Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kosmetyki samochodowe

Kosmetyki samochodowe

Produkty od 181 do 200 z 292

Samochodowy pochłaniacz wilgoci DUMP-OFF

 Samochodowy pochłaniacz wilgoci DUMP-OFF

Samochodowy pochłaniacz wilgoci DumpOff Jest to najsilniejszy w sprzedaży samochodowy pochłaniacz wilgoci na bazie Diatomitu - niespotykanego dotychczas w pochłaniaczach! Głównym atutem DumpOff jest substancja która posiada pojemność absorbacyjną aż 75% swojej masy! Po około 3 miesiącach (w zależności od zawilgocenia samochodu) pochłaniacz zwiększa swoją wagę z 25 gram do 40 gram wtedy należy go wymienić na nowy. Pochłaniacz wilgoci oprócz zwalczenia pary z szyb pomoże Ci jeszcze zapobiec powstaniu Grzyba w klimatyzacji Korozji podłogi i miejsc łączonychWchłanianiu się wilgoci przez tapicerkę samochodu więcej »
Dodano: 2013-01-08
Brak danych

Kredka maskująca rysy ,zadrapania

 Kredka maskująca  rysy ,zadrapania

Kredka Koloryzująca Scratch Stick to prosty sposób na zamaskowanie większych ubytków w lakierze -rys i zadrapań, oraz odprysków powstałych od uderzających podczas jazdy samochodem kamieni. Zawiera drobiny lakieru akrylowego i masy woskowej zwiększającej jej trwałość po użyciu na powierzchni lakieru. Dostępna w 8 podstawowych kolorach. kraj pochodzenia : Anglia więcej »
Dodano: 2013-01-08
CarplanCena: 10 zł

Rodzaj:kredka koloryzująca
Przeznaczenie:Maskowanie rys
Kolor:czerwony

FCH – Unterbodenschutz Spray

 FCH – Unterbodenschutz Spray

Ochrona podwozia zapobiega korozji spowodowanej wodą i solą drogową, uszczelnia i niweluje hałasy. Preparat „ochrona podwozia” stosowany jest do ochrony podwozi pojazdów, wnęk na koło zapasowe, progów, spojlerów, tylnych zderzaków, pokryw silnika i bagażnika. Preparat ten jest trwale elastyczny, odporny na uderzenia, ścieranie i działanie temperatur. Rozpylany nie pozostawia mgiełki, nie powoduje zacieków i nie kapie. więcej »
Dodano: 2012-11-23
FEHCHEM

FCH - BATTERIEPOLSCHUTZ SPRAY

 FCH - BATTERIEPOLSCHUTZ SPRAY

Specjalny smar o długotrwałym działaniu pełzającym, długo utrzymujący się, jasny, stanowi doskonałą ochronę przeciwkorozyjna. Chroni pewnie przed uszkodzeniami wywołanymi korozją, spadkami napięć i mocy na biegunach akumulatorów (poprzez występujące kwasy akumulatorowe). Chroni przed mgłą solną, wilgocią i zabrudzeniami, nie zawiera rozpuszczalników (nie wywołuje zapachów). Służy do ochrony biegunów akumulatorów i jako ochrona pustych miejsc i podłoży dla doły, zardzewiałych i lakierowanych blach. Stanowi ochronę specjalnie dla akumulatorów i instalacji elektrycznej pod maską samochodu. więcej »
Dodano: 2012-11-23
FEHCHEM

FCH - BRAKE CLEANER EXTRA

 FCH - BRAKE CLEANER EXTRA

Silny środek do czyszczenia hamulców – Extra oznacza silne i szybkie czyszczenie jak również bezosadowe odtłuszczanie wszelkich metalowych przedmiotów. Usuwa tłuszcz, olej, pozostałości wosku, zakreślacz Edding, mazaki, długopisy, żywicę oraz najbardziej uporczywe osady brudu z wszelkich metalicznych powierzchni. Służy również, jako środek do wstępnego użytku przed lakierowaniem. Nie uszkadza wypalanych farb. Nie nadaje się do użytku na tworzywach sztucznych ani też uszczelek. Szybkość parowania : 2,0 VbF : A I więcej »
Dodano: 2012-11-23
FEHCHEM

