompatybilny z innymi markowymi olejami o tej samej lepkości więcej »
Dodano: 2013-12-06
FUCHSCena: 44.97 zł

Rodzaj:syntetyczne
Pojemność:1000 ml
Normy i specyfikacje:SAE:5W30 ACEA:A3/B4
C3:API:SM

Olej silnikowy FUCHS TITAN GT1 PRO GAS 5W40

 Olej silnikowy FUCHS TITAN GT1 PRO GAS 5W40

Najwyższej jakości syntetyczny olej TITAN GT1 PRO GAS 5W40 przeznaczony jest do silników zasilanych gazem w samochodach osobowych i dostawczych z instalacją montowaną fabrycznie jak i dodatkowo. Uzyskał aprobatę m.in. Mercedesa, BMW, VW. Jest to produkt z serii PRO GAS, który stworzono specjalnie pod kątem wysokich wymagań, jakie stawiane są olejom do silników zasilanych gazem. Olej ten w najwyższym stopniu chroni wnętrze silnika przed nadmiernym zużyciem i zapewnia komorze spalania czystość oraz stabilność termiczną. Pozwala na szybką cyrkulację oleju w magistrali olejowej w silniku oraz łatwy rozruch w niskich temperaturach otoczenia. Dzięki swoim właściwościom gwarantuje niewielkie ubytki oleju oraz ogranicza zużycie paliwa. Jest kompatybilny z innymi markowymi olejami o tej samej lepkości. więcej »
Dodano: 2013-12-06
FUCHSCena: 42.97 zł

Rodzaj:syntetyczne
Pojemność:1000 ml
Normy i specyfikacje:SAE:5W40 ACEA: A3/B4
C3:API:SM

Olej silnikowy FUCHS GT1 PRO FLEX 5W30 XTL

 Olej silnikowy FUCHS GT1 PRO FLEX 5W30 XTL

Syntetyczny olej TITAN GT1 PRO FLEX 5W30 XTL przeznaczony jest przede wszystkim do samochodów marek Opel, BMW i Mercedes, wyposażonych w system oczyszczania spalin i turbosprężarkę. Oparty jest na rewolucyjnej technologii XTL, która zapewnia idealną ochronę silnika w niskich temperaturach, a także wyjątkowe osiągi. Poza tym wpływa na doskonałe smarowanie, szczególnie w nowoczesnych jednostkach w tym pracujących w systemie START/STOP. Na podstawie przeprowadzonych badań można zaobserwować, że w porównaniu z innymi olejami o tej samie klasie lepkości SAE, czas dotarcia oleju do najdalszych części wnętrza silnika jest krótszy, rozruch szybszy, a zużycie paliwa ograniczone, TITAN GT1 PRO FLEX 5W-30 XTL doskonale utrzymuje silnik w czystości, a także znacznie ogranicza zużycie elementów silnika. Wydłuża zużycie katalizatorów oraz żywotność filtrów cząstek stałych DPF/FAP. Może być stosowany w silnikach wymagających paliwa o niskiej zawartości siarki. więcej »
Dodano: 2013-11-29
FUCHSCena: 36.97 zł

Rodzaj:syntetyczne
Pojemność:1000 ml
Normy i specyfikacje:SAE:5W30 ACEA:A3/B4
C3:API:SM SN