Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kosmetyki samochodowe

Kosmetyki samochodowe

Produkty od 261 do 280 z 292

Cynk spray

 Cynk spray

Cynk w sprayu to szybko schnący środek stanowiący doskonałe zabezpieczenie przed korozją wszelkich metalowych konstrukcji i części. Stosowany jest do naprawy i ochrony uszkodzonych elementów ocynkowanych, miejsc zgrzewanych i ciętych. Domieszka aluminium stanowi estetyczną i doskonałą ochronę antykorozyjną. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do większości powierzchni metalowych. Odporny na wysokie temperatury. Pojemność 400 ml. więcej »
Dodano: 2012-01-24
Figel Auto NarzędziaCena: 28 zł

Pojemność:400 ml

EUROPAX - pasta do zgrzewania

 EUROPAX - pasta do zgrzewania

PASTA TRWALE CHRONI PRZED KOROZJĄ ELEMENTÓW ŁĄCZONYCH EUROPAX zalecana przez warsztaty naprawcze samochodów powypadkowych oraz producentów samochodów. Pasta zapewia trwałe zabezpieczenie spawanych łączeń przed korozją. Stosuje się ją przy spawaniu metodą MIG oraz przy zgrzewaniu punktowym blach. EUROPAX jest bardzo wydajny, 500 ml wystarczy na 5000 mb. powierzchni spawanej. Nakładać pędzlem na spawane lub zgrzewane powierzchnie krótko przed spawaniem. Pod wpływem wysokiej temperatury nie rozpryskuje się i nie wytwarza gazów trujących. EUROPAX zamyka łączone powierzchnie hermetycznie, po ochłodzeniu łączy. Chroni przed przedostawaniem się wilgoci pomiędzy łączone powierzchnie. Wspomaga przewodność prądu przy zgrzewaniu blach. Nie wymaga żadnych dodatkowych zabezpieczeń przy zgrzewaniu. EUROPAX jest nierozpuszczalny w wodzie. Temperatura topnienia 240°C. W przypadku zapłonu używać do gaszenia CO2, gaśnic pianowych lub proszkowych VBF !!! Pojemność jednej puszki 500 więcej »
Dodano: 2012-01-24
Wieländer + SchillCena: 285 zł

Pojemność:500 ml

MONIL-WH art.nr.4300

 MONIL-WH art.nr.4300

MONIL- WH art.nr 4300 Środek do czyszczenia hal przemysłowych.· MONIL-WH to przyjazny dla środowiska profesjonalny środek stosowany do czyszczenia hal produkcyjnych, myjni samochodowych, felg, fontann i dekoracyjnych zbiorników wodnych. ·Rozpuszcza szybko i gruntownie związki wapniowo tłuszczowe i wapienno woskowe, sadzę, pył, oleje i osady powstające w wyniku działania szczęk oraz tarcz hamulcowych. ·Usuwa glony, wodorosty i grzyby oraz oddala ich ponowne powstawanie.· Przetestowany przez IWL w Koln wg normy B 5105 : lekki rozkład w separatorze olejowym Sposób użycia: 1:3 do 1:20 roztwór nałożyć urządzeniem natryskowym, pianowym lub za pomocą szczotki na czyszczona powierzchnię i pozostawić do działania na 5 do 10 minut (felgi samochodowe max 5 min). Następnie powierzchnie wyszorować i spłukać obficie wodą lub sprzętem wysokociśnienowym (HD) spłukać.Przed czyszczeniem przedmiotów, powierzchni aluminiowych – najpierw wykonać próbę na mało widocznym miejscu. więcej »
Dodano: 2012-01-16
HWR-CHEMIE GmbH

Skład:nieorganiczne kwasy
poniżej 5 % niejonowe substancje powierzchniowo czynne
mieszanina środków pośr
Pojemność:1000 ml

