Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Chemia warsztatowa

Chemia warsztatowa

Produkty od 61 do 80 z 88

zmywacz do hamulców i sprzegieł CL1026

 zmywacz do hamulców i sprzegieł CL1026

Właściwości: zmywacz uniwersalny zawiera benzynę lekką obrabianą wodorem pojemnik pod wysokim ciśnieniem Zastosowanie: Mycie, odtłuszczanie tarcz hamulcowych i sprzęgłowych zanieczyszczonych olejami oraz smarami stosowanymi do konserwacji antykorozyjnej. Czyszczenie części mechanicznych . Użycie preparatu gwarantuje uzyskanie bardzo czystej powierzchni do klejenia, uszczelniania i malowania. więcej »
Dodano: 2012-03-27
ENYRUNCena: 16.9 zł

Pojemność:800 ml

Cynkowa powłoka katodowa PR6015

 Cynkowa powłoka katodowa PR6015

Właściwości: tworzy szybko schnącą warstwę ochronną , którą można lakierować po wyschnięciu odporny na temperaturę do 500°C idealny dobór komponentów zabezpiecza przed korozją powłoka katodowa powłoka antykorozyjna w aerozolu Zastosowanie: Stosowany do uzupełniania ubytków i uszkodzeń w powłokach galwanicznych. Do wykonywania wyprawek po obróbce już galwanizowanych metali. Stosowany do zabezpieczania blach stosowanych do produkcji kanałów wentylacyjnych, do zabezpieczenia kotłów grzewczych, grzejników. Jako podkład pod powłoki malarskie na elementach szczególnie narażonych na korozję, pracujących w agresywnym środowisku. Jest to powłoka matowa, firma ENYRUN posiada w ofercie również powłokę na bazie aluminium posiadającą połysk jest to PR 411 4. więcej »
Dodano: 2012-03-27
ENYRUNCena: 36.9 zł

Pojemność:500 ml

Penetrant z mos2 PN2004

 Penetrant z mos2 PN2004

Właściwości: penetrant na bazie MoS2 właściwości antykorozyjne odporność temperaturowa – do 500 ºC bezpieczny w przemyśle motoryzacyjnym Zastosowanie: Preparat o szybkim działaniu, przeznaczony do obluzowania zardzewiałych złączeń. Składniki preparatu zapewniają doskonałe smarowanie uwalnianych części. więcej »
Dodano: 2012-03-27
ENYRUNCena: 21.4 zł

Pojemność:400 ml

Smar na bazie PTFE LB2014

 Smar na bazie PTFE LB2014

Właściwości: smar na bazie PTFE z dodatkiem EP, posiada doskonałe właściwosći penetracyjne i smarne, działa w zakresie temperatur: -35˚C do 200˚C, jest odporny na chemikalia, wyposażony w zawór 360˚, Zastosowanie: Substancja przeznaczona do smarowania części pracujących w ekstremalnych warunkach, które narażone są na podwyższone naciski np.: - obciążone łańcuchy; na wysokie obroty np.: - łożyska toczne szybkoobrotowe; na wysoką temperaturę np.: - łożyska ślizgowe. Smar zawiera cząsteczki PTFE utwardzane dodatkiem EP, dzięki czemu nawet podczas zerwania filmu olejowego w wysokiej temperaturze, przy wysokich obrotach czy ekstremalnym obciążeniu, funkcje smarowe przejmuje PTFE. Może być stosowany do smarowania narzędzi skrawających, które pracują w ekstremalnych warunkach. Doskonały do smarowania cięgieł linkowych sworzni, zawiasów itp. Nie uszkadza tworzyw sztucznych i gumy. Może być stosowany w środowisku wilgotnym, lekko kwaśnym lub zasadowym. więcej »
Dodano: 2012-03-27
ENYRUNCena: 32 zł

