Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kosmetyki samochodowe

Kosmetyki samochodowe

Produkty od 81 do 100 z 288

Pianka do czyszczenia klimatyzacji 400ml

 Pianka do czyszczenia klimatyzacji 400ml

Pianka do czyszczenia kanałów wentylacji i klimatyzacji to skuteczny produkt, służący do oczyszczania układów klimatyzacji. Dzięki zawartym składnikom penetrującym oraz konsystencji delikatnej, nielejącej pianki, z łatwością wnika w każdą szczelinę i załamanie przewodów klimatyzacyjnych. Długa rurka oraz specjalny aplikator, umożliwiają precyzyjne dozowanie również amatorom, wykonującym oczyszczanie w domowych warunkach. Produkt dzięki zawartym składnikom aktywnym, niweluje efekty działania grzybów i bakterii, powodujących nieprzyjemny zapach oraz negatywnie wpływających na samopoczucie użytkowników pojazdu. Dodatek delikatnej kompozycji zapachowej znacznie podwyższa komfort stosowania produktu. Produkt nie zawiera szkodliwych pestycydów. więcej »
Dodano: 2014-06-27
SJDCena: 17.99 zł

QUIXX PASTA DO POLEROWANIA METALU ATAS

 QUIXX PASTA DO POLEROWANIA METALU ATAS

QUIXX PASTA DO POLEROWANIA METALU 3 w 1: Czyści, poleruje i zabezpiecza. Pasta do polerowania metalu QUIXX to najlepsze rozwiązanie do pielęgnacji chromu, aluminium, magnezu, mosiądzu, miedzi, niklu, stali nierdzewnej i wielu innych metali. Cechy i zalety: 3 w 1: czyści, poleruje oraz zabezpiecza w jednym kroku. Zapewnia zwierciadlany połysk powierzchni wykonanych z chromu, aluminium, magnezu, mosiądzu, miedzi, niklu, stali nierdzewnej i wielu innych metali. Usuwa zmatowienia, utlenione warstwy, korozję, smołę, pył hamulcowy i drobne zabrudzenia. Wysoce wydajny koncentrat pasty polerskiej pozwala osiągnąć profesjonalny rezultat. Skutecznie zabezpiecza powierzchnię metali. Łatwa i szybka w użyciu. Zawartość: 1 tubka pasty polerskiej (95g). więcej »
Dodano: 2014-06-26
AtasCena: 26 zł

QUIXX PASTA X-PRESS DO USUWANIA ZARYSOWAŃ Z LAKIERU ATAS

 QUIXX PASTA X-PRESS DO USUWANIA ZARYSOWAŃ Z LAKIERU ATAS

QUIXX PASTA X-PRESS DO USUWANIA ZARYSOWAŃ Z LAKIERU Ekspresowa pomoc na małe i średnie rysy! Drobne rysy i zadrapania na lakierze samochodu mogą pojawić się bardzo szybko. Teraz, korzystając z Pasty X-Press do usuwania zarysowań z lakieru marki QUIXX, możesz się ich równie prędko pozbyć. Cechy i zalety: Innowacyjna jednoskładnikowa, wysoce wydajna i skoncentrowana pasta do usuwania rys. Ustanawia nowe standardy w kategorii past do usuwania rys w jednym kroku. Usuwa łagodne i średniej głębokości rysy a także ślady po obcym lakierze. Pozwala na szybkie i łatwe osiągnięcie profesjonalnych rezultatów. Pozwala uniknąć kosztownych napraw oraz obniżenia wartości pojazdu. Odpowiednia dla wszystkich błyszczących lakierów, w dowolnym kolorze (także dla lakierów typu metalik). Niesamowity efekt uzyskany dzięki Technologii Plastycznej Deformacji (PDT). Zawartość: 1 tubka pasty polerskiej (10g), ściereczka do polerowania. więcej »
Dodano: 2014-06-26
AtasCena: 26 zł

