Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Chemia warsztatowa

Chemia warsztatowa

Produkty od 41 do 60 z 88

Lakiery samochodowe

W sprzedaży internetowej posiadamy m.in.: Lakiery bezbarwne; Utwardzacze; Rozcieńczalniki; Zmywacze. więcej »
Dodano: 2013-11-22
Brak danych

Lakier jednowarstwowy

 Lakier jednowarstwowy

Oferta naszej firmy obejmuje zarówno hurtową jak i detaliczną sprzedaż lakierów. Polecamy między innymi lakiery jednowarstwowe błyszczące 711 na ramy. Referencja produktu: Lakier jednowarstwowy, błyszczący, 711 na ramy, akrylowy, epoksy, środek sieciujący tworzywa termoplastyczne z izocyjanianem.Właściwości: Farba jednowarstwowa znajdująca zastosowanie w przemyśle, robotach publicznych, rolnictwie. Wyjątkowa wytrzymałość 500 godzin w warunkach słonej mgły. Bardzo wysoka wytrzymałość mechaniczna i chemiczna.Kolorystyka: Kolory według: Cromatic System, norma RAL.Połysk (NFT 30-064): Stopień połysku: 80 - 85% przy 60° W razie pytań na temat oferty zapraszamy do kontaktu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. więcej »
Dodano: 2013-09-24
Monopol

Lakier 600 alkidowy błyszczący ECO

 Lakier 600 alkidowy błyszczący ECO

W naszej ofercie znajdą Państwo lakier alkidowy błyszczący. Referencja produktu: Lakier 600 alkidowy, błyszczący, 1-komponentowyNorma (NFT 36-003): Norma 1, Klasa 4aZastosowanie: Produkt używany do zabezpieczeń antykorozyjnych, znajdujący szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu (metalurgiczny - w szczególności konstrukcje stalowe, kontenery, giterboxy - sprzęt budowlany, maszyny rolnicze, itp.)Kolorystyka: Kolory według: Cromatic System, norma RAL, NCSPołysk (NFT 30-064): Stopień połysku: 60 - 70% przy 60° Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. więcej »
Dodano: 2013-09-24
Monopol

Gran Di-Cl - płyn do maszynowego mycia naczyń

 Gran Di-Cl - płyn do maszynowego mycia naczyń

Skoncentrowany, wysokoalkaliczny, niskopieniący płyn do maszynowego mycia naczyń w kuchni i gastronomii. Skutecznie usuwa zabrudzenia gastronomiczne (tłuszcz, przypalenia, zabrudzenia), a dzięki obecności aktywnego chloru wykazuje doskonałe właściwości wybielające; zapobiega ponownemu osadzaniu się brudu na powierzchni. Atest PZH nr HŻ/01094/01/2007. Zastosowanie Naczynia kuchenne (Dozowanie w maszynach myjących) więcej »
Dodano: 2013-06-19
TENZICena: 19.77 zł

LLV100 - płyn do maszynowego mycia naczyń - delikatny

 LLV100 - płyn do maszynowego mycia naczyń - delikatny

LLV 100 jest płynem do maszynowego mycia naczyń, sztućców i szkła w wodzie miękkiej. Zastosowanie: - zbiorowe żywienie, - gastronomia, - kuchnie przemysłowe. Właściwości: - Do stosowania w wodzie o twardości (TH) więcej »
Dodano: 2013-06-19
ExeolCena: 180.29 zł

Gran Simo - preparat do płukania i nabłyszczania naczyń

 Gran Simo - preparat do płukania i nabłyszczania naczyń

Skoncentrowany, lekko kwaśny preparat o zapachu zielonego jabłuszka do płukania i nabłyszczania naczyń w zmywarkach gastronomicznych i przemysłowych na bazie niejonowego związku powierzchniowo czynnego. Doskonale zwilża i nabłyszcza płukane powierzchnie, dzięki czemu są one pozbawione smug oraz zacieków. Po wyschnięciu naczynia nie wymagają dodatkowego polerowania. Atest PZH nr HŻ/02197/02/2007. Zastosowanie: Naczynia kuchenne. więcej »
Dodano: 2013-06-19
TENZICena: 20.34 zł

