Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kosmetyki samochodowe

Kosmetyki samochodowe

Pasta polerska S40

 Pasta polerska S40

Pasta polerska S40 to idealne rozwiązanie do prac wykańczających. Dzięki unikalnej technologii Intelligent Powder opracowanej przez Scholl Concepts pasta S40 skutecznie usuwa drobne mikro-rysy, zarysowania i hologramy na ciemnych lakierach. S40 zawiera mikro związki wykańczające i polerujące, oparte na wysokiej zawartości czystego tlenku aluminium (aluminium oxide). Pasta polerska S40 dzięki zastosowaniu na ostatnim etapie prac wykańczających pozostawia wyjątkowy, wspaniały oraz głęboki połysk. Produkt z powodzeniem może być wypracowywany używając polerkę rotacyjną z pomarańczowym padem Scholl Concepts jak i również za pomocą Scholl Puck aplikator. więcej »
Dodano: 2012-07-31
Scholl Concepts

Rodzaj:pasta
Własności:Usuwanie hologramów oraz nadawanie głębi i połysku powierzchni lakierowanej
Przeznaczenie:Wykończeniowe prace polerskie

Pasta polerska S30+

 Pasta polerska S30+

Pasta polerska S30+ dzięki nano składnikom jest idealnym rozwiązaniem w przypadku konieczności polerowania lekkich i umiarkowanych zarysowań lakieru oraz pojawiających się przebarwień. Dzięki unikalnym właściwościom polerskich używana jest zarówno w polerowaniu powłok lakierniczych zarówno nowych jak i używanych. Delikatne niedoskonałości lakieru mogą być wypolerowane w jednym kroku, bez pozostawiania rys kolistych czy hologramów. Szczególnie dobre efekty uzyskiwane są w połączeniu pasty S30+ z pomarańczowym padem Scholl Concepts (prace wykończeniowe) oraz z padem wełnianym Scholl Concepts w przypadku korekty głębszych zarysowań i przebarwień. więcej »
Dodano: 2012-07-31
Scholl Concepts

Rodzaj:pasta
Własności:Pasta lekko ścierna - wykańczająca
Przeznaczenie:Korekta delikatnych zarysowań czy hologramów

Pasta polerska S0

 Pasta polerska S0

Pasta S0 w znakomity sposób może zostać wykorzystana zarówno w pracach wykończeniowych (zamiennik dla soft-sanding-u) jak i przy korekcie extremalnie porysowanych paneli lakierniczych. Korzystając z pasty Scholl S0 w połączeniu z szlifierką oscylacyjną można: usunąć nawet ciężkie zarysowania z lakieru bez używania konwencjonalnego papieru ściernego znacząco zmniejszyć chropowatość obszarów wstępnie szlifowanych, wyeliminować stosowanie kosztownych "Soft Sandin Discs" uzyskać absolutnie gładkie matowe wykończenie, które można łatwo wypolerowane do naturalnego blasku za pomocą jednej z naszych "ciężkich" lub "lekkich" past polerskich. Pasta S0 zalecana jest zarówno do konwencjonalnych powłok lakierniczych jak nowoczesnych, odpornych na zarysowania. więcej »
Dodano: 2012-07-30
Scholl Concepts

Rodzaj:pasta
Własności:Produkt mocno tnący
Przeznaczenie:Matowanie powierzchni przed lakierowaniem
usuwanie najgłębszych zarysować bez użycia papieru ściern

Kosmetyki samochodowe

Samochód jest jedną z naszych wizytówek. Warto o niego dbać szczególnie, jeśli jest naszym narzędziem pracy lub ważnym elementem wizerunku. To, co pierwsze rzuca się w oczy w wyglądzie naszego auta, to oczywiście jego wielkość, kształt oraz kolor i stan karoserii. W utrzymaniu jej czystości pomogą nam liczne kosmetyki samochodowe do woskowania i pastowania. Oprócz pielęgnacji lakieru oraz tapicerki, warto też zadbać o ładny zapach w aucie. Kosmetyki samochodowe pomogą też na utrudniające komfort jazdy zaparowane szyby.