Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kosmetyki samochodowe

Kosmetyki samochodowe

Produkty od 221 do 240 z 292

Caramba Preparat do odświeżania klimatyzacji 100 ml

 Caramba Preparat do odświeżania klimatyzacji 100 ml

Zalety Preparat odświeżający CARAMBA usuwa bakterie, grzyby i inne mikroorganizmy odpowiedzialne za nieprzyjemne zapachy. Zawiera aktywny środek dezynfekujący. Zapewnia świeży zapach ponieważ nieprzyjemny zapach zostanie usunięty z tapicerki i dywaników oraz z kanałów wentylacyjnych. Preparat wydziela podczas stosowania przyjemny zapach cytryny. Sposób użycia Dokładnie wyczyścić wnętrze, zamknąć okna, włączyć zapłon i otworzyć układ wentylacyjny. Ustawić klimatyzację na obieg (zimny) a dmuchawę na stopień 2. Ustawić 100 ml puszkę preparatu do klimatyzacji CARAMBA w przestrzeni nóg po stronie pasażera w obszarze zasysania i nacisnąć głowicę natryskową aż do zablokowania. Natychmiast opuścić pojazd i zamknąć drzwi. Po 10 minutach otworzyć drzwi i okna (jeżeli jest – również tylną pokrywę) i zapewnić pełną wentylację. Dopiero po dobrym przewietrzeniu ponownie uruchomić pojazd. Uwaga!! Stosować tylko jedną puszkę na pojazd! więcej »
Dodano: 2012-03-12
CarambaCena: 18.45 zł

Pojemność:100 ml

Caramba Preparat do czyszczenia felg 500 ml

 Caramba Preparat do czyszczenia felg 500 ml

Zalety Jego specjalna formuła czyszcząca pozwala na usuwanie również silnych osadów, takich jak przypalony pył z okładzin hamulcowych itp. w sposób szybki delikatny ze stali, aluminium, chromu oraz z powierzchni lakierowanej. Postęp czyszczenia jest widoczny na kolorowym opakowaniu produktu, od koloru niebieskiego do czerwonego. Międzynarodowy koncern DEKRA potwierdza bardzo dobrą wydajność aktywnego środka do czyszczenia felg CARAMBA, jak również brak agresywnego działania na różnych materiałach felg. Ponadto aktywny środek do czyszczenia felg CARAMBA nie zawiera kwasów i jest nieszkodliwy dla tarcz hamulcowych, lakieru, gumy i tworzyw sztucznych. Sposób użycia Wstrząsnąć puszką i gruntownie spryskać zanieczyszczone miejsca. Odczekać na reakcję chemiczną i do pojawienia się czerwonego zabarwienia. W zależności od stopnia zanieczyszczenia może się ono pojawić już po krótkim czasie. Po 8-10 minutach dokładnie spłukać felgi silnym strumieniem wody, np. myjką wysokociśnieniową. więcej »
Dodano: 2012-03-12
CarambaCena: 44.9 zł

Pojemność:500 ml

Caramba Pianka do kokpitu bez silikonu 500 ml

 Caramba Pianka do kokpitu bez silikonu 500 ml

Zalety Elementy pojazdu wykonane z tworzyw sztucznych oraz powierzchnie skórzane są intensywnie i trwale czyszczone przez środek do czyszczenia kokpitu, a ich powierzchnia staje się antystatyczna. Ta antystatyczna struktura powierzchni nie przyciąga cząsteczek kurzu. Powierzchnie pozostają czyste przez dłuższy czas, a efekt mgiełki jest usuwany. Matowe powierzchnie pozostają matowe. Pianka do kokpitu bez silikonu CARAMBA zawiera wysokiej jakości składniki roślinne i wosk, które tworzą warstwę ochronną na powierzchniach z tworzywa i gładkiej skóry. Sposób użycia Środek do intensywnej pielęgnacji kokpitu CARAMBA nanosić poprzez natryskiwanie na miękką tkaninę i równomiernie rozetrzeć na czyszczonych powierzchniach. Uwaga!! Pedały, maty podłogowe lub ich elementy nie mogą być czyszczone środkiem do pielęgnacji kokpitu. więcej »
Dodano: 2012-03-12
CarambaCena: 21.8 zł

