Artykuły motoryzacyjne

Jesteś tutaj: » Strona główna » Kosmetyki samochodowe

Kosmetyki samochodowe

Produkty od 101 do 120 z 292

Lakier samochodowy w sprayu dorabiany 400ml Standox

 Lakier samochodowy w sprayu dorabiany 400ml Standox

Lakier - spray wykonany jest na zamówienie. Lakier przygotowujemy na podstawie podanego numeru koloru z samochodu lub motocykla, lub na podstawie dostarczonego wzorca (klapka wlewu paliwa, zaślepka zderzaka lub wycięty kawałek blachy z uszkodzonego elementu). Jeśli jest to zlecenie na podstawie numeru koloru, to wykonujemy farbę z receptury podstawowej tego koloru z mieszalnika Standox. Trzeba wówczas wziąć pod uwagę różnicę w odcieniu lakieru wynikającą z: wieku auta, wcześniejszych napraw, rozbieżności kolorystycznych na etapie produkcji samochodów oraz specyfiki natrysku sprayami. więcej »
Dodano: 2014-01-23
STANDOXCena: 39 zł

Rodzaj:spray
Pojemność:400 ml

Wtrysk do profili zamkniętych

 Wtrysk do profili zamkniętych

To preparat przeznaczony jest pod pistolet i służy do zabezpieczania przed korozją wewnętrznych powierzchni blach nadwozi w przekrojach zamkniętych takich jak: drzwi, progi, ramki okienne itp. w pojazdach samochodowych. Blachogum to środek odporny na wszelkie rodzaje korozji. więcej »
Dodano: 2014-03-27
BlachogumCena: 17 zł

Pojemność:1000 ml

Zmywacz do hamulców 400ml

 Zmywacz do hamulców 400ml

Wysokiej jakości środek, który w krótkim czasie skutecznie usuwa przywarte i zapieczone smary. Stosowany jest do tarcz i klocków hamulcowych oraz hamulców bębnowych, sprzęgieł, pomp paliwowych, skrzyni biegów i wszystkich oliwionych części silnika. Nie pozostawia osadu. więcej »
Dodano: 2014-03-27
bollCena: 10 zł

Pojemność:400 ml

aerozol Ammonia-Free Glass Cleaner

 aerozol Ammonia-Free Glass Cleaner

usuwa tłusty osad oraz zabrudzenia z szyb samochodowych, szkła, powierzchni chromowanych. można stosować do winylu, plastiku, płytek, porcelany oraz większości twardych powierzchni. konsystencja pianki. przywiera do powierzchni i natychmiastowo usuwa zabrudzenia. Wystarczy spryskać i wytrzeć. nie zawiera amoniaku. nie zostawia filmu ani osadu na czyszczonej powierzchni. więcej »
Dodano: 2014-03-27
PRESTACena: 17.98 zł

Chemia do pielęgnacji samochodu - szampony, woski, pasty polerskie

Chemia do pielęgnacji samochodu - szampony, woski, pasty polerskie

zapraszamy do naszego sklepu motoryzacyjnego. Posiadamy w ciągłej sprzedaży szeroki asortyment chemii motoryzacyjnej, kosmetyków do pielęgnacji samochodu. w naszym asortymencie między innymi: - mleczka do nabłyszczania, - szampony z woskiem i bez wosku; - pasty polerskie do usuwania rys; - woski stałe i płynne; - pianki do tapicerki; - środki do czyszczenia kokpitu; - środki do usuwanie smoły; - profesjonalne preparaty do pielęgnacji i konserwacji samochodu; - środki do czyszczenia skóry; - zapachy samochodowe; - środki do konserwacji opon i plastików; i wiele wiele innych... MAMY WSZYSTKO CO POTRZEBNE DO PROFESJONALNEJ PIELĘGNACJI TWOJEGO SAMOCHODU ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU!!! więcej »
Dodano: 2014-03-26
Atas, Moje Auto, Turtle wax, Bioline,, K2, Farecla

Rozcieńczalnik do wyrobów akrylowych

 Rozcieńczalnik do wyrobów akrylowych

Wysokiej klasy mieszanka rozcieńczalników organicznych, przystosowana do rozcieńczania podkładów i lakierów akrylowych. Występuje w trzech wersjach: szybkiej, normalnej i wolnej, co pozwala dobrać odpowiedni wariant preparatu w zależności od temperatury podczas pracy i wielkości naprawy. więcej »
Dodano: 2014-03-03
NOVOLCena: 10 zł

Koncentrat do odtłuszczania ULTRAMYT

 Koncentrat do odtłuszczania ULTRAMYT

Koncentrat do odtłuszczania i mycia powierzchni metalowych oraz wszelkiego rodzaju posadzek.Zastosowanie w: serwisach, warsztatach, na stacjach paliw, do prania odzieży roboczej. Usuwa zanieczyszczenia po smole, olejach i smarach. Skutecznie usuwa plamy ropopochodne z kostki brukowej. więcej »
Dodano: 2014-02-27
COMPAN