FCH - FELGEN REINIGER S

 FCH - FELGEN REINIGER S

Środek do czyszczenia felg – silnie kwaśny koncentrat czyszczący do usuwania uporczywych osadów takich jak: tłuszcze, oleje, smary, sadza znajdujące się na żelaznych i stalowych felgach. W związku z silnie kwaśnym odczynem środka należy uprzednio przetestować jego działanie w mało widocznym miejscu. pH = 1 więcej »
Dodano: 2012-11-23
FEHCHEM

MONIL-MR 2000 art.nr 4040

 MONIL-MR 2000 art.nr 4040

MONIL-MR 2000 art.nr 4040 Środek do czyszczenia maszyn i podłóg. ·Wysoko skoncentrowany środek czyszczący nowej generacji dla przemysłu, rozpuszcza bez problemu stwardniałe i zasuszone oleje, tłuszcze, brud przemysłowy, sadzę, osady parowe i pozostałości po spawaniu. ·Chroni powierzchnie metalowe poprzez zawarte substancje antykorozyjne i jest przyjazny dla powierzchni lakierowanych i z tworzyw sztucznych. ·Służy do mycia i pielęgnacji maszyn i urządzeń przemysłowych, powierzchni ścian podłóg, przeszkleń oraz do czyszczenia w części w urządzeniach do kąpieli ultradźwiękowej. ·Środek nie zawiera fosforanów i jest całkowicie biodegradalny. Sposób użycia: 1 : 10 do 1 : 20 gruntowe czyszczenie 1 : 50 do 1 : 100 czyszczenie utrzymujące 1 : 500 czyszczenie urządzeń, powierzchni urządzeniami wysokociśnieniowymi -HD. Dostępne opakowania 1 i 10 litrowe. więcej »
Dodano: 2012-09-20
HWR-CHEMIE GmbH

Reklamowe zapachy samochodowe

Reklamowe zapachy samochodowe

Zawieszki zapachowe to idealny gadżet reklamujący Państwa firmę. Mogą być one doskonałym prezentem dla klientów i jednocześnie reklamą firmy, która będzie towarzyszyła kontrahentom przez wiele tygodni... więcej »
Dodano: 2012-09-12
PPU BAFF

Rodzaj:zawieszki
Rozmiar:indywidualny
Zapach:różne rodzaje aromatów do wyboru

Reklamowe zapachy samochodowe

Reklamowe zapachy samochodowe

Za minimalną cenę osiągniemy to co w reklamie najważniejsze, czyli długotrwały, wielokrotny kontakt wzrokowy i zapachowy kierowcy oraz pasażerów z wizerunkiem umieszczonym na choince zapachowej... więcej »
Dodano: 2012-09-12
PPU BAFF

Rodzaj:zawieszki
Rozmiar:indywidualny
Zapach:różne rodzaje aromatów do wyboru

Reklamowe zapachy samochodowe

Reklamowe zapachy samochodowe

Nasza bogata oferta zawiera atrakcyjne zawieszki zapachowe tworzone indywidualnie według potrzeb każdego z klientów. Natomiast szeroki wybór kompozycji zapachowych sprawia, że odświeżacze powietrza będą niezwykle przyjemnym elementem w każdym samochodzie... więcej »
Dodano: 2012-09-12
PPU BAFF