Pojemność:400 ml

Preparat do czyszczenia łańcuchów motocykli Caramba 300 ml

 Preparat do czyszczenia łańcuchów motocykli Caramba 300 ml

Usuwa nawet uporczywe pozostałości brudu i gumy. Wolne od CKW, FCKW, acetonu. Nie niszczy gumy, tworzyw sztucznych i powierzchni lakierowanych. więcej »
Dodano: 2012-03-13
CarambaCena: 26.8 zł

Pojemność:300 ml

Środek do czyszczenia motocykli Caramba 1 L

 Środek do czyszczenia motocykli Caramba 1 L

Skutecznie i nieszkodliwie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni ze stopów metali, lakierowanych oraz plastikowych i gumowych. Nie zawiera szkodliwych dla środowiska rozpuszczalników ani fosforanów. więcej »
Dodano: 2012-03-13
CarambaCena: 37.5 zł

Pojemność:1000 ml

Caramba Intensywny zmywacz do hamulców 500 ml

 Caramba Intensywny zmywacz do hamulców 500 ml

Zalety Intensywny zmywacz do hamulców CARAMBA gruntownie odtłuszcza, szybko schnie i oferuje znakomite właściwości czyszczące. Nie zawiera silikonu ani acetonu i nie jest agresywny dla gumy, tworzywa i lakieru. Sposób użycia Zmywacz odtłuszczacz CARAMBA nanosić poprzez natryskiwanie i odczekać do momentu spłynięcia. Dobrze wysuszyć części na powietrzu lub wytrzeć suchym ręcznikiem. Uwaga!! Zmywacz odtłuszczacz CARAMBA nie może przedostać się bezpośrednio do ścieków; należy odseparować w separatorze oleju! więcej »
Dodano: 2012-03-13
CarambaCena: 14.45 zł

Pojemność:500 ml

Caramba Preparat do odświeżania klimatyzacji 100 ml

 Caramba Preparat do odświeżania klimatyzacji 100 ml

Zalety Preparat odświeżający CARAMBA usuwa bakterie, grzyby i inne mikroorganizmy odpowiedzialne za nieprzyjemne zapachy. Zawiera aktywny środek dezynfekujący. Zapewnia świeży zapach ponieważ nieprzyjemny zapach zostanie usunięty z tapicerki i dywaników oraz z kanałów wentylacyjnych. Preparat wydziela podczas stosowania przyjemny zapach cytryny. Sposób użycia Dokładnie wyczyścić wnętrze, zamknąć okna, włączyć zapłon i otworzyć układ wentylacyjny. Ustawić klimatyzację na obieg (zimny) a dmuchawę na stopień 2. Ustawić 100 ml puszkę preparatu do klimatyzacji CARAMBA w przestrzeni nóg po stronie pasażera w obszarze zasysania i nacisnąć głowicę natryskową aż do zablokowania. Natychmiast opuścić pojazd i zamknąć drzwi. Po 10 minutach otworzyć drzwi i okna (jeżeli jest – również tylną pokrywę) i zapewnić pełną wentylację. Dopiero po dobrym przewietrzeniu ponownie uruchomić pojazd. Uwaga!! Stosować tylko jedną puszkę na pojazd! więcej »
Dodano: 2012-03-12
CarambaCena: 18.45 zł

Pojemność:100 ml

Caramba Preparat do czyszczenia felg 500 ml

 Caramba Preparat do czyszczenia felg 500 ml

Zalety Jego specjalna formuła czyszcząca pozwala na usuwanie również silnych osadów, takich jak przypalony pył z okładzin hamulcowych itp. w sposób szybki delikatny ze stali, aluminium, chromu oraz z powierzchni lakierowanej. Postęp czyszczenia jest widoczny na kolorowym opakowaniu produktu, od koloru niebieskiego do czerwonego. Międzynarodowy koncern DEKRA potwierdza bardzo dobrą wydajność aktywnego środka do czyszczenia felg CARAMBA, jak również brak agresywnego działania na różnych materiałach felg. Ponadto aktywny środek do czyszczenia felg CARAMBA nie zawiera kwasów i jest nieszkodliwy dla tarcz hamulcowych, lakieru, gumy i tworzyw sztucznych. Sposób użycia Wstrząsnąć puszką i gruntownie spryskać zanieczyszczone miejsca. Odczekać na reakcję chemiczną i do pojawienia się czerwonego zabarwienia. W zależności od stopnia zanieczyszczenia może się ono pojawić już po krótkim czasie. Po 8-10 minutach dokładnie spłukać felgi silnym strumieniem wody, np. myjką wysokociśnieniową. więcej »
Dodano: 2012-03-12
CarambaCena: 44.9 zł

