Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kosmetyki samochodowe

Kosmetyki samochodowe

Extreme Gloss The Kiwami

 Extreme Gloss The Kiwami

Soft99 Extreme Gloss The Kiwamy Dark&Black To bardzo dobry wosk hybrydowy, który łączy w sobie syntetyczne polimery z naturalnie występującą Carnauba. Ta bogata mieszanka wosków sprawia, że produkt odżywia lakier, wyciąga głębie i połysk a także zabezpiecza powierzchnię przed szkodliwymi działaniami czynników atmosferycznych. Ochrona lakieru trwa około 3 miesiące w zależności od sposobu dbania o powłokę woskową. Czas ten można wydłużyć stosując dobrej jakości szampony oraz uzupełniając powłokę ochronną o Quick Detailery czy woski w płynie. Zapraszamy online lub stacjonarnie https://detailstore.pl/pielęgnacja-z-zewnątrz/pielęgnacja-lakieru-1/soft99-the-kiwami-black-wosk-do-ciemnych-lakierów-detail więcej »
Dodano: 2018-03-13
Soft99Cena: 88.5 zł

Rodzaj:konserwujący
Przeznaczenie:ochrona lakieru
Pojemność:200 g

MONIL-THERMO art.nr 4130

 MONIL-THERMO art.nr 4130

MONIL ®-THERMO Art.nr 4130. Wosk konserwujący na gorąco - koncentrat. Optymalna ochrona lakieru i części chromowanych z długotrwałym działaniem. Przyjazny dla środowiska – łatwo ulega biodegradacji. Rozcieńczenie 1: 300 - 1: 500. Opis: MONIL®-THERMO to idealna pielęgnacja lakieru i części chromowanych oraz pomoc przy suszeniu karoserii w myjniach z suszeniem powietrznym za pomocą dmuchawy. Zapewnia szybki i właściwy efekt filmu wodnego bez pozostawiania smug na karoserii. MONIL®-THERMO jest silnie skoncentrowany, a tym samym wyjątkowo ekonomiczny w użyciu. Zapewnia szybkie schnięcie w instalacjach do mycia z krótką strefą suszenia. MONIL®-THERMO powleka powierzchnię pojazdu wodoodporną błoną ochronną, dzięki czemu lakier i chrom będą miały lśniący połysk. Jest wolny od węglowodorów, wosków silikonowych, olei silikonowych lub innych substancji niebezpiecznych dla środowiska. Sposób użycia: MONIL®-THERMO rozcieńczyć od 1: 300 do 1: 500 z wodą i rozpylić na jeszcze wilgotne pojazdy po procesie mycia. W ten sposób warstewka wody która jest na lakierze błyskawicznie się wytrąci. Do niektórych samoczynnych urządzeń myjących należy zbiornik dozownika napełnić wcześniej przygotowanym roztworem MONIL®-THERMO z wodą w stosunku 1:3. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Rodzaj:konserwujący
Skład:5-15 % kationowe substancje powierzchniowo czynne
rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie
substancj
Przeznaczenie:Nabłyszczanie i konserwacja karoserii.

MONIL-KON art.nr 4120

 MONIL-KON art.nr 4120

MONIL®-KON Art.nr 4120. Wosk konserwujący - koncentrat. Pomocny przy osuszaniu dmuchawą powietrzną. Przyjazny dla środowiska – łatwo ulega biodegradacji. Rozcieńczenie 1: 300 - 1: 500. MONIL®-KON jest doskonałą pomocą przy suszeniu karoserii w myjniach z suszeniem powietrznym za pomocą dmuchawy. Zapewnia szybki i właściwy efekt filmu wodnego bez pozostawiania smug na karoserii. MONIL®-KON jest silnie skoncentrowany, a tym samym wyjątkowo ekonomiczny w użyciu. Zapewnia szybkie schnięcie w instalacjach do mycia z krótką strefą suszenia. MONIL®-KON powleka powierzchnię pojazdu wodoodporną błoną ochronną, dzięki czemu lakier i chrom będą miały lśniący połysk. MONIL®-KON jest wolny od węglowodorów, wosków silikonowych, olei silikonowych lub innych substancji niebezpiecznych dla środowiska. Sposób użycia: MONIL®-KON rozcieńczyć od 1: 300 do 1: 500 z wodą i rozpylić na jeszcze wilgotne pojazdy po procesie mycia. W ten sposób warstewka wody która jest na lakierze błyskawicznie się wytrąci. Do niektórych samoczynnych urządzeń myjących należy zbiornik dozownika napełnić wcześniej przygotowanym roztworem MONIL®-KON z wodą w stosunku 1:3. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Rodzaj:konserwujący
Skład:5-15 % kationowe substancje powierzchniowo czynne
rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie
substancj
Przeznaczenie:Nabłyszczanie i konserwacja karoserii.