Pojemność:500 ml

Caramba Pianka do czyszczenia szkła 500 ml

 Caramba Pianka do czyszczenia szkła 500 ml

Zalety Intensywna pianka do czyszczenia szkła CARAMBA usuwa zanieczyszczenia oraz pozostałości organiczne, owady i osady. Szybko działający środek czyszczący pozwala na łatwe uzyskanie powierzchni bez zacieków. Posiada cytrusową woń z lekką nutą zapachu amoniaku. Używanie intensywnej pianki do czyszczenia szkła zmniejsza efekt parowania szyb. Sposób użycia Spryskać i przetrzeć wilgotną ścierką. Następnie wytrzeć do sucha skórą lub nie strzępiąca się tkaniną. Uwaga!! Nie stosować do czyszczenia pleksiglasu i poliwęglanów! więcej »
Dodano: 2012-03-12
CarambaCena: 25.4 zł

Pojemność:500 ml

Caramba Odrdzewiacz MoS2 500 ml

 Caramba Odrdzewiacz MoS2 500 ml

Zalety MoS2 odrdzewiacz CARAMBA posiada szczególne właściwości migracji i rozpuszczania zardzewiałych połączeń śrubowych. Posiada on aktywne właściwości poślizgowe, zabezpiecza przed korozją i zużyciem oraz usuwa odgłosy piszczenia i trzeszczenia. Odrdzewiacz MoS2 CARAMBA wykazuje znakomite właściwości smarujące również przy wysokim ciśnieniu i jest odporny na wysoką temperaturę w zakresie od -40 °C do +450 °C. W suchej atmosferze charakteryzuje się idealnym efektem smarującym i jest przystosowany również do zastosowań w bardzo wysokiej próżni. Odrdzewiacz MoS2 CARAMBA nie zawiera silikonu. Sposób użycia Rozpylić odrdzewiacz MoS2 CARAMBA na skorodowane części i pozostawić na krótko celem rozpuszczania rdzy. W przypadku bardzo skorodowanych elementów czynność powtórzyć lub ewentualnie wydłużyć czas działania. więcej »
Dodano: 2012-03-12
CarambaCena: 22.8 zł

Pojemność:500 ml

Caramba Magic Wonder uszlachetniacz połysku 400 ml

 Caramba Magic Wonder uszlachetniacz połysku 400 ml

Zalety Magic Wonder CARAMBA jest płynnym woskiem, który podczas jednego procesu roboczego czyści, pielęgnuje i zabezpiecza gładkie powierzchnie bez wstępnego czyszczenia. Dodatkowe nakładanie nie jest konieczne. Oferuje optymalne wykończenie na wysoki połysk i wielomiesięczną ochronę. Można go stosować na powierzchniach lakierowanych, chromowanych, tworzywie sztucznym itd. Zgodnie z opinią DEKRA następuje znaczne zwiększenie stopnia połysku i wypolerowanie zanieczyszczonych lakierowanych powierzchni. Magic Wonder uszlachetnienie połysku CARAMBA zawiera silikon. Sposób użycia Nanieść niewielką ilość. Przetrzeć szmatką z mikrofazy i wypolerować inną, czystą szmatką z mikrofazy. więcej »
Dodano: 2012-03-12
CarambaCena: 44.9 zł