Gran Gar - mycie garnków, patelni, kotłów

 Gran Gar - mycie garnków, patelni, kotłów

Skoncentrowany doskonały alkaliczny płyn o świeżym, cytrynowym zapachu do mycia garnków emaliowych oraz ze stali szlachetnych, patelni, kotłów w gastronomii. Dzięki obecności związków chelatujących zmniejsza się twardość wody, co doskonale wpływa na końcowy efekt mycia. Skutecznie usuwa tłuszcz i przypalenia, jak również inne zanieczyszczenia pochodzenia spożywczego. Niepieniący. Niezastąpiony w każdej gastronomii. Atest PZH nr HŻ/02582/01/2007. Zastosowanie: - Mycie ręczne lub maszynowe - do mycia garnków, patelni, kotłów - czyszczenie naczyń gatronomicznych więcej »
Dodano: 2013-06-19
TENZICena: 25.23 zł

LRV100 - płyn do płukania naczyń

 LRV100 - płyn do płukania naczyń

LRV 100 jest płynem do maszynowego płukania naczyń, w wodzie miękkiej, w kuchniach zbiorowego żywienia, gastronomii, kuchniach przemysłowych. Zalety: + Płukanie naczyń we wszystkich typach maszyn myjących + Redukcja czasu osuszania + Połysk bez śladów Właściwości: - Do stosowania w wodzie o twardości TH < 15°. - Usuwa z powierzchni naczyń film wodny pozostający po procesie mycia. - Redukuje czas suszenia naczyń (składnik pochodzenia roślinnego). - Przeznaczony do powierzchni mających kontakt z żywnością. Eko-odpowiedzialność: - Zawiera surowce pochodzenia roślinnego (z owoców cytryny). - Zawiera alkohol o klasie czystości wymaganej w produkcji kosmetyków. Sposób użycia: Dozować poprzez automatyczny system pomp w ilościach od 0,1 g do 0,5 g na litr roztworu płuczącego. (Temperatura kąpieli płuczącej w zakresie 80-90°C). Produkty komplementarne: Optymalny efekt mycia uzyskuje się stosując w fazie mycia produkt z linii EXEOL do maszynowego mycia wodzie miękkiej LLV 100. więcej »
Dodano: 2013-06-19
ExeolCena: 202.16 zł

LLV 150C - płyn do maszynowego mycia naczyń

 LLV 150C - płyn do maszynowego mycia naczyń

LLV 150C jest płynem do maszynowego mycia naczyń, sztućców i szkła w wodzie miękkiej z zawartością chloru. Zastosowanie: - zbiorowe żywienie, - gastronomia, - kuchnie przemysłowe. Właściwości: - Do stosowania w wodzie o twardości (TH) więcej »
Dodano: 2013-06-19
ExeolCena: 213.36 zł

Silikon Szary

 Silikon Szary

Wysokiej jakości silikon. Idealnie dopasowuje się do uszczelnianych powierzchni. Odporny na wysokie temperatury do 350oC. Spełnia wymagania producentów samochodów (O.E.M. – Original Equipment Manufacturer). Zastępuje tradycyjne uszczelki: korkowe, papierowe, filcowe, azbestowe i gumowe. Dzięki recepturze SENSOR SAFE jest bezpieczny dla sond lambda stosowanych w nowoczesnych samochodach z elektronicznym wtryskiem paliwa. Odporny na: oleje, smary, płyny chłodnicze itp. Może być stosowany do wszystkich modeli i marek samochodów m.in. do uszczelnienia: pokryw zaworów, uszczelek termostatu, misek olejowych, pokryw wału rozrządu, pomp wodnych, pokryw mostów tylnych oraz wielu innych elementów, w których wymagana jest szczelność i odporność na wysokie temperatury. więcej »
Dodano: 2013-06-11
K2Cena: 8.86 zł