Atas Idrolak 105R 1,7 kg - polimerowy wosk do nabłyszczania karoserii I105R/1,7kg

 Atas Idrolak 105R 1,7 kg - polimerowy wosk do nabłyszczania karoserii I105R/1,7kg

Preparat o bardzo szybkim i skutecznym działaniu, przeznaczony zarówno do użycia w myjniach ręcznych jak i automatycznych. Nadaje elementom wyjątkowy połysk. Nie pozostawia niepożądanych śladów na elementach gumowych i wykonanych z tworzywa sztucznego. Nie tłuści szyb i podłóg myjni. Pozostawia na karoserii cienką warstwę ochronną. Nie brudzi szczotek. Dozować co 20-40 impulsów regulując ilość wody. Stosowany z wykorzystaniem lancy pianotwórczej lub łuku piany woskującej (w myjni automatycznej) daje gęstą, nabłyszczającą pianę. więcej »
Dodano: 2017-12-04
AtasCena: 64.58 zł

Rodzaj:konserwujący
Skład:Wosk polimerowy
Własności:Nabłyszcza
Przeznaczenie:Karoserie samochodowe
Pojemność:1700 g

ShamPol Szampon samochodowy

ShamPol Szampon samochodowy

ShamPol to unikalna formuła produktu 4 w 1. Dzięki temu produktowi otrzymujesz zarazem możliwość czyszczenia, spłukiwania na sucho, poprawy połysku i krótkotrwałej ochrony powierzchni w jednym, prostym działaniu! ShamPol to również formuła bogata zarówno w odżywki jak i optyczne wybielacze mającej na celu odsłonięcia jasności koloru oraz zwiększenia blasku i połysku lakieru. Dzięki dopracowanej recepturze ShamPol nie usuwa ochrony zapewnionej przez naniesiony wcześniej wosk i jest łagodny dla wszystkich malowanych wykończeń jak również gumy, winylu i innych części samochodu. Prezentację działania produktu można obejrzeć pod następującym linkiem http://www.youtube.com/watch?v=QaR7gbaeajE więcej »
Dodano: 2012-07-19
Scholl Concepts

Rodzaj:konserwujący

GLASS-GUARD niewidzialna wycieraczka 2830

 GLASS-GUARD niewidzialna wycieraczka 2830

GLASS-GUARD Art.nr 2830 Zabezpiecza i chroni szkło, porcelanę, ceramikę Woda spływa łatwo a brud nie znajduje żadnego zatrzymania. Do wewnętrznego i zewnętrznego stosowania. GLAS-GUARD zabezpiecza szyby, szklane meble, zimowe ogrody, kabiny prysznicowe, wanny, szyby samochodowe i inne powierzchnie odporne na wodę. Ułatwia spływanie wody a zabezpieczone powierzchnie są znacznie łatwiejsze do wyczyszczenia. Nie palny! nie żrący! GLAS-GUARD nanieść natryskowo bardzo cienką warstwę na wyczyszczone powierzchnie i wypolerować nie pozostawiając smug. Na szyby samochodowe nanosić dwukrotnie. Nie nanosić na gorące powierzchnie. W zależności od warunków użytkowania, zabezpieczone środkiem powierzchnie są chronione przez kilka miesięcy. opakowania 250 i 500 ml. więcej »
Dodano: 2012-03-09
HWR-CHEMIE GmbH

Rodzaj:konserwujący
Skład:Roztwór derywatu silikonu
alkoholu
substancji pomocniczych w wodzie
Przeznaczenie:Zabezpieczenie szyb przed zanieczyszczeniami
osadami
wodą
Pojemność:500 g

Rewelacyjny francuski wosk 10 kg- rewelacyjny wosk

 Rewelacyjny francuski wosk 10 kg- rewelacyjny wosk

Bardzo wysokiej jakości wosk wykazuje właściwości silnie nabłyszczające , długotrwałe działanie. Może być stosowany jako wosk na gorąco. Niezwykle wydajny. Stężenie robocze 1%. Koszt 1 litra roztworu - 0,20 zł więcej »
Dodano: 2012-02-14
HYPREDCena: 245 zł

Rodzaj:konserwujący
Własności:Nabłyszczające
Przeznaczenie:Samochody osobowe
dostawcze

Kosmetyki samochodowe

Samochód jest jedną z naszych wizytówek. Warto o niego dbać szczególnie, jeśli jest naszym narzędziem pracy lub ważnym elementem wizerunku. To, co pierwsze rzuca się w oczy w wyglądzie naszego auta, to oczywiście jego wielkość, kształt oraz kolor i stan karoserii. W utrzymaniu jej czystości pomogą nam liczne kosmetyki samochodowe do woskowania i pastowania. Oprócz pielęgnacji lakieru oraz tapicerki, warto też zadbać o ładny zapach w aucie. Kosmetyki samochodowe pomogą też na utrudniające komfort jazdy zaparowane szyby.