Caramba Aktywna pianka czyszcząca 500 ml

 Caramba Aktywna pianka czyszcząca 500 ml

Zalety Aktywna pianka czyszcząca jest preparatem charakteryzującym się dużą skutecznością podczas usuwania silnych zanieczyszczeń z nikotyny, smaru i artykułów spożywczych. Ułatwia czyszczenie również pionowych i lekko nachylonych powierzchni. Posiada świeży cytrusowy zapach. Aktywna pianka czyszcząca CARAMBA chroni materiał i jest przyjazna dla środowiska. Aktywnie czynne substancje czyszczące ulegają rozkładowi biologicznemu. Sposób użycia Przed użyciem dobrze wstrząsnąć puszką. Nanieść środek czyszczący przez natryskiwanie na czyszczone powierzchnie, rozetrzeć wilgotną ścierką i zetrzeć suchą ścierką. Tapicerkę należy odkurzyć, aby wyssać pozostałość z pomiędzy włókien. Uwaga!! Nie stosować do czyszczenia pleksiglasu i poliwęglanów! Przed zastosowaniem przetestować w niewidocznym miejscu tkaniny, skóry i tworzywa pod kątem odbarwień! Aktywna pianka czyszcząca CARAMBA nie jest przeznaczona do surowej skóry. więcej »
Dodano: 2012-03-12
CarambaCena: 30.25 zł

GLASS-GUARD niewidzialna wycieraczka 2830

 GLASS-GUARD niewidzialna wycieraczka 2830

GLASS-GUARD Art.nr 2830 Zabezpiecza i chroni szkło, porcelanę, ceramikę Woda spływa łatwo a brud nie znajduje żadnego zatrzymania. Do wewnętrznego i zewnętrznego stosowania. GLAS-GUARD zabezpiecza szyby, szklane meble, zimowe ogrody, kabiny prysznicowe, wanny, szyby samochodowe i inne powierzchnie odporne na wodę. Ułatwia spływanie wody a zabezpieczone powierzchnie są znacznie łatwiejsze do wyczyszczenia. Nie palny! nie żrący! GLAS-GUARD nanieść natryskowo bardzo cienką warstwę na wyczyszczone powierzchnie i wypolerować nie pozostawiając smug. Na szyby samochodowe nanosić dwukrotnie. Nie nanosić na gorące powierzchnie. W zależności od warunków użytkowania, zabezpieczone środkiem powierzchnie są chronione przez kilka miesięcy. opakowania 250 i 500 ml. więcej »
Dodano: 2012-03-09
HWR-CHEMIE GmbH

Rodzaj:konserwujący
Skład:Roztwór derywatu silikonu
alkoholu
substancji pomocniczych w wodzie
Przeznaczenie:Zabezpieczenie szyb przed zanieczyszczeniami
osadami
wodą
Pojemność:500 g

Kosmetyki i środki konserwujące Władyslawowow

Nasza Hurtowania zaopatruje warsztaty samochodowe w środki chemiczne, chemię samochodowa oraz delikatesy niemieckie. więcej »
Dodano: 2012-03-09
Brak danych

POCHŁANIACZ TDD Z ZIEMI OKRZEMKOWEJ - DROGOWY I PRZEMYSŁOWY 8935H4

 POCHŁANIACZ TDD Z ZIEMI OKRZEMKOWEJ - DROGOWY I PRZEMYSŁOWY 8935H4

Ziarna produktu, dzięki specjalnej powierzchni przekraczającej średnią, składaja sie z bardzo dużej liczby niewidocznych porów, dzięki którym charakteryzuje się on wysoką zdolnoscią absorpcyjną, nie tworzac błota po wchłonięciu. Zgodnie z obowiazujacymi w Polsce przepisami, POCHŁANIACZ TDD dzięki swojemu składowi (ziemia okrzemkowa wypalana w temperaturze przekraczającej 800° C) oraz granulometrii (pomiedzy 0,3 a 1 mm) idealnie nadaje się do stosowania na drogach do pochłaniania przypadkowo wylanych płynów. Dzięki szorstkiej powierzchni ziaren, produkt umożliwia panowanie nad poslizgiem na podłożach pokrytych lodem lub śniegiem. Każde ziarno charakteryzuje się wysokim poziomem tarcia i redukuje dzięki temu ryzyko poślizgu. Produkt nie zbija sie nigdy w masę, szybko wchłania wylane płyny, zmniejsza ryzyko pożaru w obecnosci surowców łatwopalnych, nie tworzy błota, nie powoduje powstania „betonowych płyt” oraz jest łatwy do usuniecia. Parametr więcej »
Dodano: 2012-03-03
ORAPICena: 99 zł