Własności:Koncentrat - bezbarwna ciecz. W połączeniu z wodą tworzy białą emulsję.
Przeznaczenie:Do mycia silników
części maszyn
posadzek warsztatowych oraz prania odzieży roboczej

Chemia warsztatowa

 Chemia warsztatowa

Chemia warsztatowa renomowanej firmy kleen-flo, odrdzewiacze, penetratory, zmywacze do hamulców, smary specjalistyczne, silikony, uszczelniacze więcej »
Dodano: 2014-02-11
Kleen-flo

Kosmetyki samochodowe

 Kosmetyki samochodowe

Kosmetyki samochodowe renomowanej firmy Kleen-flo, wosk, szampon pianka do mycia szyb, pianka do opon, renowacja lakieru więcej »
Dodano: 2014-02-11
Kleen-flo

Preparat do czyszczenia samochodu C61-G

 Preparat do czyszczenia samochodu C61-G

Glue And Label Remover marki Premo jest jest środkiem rozpuszczającym przeznaczonym do usuwania resztek kleju i pozostałości po naklejkach z każdego rodzaju powierzchni (mi. szyb, lakieru, itp.). Ta specjalna mieszanina rozpuszczalników pozwala głęboko wniknąć w brud na każdej powierzchni wewnętrznej jak i zewnętrznej pojazdu. więcej »
Dodano: 2014-01-08
PREMOCena: 48.9 zł

Engine Degreaser C51-G

 Engine Degreaser C51-G

Engine Degreaser jest wysokoaktywnym, skoncentrowanym odtłuszczaczem na bazie wody przeznaczonym do usuwania smarów, olejów, brudu i nagromadzonych zanieczyszczeń drogowych z powierzchni silników, ościeżnic w drzwiach, nadkoli, opon, podłóg i innych. Ten wysoce zasadowy środek wykorzystuje silne działanie zawartych w nim rozpuszczalników, które przylegają do powierzchni i natychmiast zaczynają działać minimalizując ilość produktu konieczną do wyczyszczenia powierzchni. więcej »
Dodano: 2014-01-08
PREMOCena: 29.9 zł

Pojemność:1000 ml

Preparat do czyszczenia wnętrza C71-G

 Preparat do czyszczenia wnętrza C71-G

Bug away jest preparatem przeznaczonym do usuwania owadów i innych zanieczyszczeń pochodzenia organicznego z szyb i karoserii samochodowych. Zapewnia doskonałe efekty nawet przy usuwaniu starych i zaschniętych owadów bez konieczności pracy mechanicznej. więcej »
Dodano: 2014-01-08
PREMOCena: 32.9 zł

Pojemność:1000 ml

PRANIE DYWANÓW TAPICEREK MATERIAŁOWYCH xx

 PRANIE DYWANÓW TAPICEREK MATERIAŁOWYCH xx

Firma ELEKTRO-N, oferuje swoje usługi w zakresie prania i czyszczenia dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej i samochodowej. Oferujemy swoje usługi przy użyciu profesjonalnych urządzeń natryskowo ekstrakcyjnych marki KARCHER. Stosowane przez nas środki czyszczące to bardzo skuteczne, ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia oryginalne produkty Kärcher. Technologia pranie oparta jest na rozpyleniu bardzo wydajnego preparatu czyszczącego i jednoczesnemu odessaniu go wraz z brudem. Pozwala to usunąć brud, niedostępny dla zwykłego odkurzacza. Całe pranie odbywa się pod ciśnieniem, dzięki czemu dywan jest wyczyszczony dogłębnie. Przykładowe ceny: samochód typu Fiat Panda-150zł, typu kombi-200zł, terenowy,bus-300 (fotele,sufitki,boczki,podłogi,bagażnik) dywany i wykładziny od 5 zł/m2 -narożnik 80-100 zł -wersalka, kanapa 50-70 zł -fotel 15-30 zł -krzesło 5-10 zł -tapicerka samochodowa 150-200 zł Pracujemy przez 7 dni w tygodniu. Elektro-n Katowice tel 508 990 151 więcej »
Dodano: 2011-02-23
karcher

Nano Drop N33-G

 Nano Drop N33-G

Nano Drop zapobiega osadzaniu się na szybach aut takich osadów jak pył, żywica, lód, śnieg, smoła, szczątki insektów. Preparat Nano Drop znacznie ułatwia podróże podczas deszczu. Dzięki hydrofobowym molekułom ,przy prędkościach powyżej 80km/h, deszcz jest zwiewany z przedniej szyby samochodu. więcej »
Dodano: 2013-12-06
PREMOCena: 103.9 zł

Lakiery samochodowe

W sprzedaży internetowej posiadamy m.in.: Lakiery bezbarwne; Utwardzacze; Rozcieńczalniki; Zmywacze. więcej »
Dodano: 2013-11-22
Brak danych