TAN CAR 5L - AKTYWNA PIANA 5L

 TAN CAR 5L - AKTYWNA PIANA 5L

Dystrybutor chemi profesjonalnej TENZI proponuje: TENZI TAN CAR 5L KONCENTRAT Profesjonalna piana aktywna Silnie pieniąca aktywna piana do częstego mycia karoserii pojazdów mechanicznych.Dzięki unikalnej recepturze charakteryzuje się wysoką skutecznością działania. Doskonale usuwa brud, kurz i inne zabrudzenia drogowe. Należy unikać stosowania środka na nagrzanych i nasłonecznionych miejscach. Zastosowanie: Do wszystkich myjek ciśnieniowych z dozownikiem na chemię lub lancą do piany - samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, autobusy, silniki,- może być stosowany w myjniach samochodowych „self service”. Uwaga! Nie dopuścić do wyschnięcia na karoserii! Dozowanie: mycie ciśnieniowe: - od 1:50 z wodą mycie silników: - od 1:5 do 1:10 z wodą - lanca do piany: od 1:1 do 1:2 z wodą Zapraszamy do współpracy myjnie samochodowe, warsztaty, lakiernie. osoby prywatne W naszej ofercie cała gama produktów TENZI więcej »
Dodano: 2011-11-15
TENZICena: 39 zł

Przeznaczenie:mycie ręczne
mycie karoserii
mycie bezdotykowe
myjnie tunelowe i portalowe
Pojemność:5000 ml

Auto Zestaw Zimowy - 4elementy

 Auto Zestaw Zimowy -  4elementy

Hit!!! Zestaw zimowy czterech niezbędnych produktów dla naszego Metalowego Pupila!!! Wstajesz na ostatnią chwilę do pracy, a na szybie "szklanka"? To już nie problem - działająca do -60st. Alaska w atomizerze + skrobaczka i w parę chwil po problemie. Dobrze, szyby czyste, ale zamarzł zamek i nie możesz wejść do samochodu? Żaden problem - nawet na Syberii (do -60st.), pomoże Ci nasz Gerwazy - dzielny odmrażacz do zamków. Ok. Już jesteś z siebie zadowolony i wszystko byłoby pięknie gdyby nie to, że zamarzła uszczelka w drzwiach i nie możesz ich otworzyć!!! Tylko w naszym zimowym zestawie - SIL - silikon zabezpieczający przed przemarzaniem - wodo i mrozo odporny, a także zabezpieczający przed korozją! 100% bezpieczeństwa za jedyne 29,99zł - w naszym zestawie zimowym! więcej »
Dodano: 2011-11-04
K2 PERFECTCena: 29.99 zł

Rodzaj:Zimowy zestaw pielęgnacyjny
zastosowanie:Odmrażanie
zabezpieczenie antykorozyjne
Przeznaczenie:Odmrażanie
zabezpieczenie antykorozyjne

PASTY POLERSKIE i CHEMIA WARSZTATOWA

 PASTY POLERSKIE i CHEMIA WARSZTATOWA

Firma Koch-Chemie od roku 1968 jest wiodącym producentem środków czyszczących i pielęgnacyjnych całej branży samochodowej.(Pasty polerskie,środki do mycia i czyszczenia wszystkich elementów karoserii i wnętrza pojazdu) więcej »
Dodano: 2011-11-01
KOCH-CHEMIE

Własności:Oryginalna
jednorodna
ostra
zawierająca tlenek glinu pasta pozwala osiągnąć ekstremalny szlif
pr
Przeznaczenie:Power cut jest znakomitą pastą polerską najnowszej generacji
Pojemność:500 ml

Profesjonalne środki myjące

 Profesjonalne środki myjące

Szeroki zakres profesjonalnych środków myjących dla Firm i osób prywatnych. Śrdki myjące dla przemysłu , firm sprzątająch, firm zajmujących się myciem i zabezpieczeniem przed graffiti. Posiadamy w ofercie środki myjące dla myjni samochodowych do mycia i pielęgnacji pojazdów samochodowych. więcej »
Dodano: 2011-10-18
Strovels, Hiab, Trutes, Snowclean -Szwecja

Materiały ścierne

W ofercie znajdą Państwo całą gamę materiałów ściernych do różnych powierzchni. Zapraszam do sprawdzenia oferty. więcej »
Dodano: 2011-10-18
Brak danych

