Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Chemia warsztatowa

Chemia warsztatowa

Produkty od 81 do 88 z 88

MONIL-WH art.nr.4300

 MONIL-WH art.nr.4300

MONIL- WH art.nr 4300 Środek do czyszczenia hal przemysłowych.· MONIL-WH to przyjazny dla środowiska profesjonalny środek stosowany do czyszczenia hal produkcyjnych, myjni samochodowych, felg, fontann i dekoracyjnych zbiorników wodnych. ·Rozpuszcza szybko i gruntownie związki wapniowo tłuszczowe i wapienno woskowe, sadzę, pył, oleje i osady powstające w wyniku działania szczęk oraz tarcz hamulcowych. ·Usuwa glony, wodorosty i grzyby oraz oddala ich ponowne powstawanie.· Przetestowany przez IWL w Koln wg normy B 5105 : lekki rozkład w separatorze olejowym Sposób użycia: 1:3 do 1:20 roztwór nałożyć urządzeniem natryskowym, pianowym lub za pomocą szczotki na czyszczona powierzchnię i pozostawić do działania na 5 do 10 minut (felgi samochodowe max 5 min). Następnie powierzchnie wyszorować i spłukać obficie wodą lub sprzętem wysokociśnienowym (HD) spłukać.Przed czyszczeniem przedmiotów, powierzchni aluminiowych – najpierw wykonać próbę na mało widocznym miejscu. więcej »
Dodano: 2012-01-16
HWR-CHEMIE GmbH

Skład:nieorganiczne kwasy
poniżej 5 % niejonowe substancje powierzchniowo czynne
mieszanina środków pośr
Pojemność:1000 ml

TAN CAR 5L - AKTYWNA PIANA 5L

 TAN CAR 5L - AKTYWNA PIANA 5L

Dystrybutor chemi profesjonalnej TENZI proponuje: TENZI TAN CAR 5L KONCENTRAT Profesjonalna piana aktywna Silnie pieniąca aktywna piana do częstego mycia karoserii pojazdów mechanicznych.Dzięki unikalnej recepturze charakteryzuje się wysoką skutecznością działania. Doskonale usuwa brud, kurz i inne zabrudzenia drogowe. Należy unikać stosowania środka na nagrzanych i nasłonecznionych miejscach. Zastosowanie: Do wszystkich myjek ciśnieniowych z dozownikiem na chemię lub lancą do piany - samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy, silniki,- może być stosowany w myjniach samochodowych „self service”. Uwaga! Nie dopuścić do wyschnięcia na karoserii! Dozowanie: mycie ciśnieniowe: - od 1:50 z wodą mycie silników: - od 1:5 do 1:10 z wodą - lanca do piany: od 1:1 do 1:2 z wodą Zapraszamy do współpracy myjnie samochodowe, warsztaty, lakiernie. osoby prywatne W naszej ofercie cała gama produktów TENZI więcej »
Dodano: 2011-11-15
TENZICena: 39 zł

Przeznaczenie:mycie ręczne
mycie karoserii
mycie bezdotykowe
myjnie tunelowe i portalowe
Pojemność:5000 ml

PASTY POLERSKIE i CHEMIA WARSZTATOWA

 PASTY POLERSKIE i CHEMIA WARSZTATOWA

Firma Koch-Chemie od roku 1968 jest wiodącym producentem środków czyszczących i pielęgnacyjnych całej branży samochodowej.(Pasty polerskie,środki do mycia i czyszczenia wszystkich elementów karoserii i wnętrza pojazdu) więcej »
Dodano: 2011-11-01
KOCH-CHEMIE

Własności:Oryginalna
jednorodna
ostra
zawierająca tlenek glinu pasta pozwala osiągnąć ekstremalny szlif
pr
Przeznaczenie:Power cut jest znakomitą pastą polerską najnowszej generacji
Pojemność:500 ml

Chemia dla każdego Transport,Betoniarnia,Warsztat samochodowy

 Chemia dla każdego Transport,Betoniarnia,Warsztat samochodowy

ŚRODKI CHEMICZNE HYPRED C SUPER Szampon z hydro woskiem. Innowacyjny, nowej generacji szmpon samochodowy z hyrdo woskiem stworzony w technologii nano do mycia samochodów osobowych, ciężarowych, cystern, chłodni z zewnątrz itp. Całkowicie bezpieczny więcej »
Dodano: 2011-08-19
HYPRED

Skład:Chemia
Własności:myjące
konserwujące
nabłyszczające
Przeznaczenie:do mycia plandek tirów
odkamieniania
betoniarni
Pojemność:ml

Meglio Odtłuszczacz

 Meglio Odtłuszczacz

Meglio to Włoski idealny środek do odtłuszczania. Bardzo dobrze radzi sobie z tłustymi plamami, zaciekami. Przydaje się w każdym miejscu! Można stosować do: piekarnika, okapu, zmywarki, grilla, kominku, okien etc. Usuwa uciążliwe plamy, zabrudzenia na butach, meblach, rowerach, samochodach, motocyklach, kosiarkach i wielu innych. więcej »
Dodano: 2011-08-05
MEGLIOCena: 16 zł

Pojemność:750 ml

EGR 3 Diesel Exhaust Gas Recirculation AEROSOL 23379

 EGR 3 Diesel Exhaust Gas Recirculation AEROSOL 23379

EGR 3 Diesel Exhaust Gas Recirculation AEROSOL-Wynn’s Czyści bez demontażu układ wydechu: turbosprężarkę, zawory, oraz zawor recyrkulacji spalin. Eliminuje nalot i nagar z zaworow, gniazd zaworowych oraz popychaczy zaworow w ciagu 5 minut. Znacznie poprawi kulture pracy oraz sprawność i osiągi silnika. ZASTOSOWANIE: Do wszystkich typów silników Diesla. Silników z wtryskiem typu common rail (HDi, JTD, CDI, TDCi, CTDi, dCi ..) oraz z systemem pompowtryskiwaczy (VW TDi). Polecany również do silnik więcej »
Dodano: 2011-06-15
Wynn'sCena: 33.2 zł

RINPEL PIANKA DO CZYSZCZ.SKÓRY 400ML. PIA43627

 RINPEL PIANKA DO CZYSZCZ.SKÓRY 400ML. PIA43627

Piana aktywna stosowana do czyszczenia skóry naturalnej. Czyści i odświeża wewnętrzne części samochodu wykonane ze skóry, fotele, kanapy, itp. Podkreśla kolory nadaje przyjemną miękkość czyszczonej powierzchni. Pojemność 400 ml. więcej »
Dodano: 2011-05-14
AtasCena: 10.9 zł

Przeznaczenie:do czyszczenia skóry
Pojemność:400 ml

Atas Clim preparat odświeżający do klimatyzacji 400ml SRO43614

 Atas Clim preparat odświeżający do klimatyzacji 400ml SRO43614

Doskonały preparat do odświeżania klimatyzacji, pozostawia przyjemny zapach w aucie. Neytralizuje obce zapachy organiczne, m.in. pochodzenia zwierzęcego i powstałe w wyniku zalegania szczątek owadów. Preparat łatwy w użyciu. więcej »
Dodano: 2011-05-14
AtasCena: 19.99 zł

Pojemność:400 ml