Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kosmetyki samochodowe

Kosmetyki samochodowe

Meguiar's Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner

 Meguiar's Gold Class Car Wash Shampoo & Conditioner

Luksusowy szampon do mycia samochodu od marki Meguiar's. Jeden z najbardziej cenionych szamponów w USA, któremu zaufały tysiące entuzjastów motoryzacji. Doskonałe składniki zawarte w tym produkcie sprawiają, że z łatwością usuniemy codzienne zabrudzenia z karoserii samochodu. Preparat został oparty o neutralne pH dlatego jest w pełni bezpieczny dla wszystkich typów lakierów oraz nie wpływa negatywnie na położone wcześniej woski czy powłoki kwarcowe lub ceramiczne. To to cechuje ten szampon to ciekawy i przyjemny zapach a także obfita piana. Bardzo dobry szampon do mycia samochodu, który nie tylko wspaniale wyczyści jego powierzchnię, ale także odżywi lakier dzięki specjalnym składnikom. Auto po umyciu niesamowicie się błyszczy a lakier jest delikatnie przyciemniony. Sugerowane rozcieńczenie to 30ml szamponu / 4l wody Pojemność opakowania: 473ml więcej »
Dodano: 2017-08-25
MEGUIAR'SCena: 38 zł

Rodzaj:czyszczący
Przeznaczenie:mycie samochodu
Pojemność:473 ml

TAN CAR 5L - AKTYWNA PIANA 5L

 TAN CAR 5L - AKTYWNA PIANA 5L

Dystrybutor chemi profesjonalnej TENZI proponuje: TENZI TAN CAR 5L KONCENTRAT Profesjonalna piana aktywna Silnie pieniąca aktywna piana do częstego mycia karoserii pojazdów mechanicznych.Dzięki unikalnej recepturze charakteryzuje się wysoką skutecznością działania. Doskonale usuwa brud, kurz i inne zabrudzenia drogowe. Należy unikać stosowania środka na nagrzanych i nasłonecznionych miejscach. Zastosowanie: Do wszystkich myjek ciśnieniowych z dozownikiem na chemię lub lancą do piany - samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy, silniki,- może być stosowany w myjniach samochodowych „self service”. Uwaga! Nie dopuścić do wyschnięcia na karoserii! Dozowanie: mycie ciśnieniowe: - od 1:50 z wodą mycie silników: - od 1:5 do 1:10 z wodą - lanca do piany: od 1:1 do 1:2 z wodą Zapraszamy do współpracy myjnie samochodowe, warsztaty, lakiernie. osoby prywatne W naszej ofercie cała gama produktów TENZI więcej »
Dodano: 2011-11-15
TENZICena: 39 zł

Przeznaczenie:mycie ręczne
mycie karoserii
mycie bezdotykowe
myjnie tunelowe i portalowe
Pojemność:5000 ml

Freedom ONE SUPER POLYMER

 Freedom ONE SUPER POLYMER

FREEDOM ONE SUPER POLYMER może być stosowany na wszystkich twardych i gładkich powierzchniach. Myje, woskuje, poleruje i zabezpiecza wszystko za wyjątkiem opon, wykładzin i tapicerki. FREEDOM ONE SUPER POLYMER jest bardzo łatwy w użyciu i jest naszym Numerem 1 w sprzedaży produktów do bezwodnego mycia pojazdów. Przekonaj się sam bez ryzyka!!! Satysfakcja Gwarantowana bądź zwrot pieniędzy!! więcej »
Dodano: 2011-07-22
Freedom International LLCCena: 19 zł

zastosowanie:bezwodne mycie
Przeznaczenie:mycie
czyszczenie
polerowanie
Pojemność:500 ml

Kosmetyki samochodowe

Samochód jest jedną z naszych wizytówek. Warto o niego dbać szczególnie, jeśli jest naszym narzędziem pracy lub ważnym elementem wizerunku. To, co pierwsze rzuca się w oczy w wyglądzie naszego auta, to oczywiście jego wielkość, kształt oraz kolor i stan karoserii. W utrzymaniu jej czystości pomogą nam liczne kosmetyki samochodowe do woskowania i pastowania. Oprócz pielęgnacji lakieru oraz tapicerki, warto też zadbać o ładny zapach w aucie. Kosmetyki samochodowe pomogą też na utrudniające komfort jazdy zaparowane szyby.