Pasta polerska Super Cut

Oprócz kosmetyków samochodowych posiadamy również m. in. materiały ścierne, taśmy maskujące, szpachle, filtry do kabin lakierniczych, pistolety lakiernicze, szlifierki kątowe i wiele innych więcej »
Dodano: 2011-10-14
Presta, Kovax, 3M

Chemia samochodowa

 Chemia samochodowa

Oferta: - środki konserwujące - lakiery akrylowe i ochronne - szpachlówki - rozcieńczalniki - produkty techniczne - masy uszczelniające - kleje i akcesoria - pasty do polerowania więcej »
Dodano: 2011-10-14
Agencja Handlowa"BOLL"

Chemia samochodowa

 Chemia samochodowa

W naszym asortymencie posiadamy: - płyny do chłodnic, - płyny hamulcowe, - płyny do spryskiwaczy, - kleje, - płyny przeciw zamarzaniu, - płyny do mycia: silnika, karoserii, szyb, - samostarty, - środki do czyszczenia tapicerki, - dodatki do paliwa, - testery do płynów chłodniczych. Zapraszamy do naszych oddziałów i na stronę www.opoltrans.com więcej »
Dodano: 2011-10-06
Brak danych

Chemia dla każdego Transport,Betoniarnia,Warsztat samochodowy

 Chemia dla każdego Transport,Betoniarnia,Warsztat samochodowy

ŚRODKI CHEMICZNE HYPRED C SUPER Szampon z hydro woskiem. Innowacyjny, nowej generacji szmpon samochodowy z hyrdo woskiem stworzony w technologii nano do mycia samochodów osobowych, ciężarowych, cystern, chłodni z zewnątrz itp. Całkowicie bezpieczny więcej »
Dodano: 2011-08-19
HYPRED

Skład:Chemia
Własności:myjące
konserwujące
nabłyszczające
Przeznaczenie:do mycia plandek tirów
odkamieniania
betoniarni
Pojemność:ml

Produkty do myjni samochodowych

 Produkty do myjni samochodowych

Oferujemy Państwu profesjonalną chemię do myjni samochodowych. Pełny katalog produktów znajduje się na stronie AMTRA SOSNOWIEC więcej »
Dodano: 2011-08-19
MA-FRA -ITALY NANOCHEM-SOSNOWIEC

Meglio Odtłuszczacz

 Meglio Odtłuszczacz

Meglio to Włoski idealny środek do odtłuszczania. Bardzo dobrze radzi sobie z tłustymi plamami, zaciekami. Przydaje się w każdym miejscu! Można stosować do: piekarnika, okapu, zmywarki, grilla, kominku, okien etc. Usuwa uciążliwe plamy, zabrudzenia na butach, meblach, rowerach, samochodach, motocyklach, kosiarkach i wielu innych. więcej »
Dodano: 2011-08-05
MEGLIOCena: 16 zł

Pojemność:750 ml

Freedom ONE SUPER POLYMER

 Freedom ONE SUPER POLYMER

FREEDOM ONE SUPER POLYMER może być stosowany na wszystkich twardych i gładkich powierzchniach. Myje, woskuje, poleruje i zabezpiecza wszystko za wyjątkiem opon, wykładzin i tapicerki. FREEDOM ONE SUPER POLYMER jest bardzo łatwy w użyciu i jest naszym Numerem 1 w sprzedaży produktów do bezwodnego mycia pojazdów. Przekonaj się sam bez ryzyka!!! Satysfakcja Gwarantowana bądź zwrot pieniędzy!! więcej »
Dodano: 2011-07-22
Freedom International LLCCena: 19 zł

zastosowanie:bezwodne mycie
Przeznaczenie:mycie
czyszczenie
polerowanie
Pojemność:500 ml

