Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kosmetyki samochodowe

Kosmetyki samochodowe

MONIL-MA art.nr 4060

 MONIL-MA art.nr 4060

MONIL®-MA art.nr 4060. Środek do czyszczenia silników i pojazdów. Koncentrat 1:10 - 1:200. Bez trudu czyści brud silnikowy, oleje, smary, pył, sadzę, insekty, osady nikotynowe. Odnawia wszystkie powierzchnie lakierowane, metalowe, z tworzyw sztucznych, gumy, uszczelki i szkło. Nie zawiera fosforanów i jest całkowicie biodegradalny, wytwarzany na bazie naturalnych surowców roślinnych. Zastosowanie i sposób użycia; Mycie silnika 1:10 roztwór nanieść natryskowo, pozostawić do działania na około 5 minut po czym spłukać brud za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego. Czyszczenie wnętrza pojazdu 1:10 Do czyszczenia tworzyw sztucznych, deski rozdzielczej, obić itd. roztwór nanosić gąbką, poddać krótkiemu działaniu i następnie ścierać płucząc gąbkę w wodzie. Fotele do siedzenia, tapicerkę, kobierce czyścić sprzętem do ekstrakcyjnego czyszczenia. Owady latające z karoserii 1:20 – 1: 30 roztwór środka nanieść natryskowo, pozostawić na kilka minut po czym spłukać za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego, lub czyścić gąbką i spłukać. Podłogi warsztatowe 1:20 – 1: 30 roztwór środka nanieść względnie spienić, pozostawić na kilka minut, po czym spłukać czystą wodą. Mycie pojazdu 1:200 nanieść roztwór na karoserię, względnie spienić. Pozostawić na kilka minut, po czym powierzchnię przemyć szczotka i spłukać czystą wodą. Przy mocno zabrudzonych powierzchniach – zastosować mocniejszy roztwór. Dostępne opakowania 1 i 10 litrowe. więcej »
Dodano: 2017-12-13
HWR-CHEMIE GmbH

Rodzaj:regenerujący
Skład:poniżej 5 % anionowe i niejonowe środki powierzchniowo czynne
substancje kompleksujące
pomostowe

SONAX Premium Class NANO Saphir Power Polish - wosk polerujący

 SONAX Premium Class NANO Saphir Power Polish - wosk polerujący

SONAX Premium Class NANO Saphir Power Polish jest profesjonalnym woskiem polerującym, opracowanym na bazie szafirowych nono cząsteczek. Autokosmetyk jest uzupełnieniem luksusowej serii kosmetyków Premium Class, przeznaczonej dla najbardziej wymagających użytkowników. W składzie preparatu SONAX Premium Class NANO Saphir Power Polish wchodzą naturalne woski Carnauba, które skutecznie i długotrwale zabezpieczają lakier samochodowy przed działaniem niekorzystnych warunków pogodowych oraz blaknięciem ich koloru. Autokosmetyk można stosować na każdym typie lakieru, na powierzchniach używanych oraz nowych. Delikatne, szafirowe nanocząsteczki posiadają właściwości ścierne, dzięki czemu efektywnie zmniejszają widoczność rys oraz przywracają pierwotną, głęboką barwę starych lakierów. Pojemność: Opakowanie zawiera 250ml Nano wosku polerującego SONAX Premium Class NANO Saphir Power Polish, gąbkę p-ball i ściereczkę z mikrofibry. więcej »
Dodano: 2013-04-10
SonaxCena: 178 zł

Rodzaj:regenerujący

DELTA FORCE PLUS

 DELTA FORCE PLUS

UNIWERSALNY ŚRODEK CZYSZCZĄCY I ODTŁUSZCZAJĄCY DO SILNIE ZABRUDZONYCH POWIERZCHNI ORAZ DO USUWANIA ZANIECZYSZCZEŃ DROGOWYCH Środek bezpieczny dla powierzchni lakierowanych, plastikowych, tablic rejestracyjnych. Nie pozostawia śladów i nie matowi. Całkowicie bezpieczny środek czyszczący nawet przy wielokrotnym użytkowaniu. Pozostawia powierzchnię czystą z wyraźnym efektem woskowaniu ułatwiając odpływ wody z umytej powierzchni. Skoncentrowana formuła. Więcej sklep.lauf.pl więcej »
Dodano: 2011-06-15
CONCEPT CHEMICALS LTD

Rodzaj:regenerujący
Własności:myjące
odtłuszczające
Pojemność:5000 ml

SONAX Xtreme Wosk 1 Pełna ochrona 150ml AD WOS249422

 SONAX Xtreme Wosk 1 Pełna ochrona 150ml AD WOS249422

SONAX Xtreme Wax 1 full protect + GĄBKA do rozprowadzania wosku GRATIS Twardy wosk do pielęgnacji wszystkich nowych i regenerowanych lakierów. Stworzony został na bazie naturalnych wosków Carnauba, dzięki czemu oferuje wyjątkowo długotrwałą ochronę i perfekcyjny połysk. Niezwykle wydajny i niewiarygodnie łatwy do polerowania. Nie zawiera środków ściernych. więcej »
Dodano: 2011-06-03
SonaxCena: 39.5 zł

Rodzaj:regenerujący
Przeznaczenie:do woskowania lakieru samochodowego
Pojemność:150 g

Kosmetyki samochodowe

Samochód jest jedną z naszych wizytówek. Warto o niego dbać szczególnie, jeśli jest naszym narzędziem pracy lub ważnym elementem wizerunku. To, co pierwsze rzuca się w oczy w wyglądzie naszego auta, to oczywiście jego wielkość, kształt oraz kolor i stan karoserii. W utrzymaniu jej czystości pomogą nam liczne kosmetyki samochodowe do woskowania i pastowania. Oprócz pielęgnacji lakieru oraz tapicerki, warto też zadbać o ładny zapach w aucie. Kosmetyki samochodowe pomogą też na utrudniające komfort jazdy zaparowane szyby.