Rodzaj:zawieszki
Rozmiar:indywidualny
Zapach:różne rodzaje aromatów do wyboru

RENOWACJA FARBOWANIE SKÓRY FARBA DO SKÓRY TAPICERKI KIEROWNICY WWW.RENOWACJASKOR.PL

 RENOWACJA FARBOWANIE SKÓRY FARBA DO SKÓRY TAPICERKI KIEROWNICY WWW.RENOWACJASKOR.PL

WWW.RENOWACJASKOR.PL ZESTAW odświeża wygląd już starszej bądź zaniedbanej skóry, usuwa plamy, przebarwienia . Efekt widoczny jest na REALNYCH zdjęciach ! KOMPONENTY CAŁEGO PRODUKTU : ~~ FARBA DO NAŁOŻENIA NA SKÓRĘ 50 ml ~~ ZMYWACZ DO SKÓRY PRZED MALOWANIEM AŻ ML ~~ ODTŁUSZCZACZ DO SKÓRY 75 ML ~~ LAKIER WYKOŃCZENIOWY ( DO WYBORU PÓŁMAT, MAT I POŁYSK) ~~ GĄBKA DO NAKŁADANIA PREPARATÓW ~~ INSTRUKCJA OBSŁUGI KROK PO KROKU ~~ 2 RĘKAWICE ABY NIE BRUDZIĆ RĄK PODCZAS RENOWACJI WEJDŹ I ZOBACZ REZULTATY DZIAŁANIA NASZYCH PRODUKTÓW http://www.youtube.com/watch?v=en313G0-t1U ! NASZ KOMPLET STARCZA NA ODNOWIENIE PRZYKŁADOWO AŻ 2 KIEROWNIC I GAŁKI lub 2 BOCZKÓW FOTELA ! ŻADNE INNE FARBY NIE SĄ TAK EFEKTYWNE W SWOIM DZIAŁANIU MIMO PODOBNYCH POJEMNOŚCI FARBA NIE BRUDZI RĄK . FARBY NA BAZIE ODY Z KOMPONENTÓW NAJLEPSZYCH NIEMIECKICH MAREK CHEMICZNYCH TEL 790 365 829 WWW.GUZIQSCARS.PL więcej »
Dodano: 2012-08-19
GUZIQSCARSCena: 29.99 zł

KOSMETYKA SAMOCHODOWA RENOWACJA REGENERACJA SKÓRY TAPICERKI KIEROWNICY ZESTAW ZRÓB TO SAM ! WYSYŁKA CAŁA POLSKA !

KOSMETYKA SAMOCHODOWA RENOWACJA REGENERACJA SKÓRY TAPICERKI KIEROWNICY ZESTAW ZRÓB TO SAM ! WYSYŁKA CAŁA POLSKA !

Jest to najniższa oferta GDZIE OFERUJEMY TYLKO I WYŁĄCZNIE ORYGINALNY ZESTAW. Sam porównaj. ZESTAW odświeża wygląd już starszej bądź zaniedbanej skóry, usuwa plamy, przebarwienia . Efekt widoczny jest na REALNYCH zdjęciach ! SKŁAD NAJLEPIEJ WYPOSAŻONEGO ZESTAWU : ~~ FARBA DO NAŁOŻENIA NA SKÓRĘ - 50 ml ~~ ZMYWACZ DO SKÓRY PRZED MALOWANIEM AŻ 50 ML ~~ ODTŁUSZCZACZ DO SKÓRY AŻ 75 ML ~~ LAKIER WYKOŃCZENIOWY ( DO WYBORU MAT,PÓŁMAT I POŁYSK) ~~ GĄBKA ~~ DOKŁADNA INSTRUKCJA OBSŁUGI KROK PO KROKU ~~ 2 RĘKAWICE OCHRONNE ! NASZ KOMPLET STARCZA NA ODNOWIENIE PRZYKŁADOWO AŻ 2 KIEROWNIC I GAŁKI lub 2 BOCZKÓW FOTELA ! ŻADNE INNE FARBY NIE SĄ TAK EFEKTYWNE W SWOIM DZIAŁANIU MIMO PODOBNYCH POJEMNOŚCI FARBA NIE BRUDZI RĄK . FARBY NA BAZIE ODY Z KOMPONENTÓW NAJLEPSZYCH NIEMIECKICH MAREK CHEMICZNYCH TEL 790 365 829 WWW.GUZIQSCARS.PL więcej »
Dodano: 2012-08-14
GUZIQSCARSCena: 29.99 zł