QUIXX ZESTAW DO ODNAWIANIA REFLEKTORÓW ATAS

 QUIXX ZESTAW DO ODNAWIANIA REFLEKTORÓW ATAS

QUIXX ZESTAW DO ODNAWIANIA REFLEKTORÓW Pasta polerska i uszczelniacz do reflektorów Zmatowienie i zżółknięcie reflektorów samochodowych drastycznie zmniejsza ich jasność! Ograniczona widoczność podczas jazdy stanowi zagrożenie dla wszystkich kierowców. Zestaw do odnawiania reflektorów marki QUIXX pozwala na szybkie, trwałe i rozsądne rozwiązanie tego problemu. Cechy i zalety: Usuwa pożółkłą i zmatowiałą warstwę oraz delikatne rysy, czyniąc soczewkę reflektora przezroczystą. Zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy dzięki przywróceniu prawidłowego oświetlenia drogi oraz poprawie widoczność. Ulepsza element optyczne pojazdu, tym samym zachowując jego wartość. Pozwala uniknąć kosztownych napraw oraz wymiany reflektora. Uszczelniacz znajdujący się w zestawie pozostawia trwałą warstwę ochronną oraz zwiększa odporność na zarysowania i żółknięcie. W pełni wyposażony zestaw zawiera wszystkie składniki niezbędne do naprawy. Niesamowity efekt uzyskany dzięki Techn więcej »
Dodano: 2014-06-26
AtasCena: 59.9 zł

POWIERZCHNI AKRYLOWYCH

 POWIERZCHNI AKRYLOWYCH

QUIXX ZESTAW DO USUWANIA ZARYSOWAŃ Z POWIERZCHNI AKRYLOWYCH Usuwa rysy z powierzchni akrylowych i Pleksiglasu® Szkło akrylowe lub Pleksiglas® … wiele przedmiotów codziennego użytku jest z nich wykonane. Niestety materiały te są bardzo podatne na zarysowania i zadrapania. W przypadku takich problemów, szybkim i łatwym lekarstwem na nie, jest Zestaw do usuwania zarysowań z powierzchni aktylowych marki QUIXX, sprawdzony przez miliony klientów na całym świecie! Cechy i zalety: Skutecznie usuwa rysy z powierzchni akrylowych i Pleksiglasu® znajdujących się w samochodach, motocyklach, łodziach, przyczepach kempingowych, meblach, telefonach komórkowych itp. Sprawdzony przez miliony klientów, numer 1 na świecie w usuwaniu rys z powierzchni akrylowych! Wielokrotny zwycięzca testów w prasie międzynarodowej. Certyfikat TÜV potwierdzający skuteczność działania. Pozwala osiągnąć profesjonalne rezultaty. Szybka i łatwa aplikacja. Pozwala uniknąć kosztownych napraw. więcej »
Dodano: 2014-06-26
AtasCena: 32 zł

QUIXX ZESTAW DO USUWANIA ZARYSOWAŃ Z LAKIERU ATAS

 QUIXX ZESTAW DO USUWANIA ZARYSOWAŃ Z LAKIERU ATAS

QUIXX Zestaw do usuwania zarysowań z lakieru Niezależnie od tego jak bardzo jesteś ostrożny, ciężko jest zapobiec porysowaniu lakieru w samochodzie. Certyfikowany produkt, jakim jest QUIXX szybko i niezawodnie usunie rysy, zadrapania oraz ślady lakieru pozostawione przez inny samochód z każdego rodzaju błyszczącego lakieru (także lakierów typu metalik). Cechy i zalety: 2-stopniowy system naprawczy do rys o różnej głębokości. Numer 1 na świecie wśród produktów do usuwania zarysowań – sprawdzony przez miliony klientów! Niesamowity efekt uzyskany dzięki Technologii Plastycznej Deformacji (PDT). Wielokrotny zwycięzca testów prasowych na całym świecie. Pierwszy produkt do usuwania rys posiadający certyfikat TÜV, potwierdzający skuteczność działania. Pieczęć aprobaty DEKRA potwierdzająca bardzo dobrą skuteczność. Szybka i łatwa aplikacja w dwóch krokach. Najwyższej jakości, profesjonalne rezultaty, także w przypadku głębszych rys! Pozwala uniknąć kosz więcej »
Dodano: 2014-06-26
AtasCena: 41 zł