Pro Lakier Strukturalny do plastiku czarny

 Pro Lakier Strukturalny do plastiku czarny

Lakier ten idealnie Ci przysłuży jeżeli chcesz bez nakładania podkładów wymalować zderzak. Parametry : - Czarna szybkoschnąca farba strukturalna do malowania plastików i zderzaków, bez konieczności wcześniejszego nanoszenia podkładu – Tworzy wytrzymałą na uszkodzenia zewnętrzne powłokę – Lakier odznacza się bardzo dobrą przyczepnością do malowanej powierzchni. – Pozwala na uzyskanie odpowiedniej faktury, która maskuje defekty powierzchni. – Wymalowana powierzchnia po wyschnięciu doskonale imituje naturalny wygląd tworzywa sztucznego Jak malować farbą strukturalną do zderzaków plastikowych : 1. Oczyścić i odtłuścić powierzchnię 2. Zamaskować sąsiednie elementy, które mają nie być malowane 3. Nakładać 2 do 3 cienkie warstwy w odstępach 5-10 min. 4. Po około 12 godzinach następuje pełne utwardzenie lakieru. więcej »
Dodano: 2013-06-11
K2Cena: 17.22 zł

Pojemność:400 ml

CX 80

 CX 80

CX-80 Autoweld to niezwykle mocna spoina mocująca, wypełniająca i wiążąca wszystkie twarde powierzchnie (żeliwo, stal, aluminium, każdy rodzaj drewna, ceramikę i tworzywa sztuczne). więcej »
Dodano: 2013-06-10
JB WeldCena: 21.5 zł

Doczyszczanie ciążkich zabrudzeń Buzil G440 PERFEKT

 Doczyszczanie ciążkich zabrudzeń Buzil G440 PERFEKT

zasadowy środek do intensywnego czyszczenia odpornych na działanie alkaliów materiałów, nawierzchni i podłóg. Szczególnie zalecany do stosowania w warsztatach samochodowych i przemysłowych oraz w przemyśle spożywczym. Środek rozpuszcza mocne zabrudzenia tłuszczowo-olejowe, doskonale sprawdza się w doczyszczaniu pomieszczeń po pożarach. Możliwość stosowania w myciu wysokociśnieniowym i w automatach myjących. Posiada przyjemny zapach Wartość pH: 13 - 14 Dozowanie: do mycia ręcznego 50ml - 200ml na 10l wody. Spłukać wodą. do mycia maszynowego 50ml - 200ml na 10l wody mycie wysokociśnieniowe 1:5 do 1:10 z wodą Ważne wskazówki: Zawsze używać zimnej wody. Nawierzchnie lub przedmioty mające bezpośredni kontakt ze środkami spożywczymi należy dokładnie oczyścić z resztek produktu poprzez dokładne spłukanie czystą wodą. więcej »
Dodano: 2013-03-23
BUZILCena: 16 zł

Pojemność:1000 ml

Doczyszczanie aluminium Śląsk ALUX

 Doczyszczanie aluminium Śląsk ALUX

Antykorozyjny preparat do okresowego mycia silnie zanieczyszczonych elementów ze stopów aluminium, metali lekkich, stali nierdzewnych; usuwa zmatowienia i osady z klocków hamulcowych; może być stosowany do usuwania kamienia wodnego ze zbiorników; działa błyskawicznie; Zastosowanie: Myjnie automatyczne, myjnie ręczne - felgi aluminiowe, burty aluminiowe, - elementy ze stali nierdzewnej, - zbiorniki, rury, itp. Dozowanie: - od 1:3 do 1:5 z wodą - nanosić spryskiwaczem, szmatką lub pędzlem - zmywać wodą pod ciśnieniem więcej »
Dodano: 2013-03-23
TENZICena: 14.99 zł

Przeznaczenie:aluminium

DELTRON ENVIROBASE

Sprzedaż materiałów lakierniczych i lakierów samochodowych,kompleksowe zaopatrzenie lakierni samochodowych. Sprzedaż lakierów konwencjonalnych i wodorozcieńczalnych więcej »
Dodano: 2013-03-19
ppg