Millers Oils Choke Cleaner 400ml

 Millers Oils Choke Cleaner 400ml

STOSOWANIE: W silnikach z wtryskiem paliwa spryskać wlot powietrza, otworzyć końcówkę zaworu PCV. W silnikach z gaźnikiem: spryskać zewnętrzną część gaźnika, wraz z osprzętem. Zdjąć filtr powietrza i spryskać wlot powietrza oraz przepustnicę. KORZYŚCI: pomaga przywrócić osiągi fabryczne i obniżyć zużycie paliwa usuwa osady powstające w wyniku spalania można używać w silnikach z katalizatorami o czujnikami zawartości tlenu pomaga zwalczać problem z nieczystościami w benzynie, które mogą zablokować wtryski więcej »
Dodano: 2012-03-01
Millers OilsCena: 21 zł

Pojemność:400 ml

chemia motoryzacyjna

W ofercie działu Fidelis Car znajda Państwo oryginalne części i akcesoria do samochodów osobowych oraz dostawczych marki Ford w cenach niższych od ASO ( znajda tu Państwo części eksploatacyjne, oleje, części karoserii elementy zawieszeń itd.), części zamienne renomowanych producentów, bogata ofertę chemii motoryzacyjnej ( czyli oleje, środki do pielęgnacji takich firm jak K2, CRC, Mobil 1, Castrol i wielu innych). W naszej ofercie posiadamy także akumulatory renomowanych firm jak Bosch, Varta, 4MAX w konkurencyjnych cenach, szeroka ofertę nowych opon w doskonałych cenach ( dostępne są na zamówienie wszystkie rozmiary, różnych producentów ). Prowadzimy stałą współpracę z Ford Polska, posiadamy dostęp do serwisowej bazy dany części zamiennych. Jesteśmy w stanie zdobyć dla Państwa każdą część do Forda. więcej »
Dodano: 2012-02-29
Brak danych

System polerski BRAYT

 System polerski BRAYT

System polerski BRAYT to system do polerowania i odnawiania lakieru. Składa się z emulsji polersko-czyszczącej,pasty polerskiej i mleczka nabłyszczającego. więcej »
Dodano: 2012-02-26
Brak danych

Shampon DRY

 Shampon DRY

Bardzo wydajny skoncentrowany szampon do ręcznego mycia karoserii samochodowych z funkcją nabłyszczania oraz osuszania (odpychania wody) więcej »
Dodano: 2012-02-23
TENZI

Dezynfekant usuwający nieprzyjemne zapachy Transnet NEUTRALODOR 11 kg KONCENTRAT

 Dezynfekant usuwający nieprzyjemne zapachy Transnet NEUTRALODOR 11 kg KONCENTRAT

Preparat dezynfekujący skutecznie usuwający nieprzyjemne zapachy a zwłaszcza odór z ryb, odpadów rybnych i owoców morza. Usuwa mikroorganizmy powodujące powstanie nieprzyjemnych zapachów, dodawany do wody w obiegu zamkniętym w myjniach bramowych ( 1 litr na zbiornik ), do chłodni, posiada jakość spożywczą. Preparat używany w zakładach przetwórstwa rybnego, myjniach oraz firmach transportowych. Sposób użycia: Rozpylić, odczekać 5-10minut, spłukać pod wysokim ciśnieniem. Stężenie 3-5% Opakowanie 11 kg więcej »
Dodano: 2012-02-19
HYPREDCena: 595 zł

Detergent –dezynfekant bakteriobójczy i grzybobójczy. Transnet BACTIMOUS 10 kg KONCENTRAT

 Detergent –dezynfekant bakteriobójczy i grzybobójczy. Transnet BACTIMOUS 10 kg KONCENTRAT

Detergent –dezynfekant bakteriobójczy i grzybobójczy. Produkt przeznaczony do czyszczenia i dezynfekcji wnętrz samochodów przewożących artykuły spożywcze. Sposób użycia: Rozpylić , spłukać pod wysokim ciśnieniem. Stężenie 4-6% Opakowania: 10,26 kg więcej »
Dodano: 2012-02-19
HYPREDCena: 155 zł