Lakier akrylowy - spray 500ml

 Lakier akrylowy - spray 500ml

Produkt szybkoschnący o zastosowaniu wewnętrznym i zewnętrznym. Idealnie nadaje się do malowania elementów z metalu, drewna, tworzyw sztucznych, gipsu, cegły oraz papieru. Może być także stosowany do zaprawek w samochodach, meblach, w celach hobbystycznych itp. Farba wysycha w ciągu kilku minut, tworząc atrakcyjną i trwałą warstwę. więcej »
Dodano: 2014-05-23
bollCena: 14 zł

Pojemność:500 ml

3M Fast Cut Plus 50417

 3M Fast Cut Plus 50417

Prezentowany środek polerski Fast Cut Plus 50417 usuwa wszelkiego rodzaju zarysowania zarówno z lakierów fabrycznych oraz renowacyjnych. Pozwala osiągnąć doskonały połysk i jakość wykończenia.  więcej »
Dodano: 2014-05-23
3MCena: 99 zł

Pasta Farecla G3 4kg

 Pasta Farecla G3 4kg

Pasta polerska ogólnego stosowania. Istnieje możliwość sprzedaży według potrzeb klienta (gramatura). więcej »
Dodano: 2014-05-23
FareclaCena: 118 zł

Podkład akrylowy Polykar Pro-Line Medium

 Podkład akrylowy Polykar Pro-Line Medium

Podkład akrylowy Medium to bardzo wydajny i łatwy w aplikacji produkt. Charakteryzuje się dużą rozlewnością i zapewnia bardzo dobre wypełnienie. więcej »
Dodano: 2014-05-23
BKP a.s.Cena: 45 zł

Pojemność:1250 ml

Szpachla z włóknem szklanym

 Szpachla z włóknem szklanym

Szpachla POLYkar Pro-Line Glas to najwyższej jakości produkt używany przez lakierników. Pod względem jakości bez problemu konkuruje ze wszystkimi produktami segmentu premium ale jest oferowany w uczciwej cenie. więcej »
Dodano: 2014-05-22
BKP a.s.Cena: 6.8 zł

Konserwacja Tectyl do profili zamkniętych 5 litrów

 Konserwacja Tectyl do profili zamkniętych 5 litrów

Najwyższej klasy preparat służący do konserwacji profili zamkniętych. Tectyl Valvoline ML 550 występuje w opakowaniach jedno- oraz pięciolitrowych. więcej »
Dodano: 2014-05-22
VALVOLINECena: 125 zł

Konserwacja Tectyl Bodysafe do podwozia 5 litrów

 Konserwacja Tectyl Bodysafe do podwozia 5 litrów

TECTYL BODYSAFE jest rozcieńczalnikowym środkiem antykorozyjnym - jednym z najlepszych w swojej klasie. Zapewnia długoletnią ochronę podwozia i uodparnia je na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. więcej »
Dodano: 2014-05-19
VALVOLINECena: 120 zł

Materiały lakiernicze

 Materiały lakiernicze

W ofercie firmy Polo znajdą Państwo bogaty wybór materiałów lakierniczych, takich jak szpachle, papiery ścierne, pasty polerskie i wiele innych. Zapraszamy. więcej »
Dodano: 2014-04-01
Brak danych

Lakier zaprawkowy z pędzelkiem

 Lakier zaprawkowy z pędzelkiem

Oferujemy lakier zaprawkowy w buteleczce z pędzelkiem i kuleczką, co zapewnia łatwą aplikację i ułatwia mieszanie. Oferowany Lakier wystarczy na zamalowanie wielu odprysków i rys na karoserii samochodu i motocykla. więcej »
Dodano: 2014-01-23
Brak danychCena: 15 zł

