Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kosmetyki samochodowe

Kosmetyki samochodowe

Atas DLS 125 10 kg - piana aktywna do mycia karoserii, nabłyszcza DLS125/10kg

 Atas DLS 125 10 kg - piana aktywna do mycia karoserii, nabłyszcza DLS125/10kg

Jednoskładnikowy preparat pianotwórczy tworzący bardzo gęstą i obfitą pianę (tzw. „efekt śniegu”). Posiada bardzo dobre właściwości myjące. Jest bezpieczny dla lakieru, elementów plastikowych i gumowych (wycieraczek, uszczelek, itp.). Posiada właściwości antyelektrostatyczne. Łatwo się spłukuje i nie pozostawia zacieków. Nie zawiera fosforanów. Przeznaczenie: Mycie karoserii samochodów osobowych. Usuwanie wszelkich zabrudzeń, w tym tłustych, oleistych, smogu itp. więcej »
Dodano: 2017-12-04
AtasCena: 113.16 zł

Rodzaj:piany aktywne
Skład:Jednoskładnikowy
Własności:Myjąco-nabłyszczający
Przeznaczenie:Karoseria samochodów osobowych
Pojemność:10000 ml

Glinka do lakieru Nano glinka

 Glinka do lakieru Nano glinka

Glinka do regeneracji i czyszczenia lakieru. Solidny preparat w postaci plasteliny do usuwania zabrudzeń na karoserii samochodowej, szybach, felgach oraz elementach chromowanych.Świetnie sobie radzi z uciążliwym brudem jak błoto, kurz, pył ale czyści też skutecznie zabrudzenia takie jak zmora każdego kierowcy - ptasie odchody, żywicę czy pyłki z drzew. Dzięki swoim właściwościom przyciągającym brud jest przeznaczony do gruntownego czyszczenia całej karoserii.Efekt glinkowania lakieru sprawi, że powierzchnia stanie się gładka a krople wody będą spływać z karoserii. Wbrew pozorom wykonanie glinkowania lakieru samochodowego nie jest aż takie skomplikowane, jeśli spełnimy kilka podstawowych zasad to w krótkim czasie i przy nie wielkich nakładach możemy mieć " autko jak nowe ...." Po więcej informacji zapraszamy na stronkę: https://sklep.nanoslogic.pl/pl/p/Nano-Glinka-/150 Służymy radą i pomocą. więcej »
Dodano: 2016-11-28
Brak danychCena: 32 zł

Rodzaj:glinka
Przeznaczenie:karoseria
lakier
Pojemność:100 ml

Kosmetyki samochodowe

Samochód jest jedną z naszych wizytówek. Warto o niego dbać szczególnie, jeśli jest naszym narzędziem pracy lub ważnym elementem wizerunku. To, co pierwsze rzuca się w oczy w wyglądzie naszego auta, to oczywiście jego wielkość, kształt oraz kolor i stan karoserii. W utrzymaniu jej czystości pomogą nam liczne kosmetyki samochodowe do woskowania i pastowania. Oprócz pielęgnacji lakieru oraz tapicerki, warto też zadbać o ładny zapach w aucie. Kosmetyki samochodowe pomogą też na utrudniające komfort jazdy zaparowane szyby.