Pojemność:500 ml

Caramba Pianka do kokpitu bez silikonu 500 ml

 Caramba Pianka do kokpitu bez silikonu 500 ml

Zalety Elementy pojazdu wykonane z tworzyw sztucznych oraz powierzchnie skórzane są intensywnie i trwale czyszczone przez środek do czyszczenia kokpitu, a ich powierzchnia staje się antystatyczna. Ta antystatyczna struktura powierzchni nie przyciąga cząsteczek kurzu. Powierzchnie pozostają czyste przez dłuższy czas, a efekt mgiełki jest usuwany. Matowe powierzchnie pozostają matowe. Pianka do kokpitu bez silikonu CARAMBA zawiera wysokiej jakości składniki roślinne i wosk, które tworzą warstwę ochronną na powierzchniach z tworzywa i gładkiej skóry. Sposób użycia Środek do intensywnej pielęgnacji kokpitu CARAMBA nanosić poprzez natryskiwanie na miękką tkaninę i równomiernie rozetrzeć na czyszczonych powierzchniach. Uwaga!! Pedały, maty podłogowe lub ich elementy nie mogą być czyszczone środkiem do pielęgnacji kokpitu. więcej »
Dodano: 2012-03-12
CarambaCena: 21.8 zł

Pojemność:500 ml

Caramba Pianka do czyszczenia szkła 500 ml

 Caramba Pianka do czyszczenia szkła 500 ml

Zalety Intensywna pianka do czyszczenia szkła CARAMBA usuwa zanieczyszczenia oraz pozostałości organiczne, owady i osady. Szybko działający środek czyszczący pozwala na łatwe uzyskanie powierzchni bez zacieków. Posiada cytrusową woń z lekką nutą zapachu amoniaku. Używanie intensywnej pianki do czyszczenia szkła zmniejsza efekt parowania szyb. Sposób użycia Spryskać i przetrzeć wilgotną ścierką. Następnie wytrzeć do sucha skórą lub nie strzępiąca się tkaniną. Uwaga!! Nie stosować do czyszczenia pleksiglasu i poliwęglanów! więcej »
Dodano: 2012-03-12
CarambaCena: 25.4 zł

Pojemność:500 ml

Caramba Odrdzewiacz MoS2 500 ml

 Caramba Odrdzewiacz MoS2 500 ml

Zalety MoS2 odrdzewiacz CARAMBA posiada szczególne właściwości migracji i rozpuszczania zardzewiałych połączeń śrubowych. Posiada on aktywne właściwości poślizgowe, zabezpiecza przed korozją i zużyciem oraz usuwa odgłosy piszczenia i trzeszczenia. Odrdzewiacz MoS2 CARAMBA wykazuje znakomite właściwości smarujące również przy wysokim ciśnieniu i jest odporny na wysoką temperaturę w zakresie od -40 °C do +450 °C. W suchej atmosferze charakteryzuje się idealnym efektem smarującym i jest przystosowany również do zastosowań w bardzo wysokiej próżni. Odrdzewiacz MoS2 CARAMBA nie zawiera silikonu. Sposób użycia Rozpylić odrdzewiacz MoS2 CARAMBA na skorodowane części i pozostawić na krótko celem rozpuszczania rdzy. W przypadku bardzo skorodowanych elementów czynność powtórzyć lub ewentualnie wydłużyć czas działania. więcej »
Dodano: 2012-03-12
CarambaCena: 22.8 zł