Pojemność:30 ml

Lakier samochodowy w sprayu dorabiany 400ml Standox

 Lakier samochodowy w sprayu dorabiany 400ml Standox

Lakier - spray wykonany jest na zamówienie. Lakier przygotowujemy na podstawie podanego numeru koloru z samochodu lub motocykla, lub na podstawie dostarczonego wzorca (klapka wlewu paliwa, zaślepka zderzaka lub wycięty kawałek blachy z uszkodzonego elementu). Jeśli jest to zlecenie na podstawie numeru koloru, to wykonujemy farbę z receptury podstawowej tego koloru z mieszalnika Standox. Trzeba wówczas wziąć pod uwagę różnicę w odcieniu lakieru wynikającą z: wieku auta, wcześniejszych napraw, rozbieżności kolorystycznych na etapie produkcji samochodów oraz specyfiki natrysku sprayami. więcej »
Dodano: 2014-01-23
STANDOXCena: 39 zł

Rodzaj:spray
Pojemność:400 ml

Wtrysk do profili zamkniętych

 Wtrysk do profili zamkniętych

To preparat przeznaczony jest pod pistolet i służy do zabezpieczania przed korozją wewnętrznych powierzchni blach nadwozi w przekrojach zamkniętych takich jak: drzwi, progi, ramki okienne itp. w pojazdach samochodowych. Blachogum to środek odporny na wszelkie rodzaje korozji. więcej »
Dodano: 2014-03-27
BlachogumCena: 17 zł

Pojemność:1000 ml

Zmywacz do hamulców 400ml

 Zmywacz do hamulców 400ml

Wysokiej jakości środek, który w krótkim czasie skutecznie usuwa przywarte i zapieczone smary. Stosowany jest do tarcz i klocków hamulcowych oraz hamulców bębnowych, sprzęgieł, pomp paliwowych, skrzyni biegów i wszystkich oliwionych części silnika. Nie pozostawia osadu. więcej »
Dodano: 2014-03-27
bollCena: 10 zł

Pojemność:400 ml

aerozol Ammonia-Free Glass Cleaner

 aerozol Ammonia-Free Glass Cleaner

usuwa tłusty osad oraz zabrudzenia z szyb samochodowych, szkła, powierzchni chromowanych. można stosować do winylu, plastiku, płytek, porcelany oraz większości twardych powierzchni. konsystencja pianki. przywiera do powierzchni i natychmiastowo usuwa zabrudzenia. Wystarczy spryskać i wytrzeć. nie zawiera amoniaku. nie zostawia filmu ani osadu na czyszczonej powierzchni. więcej »
Dodano: 2014-03-27
PRESTACena: 17.98 zł

Chemia do pielęgnacji samochodu - szampony, woski, pasty polerskie

Chemia do pielęgnacji samochodu - szampony, woski, pasty polerskie

zapraszamy do naszego sklepu motoryzacyjnego. Posiadamy w ciągłej sprzedaży szeroki asortyment chemii motoryzacyjnej, kosmetyków do pielęgnacji samochodu. w naszym asortymencie między innymi: - mleczka do nabłyszczania, - szampony z woskiem i bez wosku; - pasty polerskie do usuwania rys; - woski stałe i płynne; - pianki do tapicerki; - środki do czyszczenia kokpitu; - środki do usuwanie smoły; - profesjonalne preparaty do pielęgnacji i konserwacji samochodu; - środki do czyszczenia skóry; - zapachy samochodowe; - środki do konserwacji opon i plastików; i wiele wiele innych... MAMY WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO PROFESJONALNEJ PIELĘGNACJI TWOJEGO SAMOCHODU ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU!!! więcej »
Dodano: 2014-03-26
Atas, Moje Auto, Turtle wax, Bioline,, K2, Farecla

Kosmetyki samochodowe

Samochód jest jedną z naszych wizytówek. Warto o niego dbać szczególnie, jeśli jest naszym narzędziem pracy lub ważnym elementem wizerunku. To, co pierwsze rzuca się w oczy w wyglądzie naszego auta, to oczywiście jego wielkość, kształt oraz kolor i stan karoserii. W utrzymaniu jej czystości pomogą nam liczne kosmetyki samochodowe do woskowania i pastowania. Oprócz pielęgnacji lakieru oraz tapicerki, warto też zadbać o ładny zapach w aucie. Kosmetyki samochodowe pomogą też na utrudniające komfort jazdy zaparowane szyby.