Rodzaj:farba

RENOWACJA SKÓRY KIEROWNICY TAPICERKI SKÓRZANEJ HIT 7W1

RENOWACJA SKÓRY KIEROWNICY TAPICERKI SKÓRZANEJ HIT 7W1

SPRZEDAJEMY ZESTAW KTÓRY odświeża wygląd już starszej bądź zaniedbanej skóry, usuwa plamy, przebarwienia, WYTARCIA . Efekt widoczny jest na REALNYCH zdjęciach !,NA TERENIE TORUNIA I BYDGOSZCZY MOŻLIWOŚĆ ODDANIA KIEROWNICY I INNYCH ARTYKUŁÓW DO RENOWACJI OTO Z CZEGO SIĘ SKŁADA ZESTAW REGENERACYJNY ~~ FARBA DO NAŁOŻENIA NA SKÓRĘ - 50 ml ~~ ZMYWACZ DO SKÓRY PRZED MALOWANIEM AŻ 50 ML ~~ ODTŁUSZCZACZ DO SKÓRY AŻ 75 ML ~~ GĄBKA ~~ DOKŁADNA INSTRUKCJA OBSŁUGI KROK PO KROKU ~~ 2 RĘKAWICE OCHRONNE PO POMALOWANIU SKÓRY OTRZYMUJEMY EFEKT PÓŁMATU , A POŁYSK PO ODPOWIEDNIM NAWILŻENIU WG WSKAZAŃ INSTRUKCJI ETAPY PRZYWRACANIA DAWNEJ ŚWIETNOŚCI SKÓRZE W SKRÓCIE : 1. Czyścimy powierzchnie przed malowaniem z brudu 2. Odtłuszczamy skórę dołączonym odtłuszczaczem 3. Malujemy 3 warstwy farby dla lepszego efektu, między każdym malowaniem 2h odstępu 4. Nie trzeba nakładać lakieru wykończeniowego, bo farba sama w sobie ma utrwalacz ! tel 790 365 829 więcej »
Dodano: 2012-08-13
GUZIQSCARSCena: 26.99 zł

Rodzaj:ŚRODKI DO RENOWACJI
zastosowanie:WSZELAKIE
Przeznaczenie:SKÓRA NATURALNA

Wosk W9+

 Wosk W9+

Wosk W9+ Scholl Concepts jest wysokozaawansowanym woskiem klasy premium, który dzięki naniesieniu na powierzchnię lakierniczą unikalnego filmu ochronnego, zaledwie podczas jednej operacji uszczelnia lakier, eliminuje mikrorysy oraz hologramy. Dzięki wysokiej zawartości zawartość brazylijskiej karnauby, wosk W9+ chroni lakier przed czynnikami atmosferycznymi pozostawiając trwały i głęboki efekt lustra przez długi czas. Produkt jest stosowany przed nałożeniem wosków Vintage i The ROCK Scholl Concepts. Jako produkt najwyższej klasy idealnie sprawdza się również przy stosowaniu wosku w sprayu SW 40. więcej »
Dodano: 2012-08-01
Scholl Concepts

Rodzaj:wypełniający
Własności:Uszczelnia
eliminuje mikro rysy i hologramy pozostawiając trwały i głęboki efekt lustra
Przeznaczenie:Pre cleaner przed zastosowaniem wosków klasy Premium
Vintage i The ROCK jak i płynnego w sprayu SW4

Pasta polerska S40

 Pasta polerska S40

Pasta polerska S40 to idealne rozwiązanie do prac wykańczających. Dzięki unikalnej technologii Intelligent Powder opracowanej przez Scholl Concepts pasta S40 skutecznie usuwa drobne mikro-rysy, zarysowania i hologramy na ciemnych lakierach. S40 zawiera mikro związki wykańczające i polerujące, oparte na wysokiej zawartości czystego tlenku aluminium (aluminium oxide). Pasta polerska S40 dzięki zastosowaniu na ostatnim etapie prac wykańczających pozostawia wyjątkowy, wspaniały oraz głęboki połysk. Produkt z powodzeniem może być wypracowywany używając polerkę rotacyjną z pomarańczowym padem Scholl Concepts jak i również za pomocą Scholl Puck aplikator. więcej »
Dodano: 2012-07-31
Scholl Concepts

Rodzaj:pasta
Własności:Usuwanie hologramów oraz nadawanie głębi i połysku powierzchni lakierowanej
Przeznaczenie:Wykończeniowe prace polerskie

Pasta polerska S30+

 Pasta polerska S30+

Pasta polerska S30+ dzięki nano składnikom jest idealnym rozwiązaniem w przypadku konieczności polerowania lekkich i umiarkowanych zarysowań lakieru oraz pojawiających się przebarwień. Dzięki unikalnym właściwościom polerskich używana jest zarówno w polerowaniu powłok lakierniczych zarówno nowych jak i używanych. Delikatne niedoskonałości lakieru mogą być wypolerowane w jednym kroku, bez pozostawiania rys kolistych czy hologramów. Szczególnie dobre efekty uzyskiwane są w połączeniu pasty S30+ z pomarańczowym padem Scholl Concepts (prace wykończeniowe) oraz z padem wełnianym Scholl Concepts w przypadku korekty głębszych zarysowań i przebarwień. więcej »
Dodano: 2012-07-31
Scholl Concepts