Pojemność:500 ml

Caramba Magic Wonder uszlachetniacz połysku 400 ml

 Caramba Magic Wonder uszlachetniacz połysku 400 ml

Zalety Magic Wonder CARAMBA jest płynnym woskiem, który podczas jednego procesu roboczego czyści, pielęgnuje i zabezpiecza gładkie powierzchnie bez wstępnego czyszczenia. Dodatkowe nakładanie nie jest konieczne. Oferuje optymalne wykończenie na wysoki połysk i wielomiesięczną ochronę. Można go stosować na powierzchniach lakierowanych, chromowanych, tworzywie sztucznym itd. Zgodnie z opinią DEKRA następuje znaczne zwiększenie stopnia połysku i wypolerowanie zanieczyszczonych lakierowanych powierzchni. Magic Wonder uszlachetnienie połysku CARAMBA zawiera silikon. Sposób użycia Nanieść niewielką ilość. Przetrzeć szmatką z mikrofazy i wypolerować inną, czystą szmatką z mikrofazy. więcej »
Dodano: 2012-03-12
CarambaCena: 44.9 zł

Caramba Aktywna pianka czyszcząca 500 ml

 Caramba Aktywna pianka czyszcząca 500 ml

Zalety Aktywna pianka czyszcząca jest preparatem charakteryzującym się dużą skutecznością podczas usuwania silnych zanieczyszczeń z nikotyny, smaru i artykułów spożywczych. Ułatwia czyszczenie również pionowych i lekko nachylonych powierzchni. Posiada świeży cytrusowy zapach. Aktywna pianka czyszcząca CARAMBA chroni materiał i jest przyjazna dla środowiska. Aktywnie czynne substancje czyszczące ulegają rozkładowi biologicznemu. Sposób użycia Przed użyciem dobrze wstrząsnąć puszką. Nanieść środek czyszczący przez natryskiwanie na czyszczone powierzchnie, rozetrzeć wilgotną ścierką i zetrzeć suchą ścierką. Tapicerkę należy odkurzyć, aby wyssać pozostałość z pomiędzy włókien. Uwaga!! Nie stosować do czyszczenia pleksiglasu i poliwęglanów! Przed zastosowaniem przetestować w niewidocznym miejscu tkaniny, skóry i tworzywa pod kątem odbarwień! Aktywna pianka czyszcząca CARAMBA nie jest przeznaczona do surowej skóry. więcej »
Dodano: 2012-03-12
CarambaCena: 30.25 zł

Kosmetyki i środki konserwujące Władyslawowow

Nasza Hurtowania zaopatruje warsztaty samochodowe w środki chemiczne, chemię samochodowa oraz delikatesy niemieckie. więcej »
Dodano: 2012-03-09
Brak danych

POCHŁANIACZ TDD Z ZIEMI OKRZEMKOWEJ - DROGOWY I PRZEMYSŁOWY 8935H4

 POCHŁANIACZ TDD Z ZIEMI OKRZEMKOWEJ -  DROGOWY I PRZEMYSŁOWY 8935H4

Ziarna produktu, dzięki specjalnej powierzchni przekraczającej średnią, składaja sie z bardzo dużej liczby niewidocznych porów, dzięki którym charakteryzuje się on wysoką zdolnoscią absorpcyjną, nie tworzac błota po wchłonięciu. Zgodnie z obowiazujacymi w Polsce przepisami, POCHŁANIACZ TDD dzięki swojemu składowi (ziemia okrzemkowa wypalana w temperaturze przekraczającej 800° C) oraz granulometrii (pomiedzy 0,3 a 1 mm) idealnie nadaje się do stosowania na drogach do pochłaniania przypadkowo wylanych płynów. Dzięki szorstkiej powierzchni ziaren, produkt umożliwia panowanie nad poslizgiem na podłożach pokrytych lodem lub śniegiem. Każde ziarno charakteryzuje się wysokim poziomem tarcia i redukuje dzięki temu ryzyko poślizgu. Produkt nie zbija sie nigdy w masę, szybko wchłania wylane płyny, zmniejsza ryzyko pożaru w obecnosci surowców łatwopalnych, nie tworzy błota, nie powoduje powstania „betonowych płyt” oraz jest łatwy do usuniecia. Parametr więcej »
Dodano: 2012-03-03
ORAPICena: 99 zł