Produkt do usuwania twardych osadów TRANSNET B 26 kg KONCENTRAT

 Produkt do usuwania twardych osadów TRANSNET B 26 kg KONCENTRAT

Produkt do usuwania twardych osadów z betoniarek i maszyn zadaniowych . Bardzo silne połączenie kwasów do usuwania pozostałości po betonie, cemencie . Usuwa kamień i rdzę. Produkt transnet B wchodzi w reakcję jedynie z pozostałościami takimi jak , cement , beton itp. Roztwory robocze: Metoda opryskowa : 10–25% (zależne od twardości wody i rodzaju zabrudzenia) PH w 10g/l –2,00 Opakowania: 26 kg więcej »
Dodano: 2012-02-19
HYPREDCena: 381 zł

Detergent do konstrukcji aluminiowych TRANSNET AL 202 22 kg KONCENTRAT

 Detergent do konstrukcji aluminiowych TRANSNET AL 202 22 kg KONCENTRAT

15Renowator do powierzchni aluminiowych z brązu i inox-u transnet AL. 202 ma silne właściwości sekwestrujące, zapobiegające tworzeniu się tlenków matalu lub osadów, powodujących powstawanie warstwy proszkowej na powierzchni obrabianych metali. Roztwory robocze: Stężenie : 5-10% w wodzie w fazie mycia –czas kontaktu 2-5 minut Stężenie : 15-25% w wodzie w czasie oczyszczania –czas kontaktu : 10 -30 minut Spłukać ciepłą lub zimną wodą pod wysokim ciśnieniem. PH w 10g/l –2,50 Opakowania: 22 kg więcej »
Dodano: 2012-02-19
HYPREDCena: 420 zł

Produkt do mycia wnętrz cystern Transnet ALU 28 kg KONCENTRAT

 Produkt do mycia wnętrz cystern Transnet ALU 28 kg KONCENTRAT

Produkt do mycia wnętrz cystern i powierzchni aluminiowych z jakością spożywczą. Transnet alu jest na bazie substancji organicznych i zawiera związki powierzchniowo -czynne . Dzięki zawartości czynników typu AG3 i AG5 , które ograniczają pogorszenie jakości mytej powierzchni, jak również ewentualnego powstawania mikroporowości. W zastosowaniu do mycia burt aluminiowych oraz zbiorników, nie powoduje efektu utlenienia. Oznacza to że aluminium zawsze ma swój naturalny kolor i blask. Roztwory robocze: Metoda opryskowa : 10–25% (zależne od twardości wody i rodzaju zabrudzenia) PH w 10g/l- 12,5 Opakowania: 28 kg więcej »
Dodano: 2012-02-19
HYPREDCena: 558 zł

Silny detergent z jakością spożywczą Transnet AF 28 kg KONCENTRAT

 Silny detergent z jakością spożywczą Transnet AF 28 kg KONCENTRAT

Silny detergent z jakością spożywczą do czyszczenia wnętrz cystern po zabrudzeniach powstałych po tłuszczach roślinnych i zwierzęcych ( łój, olej rzepakowy, olej palmowy, słonecznikowy, itp.) Doskonale odtłuszcza i odkamienia myte powierzchnie. Transnet AF produkt niskopienny Roztwory robocze: Metoda opryskowa : 0,5–1,5 % ( zależne od twardości wody i rodzaju zabrudzenia) Metoda pianowa : 3 –5 % Spłukać po wysokim ciśnieniem PH w 10g/l Opakowania: AF 28 kg, więcej »
Dodano: 2012-02-19
HYPREDCena: 328 zł

Kosmetyki samochodowe

Samochód jest jedną z naszych wizytówek. Warto o niego dbać szczególnie, jeśli jest naszym narzędziem pracy lub ważnym elementem wizerunku. To, co pierwsze rzuca się w oczy w wyglądzie naszego auta, to oczywiście jego wielkość, kształt oraz kolor i stan karoserii. W utrzymaniu jej czystości pomogą nam liczne kosmetyki samochodowe do woskowania i pastowania. Oprócz pielęgnacji lakieru oraz tapicerki, warto też zadbać o ładny zapach w aucie. Kosmetyki samochodowe pomogą też na utrudniające komfort jazdy zaparowane szyby.