Atas Dimer 2kg

 Atas Dimer 2kg

Dwuskładnikowy preparat pianotwórczy, który posiada doskonałe właściwości odtłuszczające. Bardzo szeroki wachlarz zastosowań sprawia, że usuwa wszelkie zabrudzenia z: karoserii, podwozi, kół, części aluminiowych, naczep, wagonów kolejowych. Produkt zalecany także do czyszczenia wyjątkowo silnie zabrudzonych powierzchni. Może być stosowany w postaci piany lub oprysku. Nie zawiera fosforanów. Zastosowanie (rozcieńczenie z wodą): mycie wstępne: 1 do 70-100, mycie główne: 1 do 40-50, więcej »
Dodano: 2011-07-22
AtasCena: 30 zł

Atas Plak 600ml

 Atas Plak 600ml

Preparat do czyszczenia i konserwacji kokpitu oraz innych wewnetrznych elementów samochodu wykonanych z tworzyw sztucznych. Zabezpiecza przed osiadaniem kurzu i wilgocią, pozostawia matowy efekt. Pojemność 600ml. W ofercie naszej firmy posiadamy wiele innych preparatów, szamponów, dimerów. więcej »
Dodano: 2011-07-22
AtasCena: 12 zł

LAKIER SAMOCHODOWY WSZYSTKIE MARKI I MODELE SAMOCHODÓW

LAKIERY SAMOCHODOWE dzielą się na:Akrylowe ,Metaliki ,Perłowe ,Xyralix ,Z efektem FLIP FLOP ,Kameleony,oraz Specjalnego przeznaczenia. więcej »
Dodano: 2011-07-02
MOBIHEL HELIOS;IXELL RENAULT;ATAS;BOLL;SIA;INDASA;3M;SONAX;TETROSYL;

Kolor:morski

DELTA FORCE PLUS

 DELTA FORCE PLUS

UNIWERSALNY ŚRODEK CZYSZCZĄCY I ODTŁUSZCZAJĄCY DO SILNIE ZABRUDZONYCH POWIERZCHNI ORAZ DO USUWANIA ZANIECZYSZCZEŃ DROGOWYCH Środek bezpieczny dla powierzchni lakierowanych, plastikowych, tablic rejestracyjnych. Nie pozostawia śladów i nie matowi. Całkowicie bezpieczny środek czyszczący nawet przy wielokrotnym użytkowaniu. Pozostawia powierzchnię czystą z wyraźnym efektem woskowaniu ułatwiając odpływ wody z umytej powierzchni. Skoncentrowana formuła. Więcej sklep.lauf.pl więcej »
Dodano: 2011-06-15
CONCEPT CHEMICALS LTD

Rodzaj:regenerujący
Własności:myjące
odtłuszczające
Pojemność:5000 ml

EGR 3 Diesel Exhaust Gas Recirculation AEROSOL 23379

 EGR 3 Diesel Exhaust Gas Recirculation AEROSOL 23379

EGR 3 Diesel Exhaust Gas Recirculation AEROSOL-Wynn’s Czyści bez demontażu układ wydechu: turbosprężarkę, zawory, oraz zawor recyrkulacji spalin. Eliminuje nalot i nagar z zaworow, gniazd zaworowych oraz popychaczy zaworow w ciagu 5 minut. Znacznie poprawi kulture pracy oraz sprawność i osiągi silnika. ZASTOSOWANIE: Do wszystkich typów silników Diesla. Silników z wtryskiem typu common rail (HDi, JTD, CDI, TDCi, CTDi, dCi ..) oraz z systemem pompowtryskiwaczy (VW TDi). Polecany również do silnik więcej »
Dodano: 2011-06-15
Wynn'sCena: 33.2 zł

Kosmetyki samochodowe

Samochód jest jedną z naszych wizytówek. Warto o niego dbać szczególnie, jeśli jest naszym narzędziem pracy lub ważnym elementem wizerunku. To, co pierwsze rzuca się w oczy w wyglądzie naszego auta, to oczywiście jego wielkość, kształt oraz kolor i stan karoserii. W utrzymaniu jej czystości pomogą nam liczne kosmetyki samochodowe do woskowania i pastowania. Oprócz pielęgnacji lakieru oraz tapicerki, warto też zadbać o ładny zapach w aucie. Kosmetyki samochodowe pomogą też na utrudniające komfort jazdy zaparowane szyby.