Millers Oils Choke Cleaner 400ml

 Millers Oils Choke Cleaner 400ml

STOSOWANIE: W silnikach z wtryskiem paliwa spryskać wlot powietrza, otworzyć końcówkę zaworu PCV. W silnikach z gaźnikiem: spryskać zewnętrzną część gaźnika, wraz z osprzętem. Zdjąć filtr powietrza i spryskać wlot powietrza oraz przepustnicę. KORZYŚCI: pomaga przywrócić osiągi fabryczne i obniżyć zużycie paliwa usuwa osady powstające w wyniku spalania można używać w silnikach z katalizatorami o czujnikami zawartości tlenu pomaga zwalczać problem z nieczystościami w benzynie, które mogą zablokować wtryski więcej »
Dodano: 2012-03-01
Millers OilsCena: 21 zł

Pojemność:400 ml

NOWOŚĆ Detergent do rąk z mikrogranulkami w posta ci pasty.

 NOWOŚĆ  Detergent do rąk z mikrogranulkami w posta ci pasty.

Detergent do rąk z mikrogranulkami w postaci pasty. Usuwa z rąk trudne zabrudzenia, zawiera emolienty. Sposób użycia: Nanieść na dłonie 2-5g produktu PH 6,5- Opakowania: 7 kg więcej »
Dodano: 2012-02-15
HYPREDCena: 145 zł

Cynk spray

 Cynk spray

Cynk w sprayu to szybko schnący środek stanowiący doskonałe zabezpieczenie przed korozją wszelkich metalowych konstrukcji i części. Stosowany jest do naprawy i ochrony uszkodzonych elementów ocynkowanych, miejsc zgrzewanych i ciętych. Domieszka aluminium stanowi estetyczną i doskonałą ochronę antykorozyjną. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do większości powierzchni metalowych. Odporny na wysokie temperatury. Pojemność 400 ml. więcej »
Dodano: 2012-01-24
Figel Auto NarzędziaCena: 28 zł

Pojemność:400 ml

EUROPAX - pasta do zgrzewania

 EUROPAX - pasta do zgrzewania

PASTA TRWALE CHRONI PRZED KOROZJĄ ELEMENTÓW ŁĄCZONYCH EUROPAX zalecana przez warsztaty naprawcze samochodów powypadkowych oraz producentów samochodów. Pasta zapewia trwałe zabezpieczenie spawanych łączeń przed korozją. Stosuje się ją przy spawaniu metodą MIG oraz przy zgrzewaniu punktowym blach. EUROPAX jest bardzo wydajny, 500 ml wystarczy na 5000 mb. powierzchni spawanej. Nakładać pędzlem na spawane lub zgrzewane powierzchnie krótko przed spawaniem. Pod wpływem wysokiej temperatury nie rozpryskuje się i nie wytwarza gazów trujących. EUROPAX zamyka łączone powierzchnie hermetycznie, po ochłodzeniu łączy. Chroni przed przedostawaniem się wilgoci pomiędzy łączone powierzchnie. Wspomaga przewodność prądu przy zgrzewaniu blach. Nie wymaga żadnych dodatkowych zabezpieczeń przy zgrzewaniu. EUROPAX jest nierozpuszczalny w wodzie. Temperatura topnienia 240°C. W przypadku zapłonu używać do gaszenia CO2, gaśnic pianowych lub proszkowych VBF !!! Pojemność jednej puszki 500 więcej »
Dodano: 2012-01-24
Wieländer + SchillCena: 285 zł

Pojemność:500 ml