Rodzaj:pasta
Własności:Pasta lekko ścierna - wykańczająca
Przeznaczenie:Korekta delikatnych zarysowań czy hologramów

ZMYWACZ DO PLASTIKÓW

 ZMYWACZ DO PLASTIKÓW

Środek do pielęgnacji tworzyw sztucznych i czyszczenia wszelkich wewnętrznych i zewnętrznych elementów plasikowych o gładkiej i porowatej powieszchni tj. zderzaki, spojlery, osłony. Nie wchodzi w reakcję z powłoką plastiku. 14 PLN/400ml więcej »
Dodano: 2012-07-31
Brak danychCena: 14 zł

Pojemność:400 ml

SPAM uniwersalny środek czyszczący APC

 SPAM uniwersalny środek czyszczący APC

SPAM to wysoce skuteczny uniwersalny środek czyszczący, który jest potocznie nazywany APC (All Pourpose Cleaner). Dzięki swoim właściwościom czyszczącym SPAM może być stosowany do łatwego usuwania wszystkich rodzajów zabrudzeń na prawie każdej powierzchni. Produkt idealnie nadaje się do czyszczenia samochodu, roweru, łodzi, mebli i artykułów gospodarstwa domowego więcej »
Dodano: 2012-07-31
Scholl Concepts

zastosowanie:Czyszczenie powierzchni lakierowanych
vinyowych
gumowych
plastikowych
metalowych
etc.
Przeznaczenie:Czyszczenie niemal każdej zabrudzonej powierzchni

Preparat BLUE - OPONY, VINYL, PLASTIK

 Preparat BLUE - OPONY, VINYL, PLASTIK

Dresing BLUE dzięki unikalnej formule może być z powodzeniem stosowany na wszystkich powierzchniach pojazdu wykonanych z plastiku, winylu i gumy. Preparat pozostawia trwały i znakomity wysoki połysk na aplikowanych powierzchniach. Szczególny i intensywny efekt uzyskiwany w pielęgnacji opon oraz okolic silnika. Szybka formuła - rozpryskaj, wytrzyj i gotowe! Doskonała zdolność penetracji - pozostawia długotrwałą ochronę Nie pozostawia tłustego filmu Wnika w krople wody i może być łatwo stosowany na mokrej powierzchni Produkt nie palny więcej »
Dodano: 2012-07-31
Scholl Concepts

Przeznaczenie:Produkt do pielęgnacji powierzchni z gumy
vinylu i plastiku

RIM 7

 RIM 7

RIM 7 dzięki formule z neutralnym pH jest niezwykle delikatny i zdobywa znaczącą przewagę w odróżnieniu od tradycyjnych, często bardzo kwaśnych powierzchni. Dzięki temu nie ingeruje w strukturę powierzchni czyszczonego elementu a jedynie w bród i wszelkie osady drogowe. Preparat dzięki swej konsystencji oraz wysokiej lepkości zapobiega spływaniu produktu po rozpyleniu i zapewniając jego działanie ​​w miejscach gdzie preparat był rozpryskany Inteligentny zmieniający kolor - z czerwonego na czarny - po rozpyleniu wskazuje, kiedy środek można spłukać Pomimo przeznaczenia produkt posiada przyjemny i świeży zapach, powodując że jego użycie nawet w zamkniętym pomieszczeniu jest komfortowe. więcej »
Dodano: 2012-07-30
Scholl Concepts

Przeznaczenie:Czyszczenie kół

Kosmetyki samochodowe

Samochód jest jedną z naszych wizytówek. Warto o niego dbać szczególnie, jeśli jest naszym narzędziem pracy lub ważnym elementem wizerunku. To, co pierwsze rzuca się w oczy w wyglądzie naszego auta, to oczywiście jego wielkość, kształt oraz kolor i stan karoserii. W utrzymaniu jej czystości pomogą nam liczne kosmetyki samochodowe do woskowania i pastowania. Oprócz pielęgnacji lakieru oraz tapicerki, warto też zadbać o ładny zapach w aucie. Kosmetyki samochodowe pomogą też na utrudniające komfort jazdy zaparowane szyby.