Preparat do kokpitu PLAK nabłyszczający 750ml różne zapachy

 Preparat do kokpitu PLAK nabłyszczający 750ml różne zapachy

Plak to doskonały preparat dla każdego, kto lubi czyste i dobrze utrzymane wnętrze pojazdu. Preparat ma dodatkowe właściwości ochronne dla plastiku. więcej »
Dodano: 2013-10-09
AtasCena: 16 zł

Lakier jednowarstwowy

 Lakier jednowarstwowy

Oferta naszej firmy obejmuje zarówno hurtową jak i detaliczną sprzedaż lakierów. Polecamy między innymi lakiery jednowarstwowe błyszczące 711 na ramy. Referencja produktu: Lakier jednowarstwowy, błyszczący, 711 na ramy, akrylowy, epoksy, środek sieciujący tworzywa termoplastyczne z izocyjanianem.Właściwości: Farba jednowarstwowa znajdująca zastosowanie w przemyśle, robotach publicznych, rolnictwie. Wyjątkowa wytrzymałość 500 godzin w warunkach słonej mgły. Bardzo wysoka wytrzymałość mechaniczna i chemiczna.Kolorystyka: Kolory według: Cromatic System, norma RAL.Połysk (NFT 30-064): Stopień połysku: 80 - 85% przy 60° W razie pytań na temat oferty zapraszamy do kontaktu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. więcej »
Dodano: 2013-09-24
Monopol

Lakier 600 alkidowy błyszczący ECO

 Lakier 600 alkidowy błyszczący ECO

W naszej ofercie znajdą Państwo lakier alkidowy błyszczący. Referencja produktu: Lakier 600 alkidowy, błyszczący, 1-komponentowyNorma (NFT 36-003): Norma 1, Klasa 4aZastosowanie: Produkt używany do zabezpieczeń antykorozyjnych, znajdujący szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu (metalurgiczny - w szczególności konstrukcje stalowe, kontenery, giterboxy - sprzęt budowlany, maszyny rolnicze, itp.)Kolorystyka: Kolory według: Cromatic System, norma RAL, NCSPołysk (NFT 30-064): Stopień połysku: 60 - 70% przy 60° Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. więcej »
Dodano: 2013-09-24
Monopol

SONAX

 SONAX

Produkty marki SONAX tworzone są z myślą o Tobie i Twoim samochodzie. Dzięki temu są niesamowicie łatwe i wygodne w użyciu oraz skuteczne w działaniu. Każdy produkt ma oryginalną, opracowaną w laboratoriach firmy SONAX formułę i jest poddawany ciągłym testom, aby był jednocześnie efektywny, maksymalnie wydajny i bezpieczny dla Twojego samochodu. Dla firmy SONAX ogromne znaczenie ma również środowisko naturalne i Twoje zdrowie. Dlatego też zarówno proces produkcji, jak i same produkty spełniają najbardziej rygorystyczne, unijne normy dotyczące ochrony środowiska. Produkty firmy SONAX od wielu lat używane są przez profesjonalistów z zespołu Formuły 1 Vodafone McLaren Mercedes. więcej »
Dodano: 2013-09-05
Sonax

MEGUIARS

 MEGUIARS

Meguiar's założony w 1901 roku jest światowym liderem w produkcji środków i akcesoriów do pielęgnacji samochodów. Nasi specjaliści spędzają wiele weekendów z pasjonatami samochodów na całym świecie wysłuchując ich potrzeb. Dzięki temu możemy wprowadzać nowe produkty i akcesoria, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających właścicieli samochodów. W ofercie firmy Meguiar's znajduje się pełna gama środków i akcesoriów do pielęgnacji samochodów, zaczynając od szczoteczek do wymodelowanych trudno dostępnych miejsc, poprzez ściereczki i ręczniki z mikrofibry, szampony, które nie usuwają wosku z karoserii a kończąc na ultra nowoczesnych syntetycznych woskach polimerowych. Zakres naszej oferty: Kosmetyki samochodowe - Akcesoria do pielęgnacji samochodów - Profesjonalne środki dla zakładów lakierniczych - Profesjonalne środki dla myjni recznych - Kosmetyki do motocykli więcej »
Dodano: 2013-09-05
MEGUIAR'S

Kosmetyki samochodowe

Samochód jest jedną z naszych wizytówek. Warto o niego dbać szczególnie, jeśli jest naszym narzędziem pracy lub ważnym elementem wizerunku. To, co pierwsze rzuca się w oczy w wyglądzie naszego auta, to oczywiście jego wielkość, kształt oraz kolor i stan karoserii. W utrzymaniu jej czystości pomogą nam liczne kosmetyki samochodowe do woskowania i pastowania. Oprócz pielęgnacji lakieru oraz tapicerki, warto też zadbać o ładny zapach w aucie. Kosmetyki samochodowe pomogą też na utrudniające komfort jazdy zaparowane szyby.