FCH – Unterbodenschutz Spray

 FCH – Unterbodenschutz Spray

Ochrona podwozia zapobiega korozji spowodowanej wodą i solą drogową, uszczelnia i niweluje hałasy. Preparat „ochrona podwozia” stosowany jest do ochrony podwozi pojazdów, wnęk na koło zapasowe, progów, spojlerów, tylnych zderzaków, pokryw silnika i bagażnika. Preparat ten jest trwale elastyczny, odporny na uderzenia, ścieranie i działanie temperatur. Rozpylany nie pozostawia mgiełki, nie powoduje zacieków i nie kapie. więcej »
Dodano: 2012-11-23
FEHCHEM

FCH - BATTERIEPOLSCHUTZ SPRAY

 FCH - BATTERIEPOLSCHUTZ SPRAY

Specjalny smar o długotrwałym działaniu pełzającym, długo utrzymujący się, jasny, stanowi doskonałą ochronę przeciwkorozyjna. Chroni pewnie przed uszkodzeniami wywołanymi korozją, spadkami napięć i mocy na biegunach akumulatorów (poprzez występujące kwasy akumulatorowe). Chroni przed mgłą solną, wilgocią i zabrudzeniami, nie zawiera rozpuszczalników (nie wywołuje zapachów). Służy do ochrony biegunów akumulatorów i jako ochrona pustych miejsc i podłoży dla doły, zardzewiałych i lakierowanych blach. Stanowi ochronę specjalnie dla akumulatorów i instalacji elektrycznej pod maską samochodu. więcej »
Dodano: 2012-11-23
FEHCHEM

FCH - BRAKE CLEANER EXTRA

 FCH - BRAKE CLEANER EXTRA

Silny środek do czyszczenia hamulców – Extra oznacza silne i szybkie czyszczenie jak również bezosadowe odtłuszczanie wszelkich metalowych przedmiotów. Usuwa tłuszcz, olej, pozostałości wosku, zakreślacz Edding, mazaki, długopisy, żywicę oraz najbardziej uporczywe osady brudu z wszelkich metalicznych powierzchni. Służy również, jako środek do wstępnego użytku przed lakierowaniem. Nie uszkadza wypalanych farb. Nie nadaje się do użytku na tworzywach sztucznych ani też uszczelek. Szybkość parowania : 2,0 VbF : A I więcej »
Dodano: 2012-11-23
FEHCHEM

MONIL-MR 2000 art.nr 4040

 MONIL-MR 2000 art.nr 4040

MONIL-MR 2000 art.nr 4040 Środek do czyszczenia maszyn i podłóg. ·Wysoko skoncentrowany środek czyszczący nowej generacji dla przemysłu, rozpuszcza bez problemu stwardniałe i zasuszone oleje, tłuszcze, brud przemysłowy, sadzę, osady parowe i pozostałości po spawaniu. ·Chroni powierzchnie metalowe poprzez zawarte substancje antykorozyjne i jest przyjazny dla powierzchni lakierowanych i z tworzyw sztucznych. ·Służy do mycia i pielęgnacji maszyn i urządzeń przemysłowych, powierzchni ścian podłóg, przeszkleń oraz do czyszczenia w części w urządzeniach do kąpieli ultradźwiękowej. ·Środek nie zawiera fosforanów i jest całkowicie biodegradalny. Sposób użycia: 1 : 10 do 1 : 20 gruntowe czyszczenie 1 : 50 do 1 : 100 czyszczenie utrzymujące 1 : 500 czyszczenie urządzeń, powierzchni urządzeniami wysokociśnieniowymi -HD. Dostępne opakowania 1 i 10 litrowe. więcej »
Dodano: 2012-09-20
HWR-CHEMIE GmbH

Novol, Boll, Ranal, HAYA, Farecla, U-POL, 4 CR i inne

 Novol, Boll, Ranal, HAYA, Farecla, U-POL, 4 CR i inne

Lakiery Samochodowe i dodatki lakiernicze DEBEER / VALSPAR . Lakiery bezbarwne, kity szpachlowe, podkłady chemoutwardzalne, papiery ścierne, rozcieńczalniki, utwardzacze, pistolety lakiernicze, środki i sprzęty do konserwacji podwozi oraz polerowania. ZAPRASZAMY! więcej »
Dodano: 2012-04-15
Lakiery i różnorodne dodatki lakiernicze